Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Кличко знайшов собі нову партію

Субота, 24 квітня 2010, 12:53
Версія для друку Коментарі21

 Віталій Кличко очолив всеукраїнську партію "Український демократичний альянс за реформи".

Обрання Кличка лідером партії "УДАР" одноголосного підтримали делегати з'їзду, який відбувся у суботу у Києві. 

"Мета нашої команди - створити передумови для успіху країни. Ми прагнемо об'єднати успішних, освічених, активних людей та долучити їх до управління державою. Тільки після цього в країні розпочнуться реальні зміни. Адже старі політики довели - вони не здатні керувати державою", - сказав Кличко під час з'їзду, повідомляє його прес-служба.

Він додав, що створює "не просто партійну вертикаль, а мережу ефективних проектів, які працюватимуть і в найвіддаленішому селі, і у великому промисловому центрі".

"Я звик  досягати своєї мети. Переконаний, що так буде не лише в спорті, але й в політиці. Кияни вже змогли оцінити діяльність Блоку Кличка в Києві, де упродовж кількох років ми протистояли злочинним діям столичної влади. Сьогодні ж розпочинається новий етап - сильним та влучним "УДАРом" я готовий розбити стіну між суспільством та владою, що стримує розвиток України, стати точкою опори для оновлення країни", - заявив Кличко.

Як відомо, Кличко є лідером блоку свого імені у Київраді, водночас не має своєї партії. За інформацією "Української правди", УДАР - це колишня партія "Європейська столиця" Льва Парцхаладзе.

Українська правда

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Все про: Кличко

powered by lun.ua
IP: 80.254.6.---
Ketchup _ 29.04.2010 10:50
ekaterina_s:
какой лидер, такое и название - Удар. Ну ударят, а потом? Потом же работать нужно, а не на лаврах почивать. А у боксеров то работа состоит в том чтобы только ударять. Неудачное название партии. Нет за ней будущего.
УДАР -Український демократичний альянс за реформи
IP: 217.83.192.---
o.Andrey _ 25.04.2010 13:08
Давно пора! Виталий -это достойный лидер Украины. Только, на этот раз ему придется для достижения своей победы, утверждения процветающей и независимой Украины, сразиться с дзюдоистом. Понятно, что поединок до первого взмаха руки, но все знают, что ЛилиПу, честно биться не умеет, поэтому позовет на помощь всю свою бригаду, других выдающихся дзюдоистов: Медведева, Саркози, Берлускони, ну и конечно, Ангелу Меркель. Это будет что-то. А вообще , новость очень радостная и обнадеживающая. Слава Богу.
IP: 109.201.229.---
bobigor _ 25.04.2010 10:17
Кличко одна людина яка поки не втратила довіри .можливо йому вдасться щось зробити.
IP: 93.73.127.---
ekaterina_s _ 25.04.2010 05:02
какой лидер, такое и название - Удар. Ну ударят, а потом? Потом же работать нужно, а не на лаврах почивать. А у боксеров то работа состоит в том чтобы только ударять. Неудачное название партии. Нет за ней будущего.
IP: 95.111.164.---
Imre _ 24.04.2010 20:42
Так і повинно бути - порожня ніша має заповнюватися. У свій час хитрунам не вдалося зареєструвати партію "Прогресс И Законность Демократический Единый Центр". Кличко фартовий.

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter