Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

У Табачника захищають "Професора Пі"

Середа, 16 листопада 2011, 12:42
документ
Версія для друку Коментарі49

У Міносвіти наполягають, що дипломи професора Андрія Слюсарчука є справжніми.

Про це газеті "Сегодня" заявив директор департаменту по роботі з персоналом та керівними кадрами МОН Ігор Некрасса.

"Ми подали запит у Вищу атестаційну комісію (ВАК) РФ, де нам підтвердили справжність атестата професора, виданого Слюсарчуку. Його диплом про вищу освіту з медуніверситету Пирогова ми не перевіряли, його перевіряла російська ВАК", - сказав Ігор Некрасса.

Водночас, журналісти газети "Ескпрес" стверджують, що Андрій Слюсарчук не навчався московському медуніверситеті ім. Пирогова. Доказом цьому є відповідь з Московського вишу, у які зазначено, що студента Андрія Слюсарчука у них не було.

Відповідь журналістам від московського медуніверситету ім. Пирогова про те, що Слюсарчук у них ніколи не навчався

Газета "Експрес" також наводить лист з Міністерства освіти і науки, молоді і спорту за підписом Дмитра Табачника, який підтверджує, що у Слюсарчука є дипломи вищих навчальних закладів.

 Лист Міністерства освіти за підписом Табачника про те, що у Слюсарчука є дипломи вищих навчальних закладів

Журналісти стверджують, що "Професор Пі" насправді вчився в ПТУ-17 (зараз - Міжрегіональне вище профучилище ж / д транспорту) в Козятині Вінницької області на штукатура-плиточника.

А через три роки його перевели в ПТУ № 62 Червонограда Львівської області, до групи швачок.

Слюсарчук наполягає, що в училищах не вчився, а диплом лікаря, як і інші документи, - справжній.

Як відомо, у понедiлок Слюсарчука було затримано у Києвi, а згодом доправлено до Львова.

Проти Доктора Пі порушено дві кримiнальні справи – за статтею "Шахрайство" і за статтею 358 ККУ "Пiдробка документiв".

Раніше львівська газета "Експрес" провела шеститижневе розслідування, внаслідок якого встановили, що у Слюсарчука немає жодної медичної освіти, всі його медичні дипломи – підроблені.

Журналісти стверджують, що результатом діяльності псевдолікаря стало каліцтво десятків обдурених ним людей, а також – щонайменш три смертельні випадки.

У середу, перед сдовим засіданням, Слюсарчук вдавав з себе важко хворого, перев'язав голову жгутом і чинив опір правоохоронцям, які намагалися завести його до зали суду. Судове засідання про обрання запобіжного заходу Слюсарчуку перенесли на четвер, 17 листопада.

Все про: професор Пі, Табачник

powered by lun.ua
IP: 130.185.5.---
jatagan _ 23.11.2011 21:57
Якщо такий вбивця мав підтримку у міністерстві,то шукати там "сообщника" прийдеться не довго .У всіх хто захищатиме Слюсарчука рило в пушку, а руки зелені від доларів і в крові хворих яких "пользував" і знищив Чикатило-Слюсарчук.
IP: 178.95.30.---
глід _ 16.11.2011 22:14
табачнику та його банді мало трупів
IP: 93.78.82.---
Geograf1959 _ 16.11.2011 20:17
Хвора людина - видно із його зовнішнього вигляду... Буває, що психічне захворювання й видатні здібності - це суміжні стани. Але обурює інше:
ЮЩЕНКУ чимось сподобався цей бомжик, той наказав міністру охорони здоров'я зробити його професором і навіть - директором Інституту мозку в майбутньому. (!!!) А потім проффффесор Межигірський видав Слюсарчуку велику премію. Так кто більший виродок - бомж чи два українські пРЕЗИДЕНТИ і мІНІСТЕРВО ОСВІТИ ????
IP: 93.175.208.---
patron-franc _ 16.11.2011 19:51
А я його так уважно слухав по понеділках на радіо "Ера". Вони так весело з мене кепкували з журналістом радіо "Ера". Цікаво ,цей журналіст вибачився за свій непрофісіоналізм? Профани-
підтримують профанів.
Яка ганьба!
IP: 93.74.177.---
євген гірник _ 16.11.2011 17:53
може в Табачніка всі такі проффесори? Тому своїх не здають.

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter