Ефремов увидел, как "призрак Арьева" бродит по парламенту

11 просмотров
Среда, 2 февраля 2011, 14:59

У Верховній Раді другий день не стихають пристрасті навколо скандального голосування за зміни до Конституції, за яким дата парламентських виборів відсувається на 2012 рік, а президентських – на 2015.

Детективна історія закрутилася після того, як депутат від НУНС Володимир Ар’єв заявив про фальсифікацію голосування.

Він повідомив, що його голос значиться зарахованим за це рішення, хоча його картка перебуває з ним у США.

"У вівторок зранку я вилетів до Америки, і в момент голосування за внесення змін до Конституції перебував у літаку. Картка була зі мною", - розповів Ар'єв.

За його словами, коли ввечері за київським часом літак приземлився у США, він почав отримувати смски від знайомих, де повідомлялося, що він голосував за зміни до Конституції.

На доказ того, що його голос є фальсифікованим, Ар'єв сфотографувався з власною карткою в руках біля терміналу авіакомпанії Delta у аеропорті міста Вашингтон.

 

У середу лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов, коментуючи заяву Ар’єва перед камерами, порадив депутату починати розслідування інциденту, а не влаштовувати "циркову виставу".

При цьому Єфремов сказав, що бачив Ар’єва у середу в парламенті і здивувався тим, як той встиг так швидко повернутися з-за океану.

Втім, як стверджують парламентські журналісти, Єфремову привидівся "привид Ар’єва", адже у Верховній Радій його насправді не було.

Більше того, журналісти зателефонували Ар’єву, і його телефон дійсно перебував у роумінгу.

 

 

Водночас Єфремов порадив журналістам поцікавитися, як Ар’єв голосував під час попереднього схвалення змін до Конституції в частині зміни дати виборів 19 листопада 2010 року.

Як виявилося, і тоді картка Ар’єва проголосувала "за".powered by lun.ua
Реклама:
Десять правил успешных наций: из каких стран вырастают экономические "звезды"
БАДы и коронавирус: могут ли защитить и облегчить COVID-19 витамины С, D, а также цинк
Стадион, так стадион! Три вопроса президенту от Зеленского
Кредит с побочными эффектами: как коронавирусная коррупция развалила эстонское правительство
Все публикации