Сі Цзіньпін

Усі матеріали по темі
Сибіга: Тристороння зустріч РФ-Китай-США лише підігріє манію величі Путіна
Путін хоче зустрічі з Трампом і Сі для обговорення угоди щодо України – WSJ
Трамп і Сі Цзіньпін обговорили Україну під час зустрічі в Білому домі
Трамп і Сі Цзіньпін обговорили Україну під час зустрічі в Білому домі
ЗМІ порівняли зустрічі Трампа з Сі Цзіньпіном і Путіним
Сі Цзіньпін заявив, що США і Китай повинні бути партнерами, а не суперниками
Сі Цзіньпін заявив, що США і Китай "повинні бути партнерами, а не суперниками"
"Має вплив на Путіна" – Зеленський Трампу про лідера Китаю і мирні переговори
Президент США заявив, що обговорить закон Грема з лідером Китаю
Президент США заявив, що обговорить "закон Грема" з лідером Китаю
Є шанс дожити до 150. Як старі політики захопили світ і що робити з новою геронтократією
"Є шанс дожити до 150". Як старі політики захопили світ і що робити з новою геронтократією
Трамп позитивно оцінив зустріч Сі з Путіним
Путін 25-й раз приїхав до Сі: обговорювали "турбулентність" у світі, Іран та "продовження дружби"
Сі заявив Трампу, що Путін може "пошкодувати" про вторгнення в Україну – ЗМІ
Путін хоче просунути проєкт газопроводу до Китаю під час переговорів з Сі – ЗМІ
Путін хоче просунути проєкт газопроводу до Китаю під час переговорів з Сі – ЗМІ
В Кремлі розповіли деталі вояжу Путіна в Китай: прив'язки до візиту Трампа відкидають
Путін після Трампа також відвідає Китай
Путін після Трампа також відвідає Китай
МЗС Китаю: Сі сказав Трампу бути обережним у питанні Тайваню
Трамп і Сі почали переговори у Пекіні
Трамп і Сі почали переговори у Пекіні
Трампа у Пекіні зустріли 300 китайських дітей з прапорцями
Трампа у Пекіні зустріли 300 китайських дітей з прапорцями
Трамп може відкласти саміт із Сі , якщо Китай не допоможе в Ормузькій протоці
Трамп може відкласти саміт із Сі , якщо Китай не допоможе в Ормузькій протоці
Трамп заявив, що Сі приїде у США
Трамп заявив, що Сі приїде у США
Путін і Сі по відеозв'язку поговорили про відносини та міжнародні справи
Макрон у Китаї пропонує ввести мораторій на удари по критичній інфраструктурі України
Трамп обговорив із Сі Україну та Росію
Сі Цзіньпін хоче послабити підтримку США Тайваню і буде тиснути на Трампа – ЗМІ
Трамп поговорить із Сі щодо закупівлі нафти в Росії
Трамп про торговельну війну з Китаєм: Сі не хоче Великої депресії, все буде добре
Трамп розповів про розмову з Сі: є прогрес щодо завершення війни в Україні