Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Нове керівництво ТВі хоче "посунути" ICTV та "Новий"

Середа, 08 травня 2013, 13:08
Версія для друку Коментарі28

Телеканал ТВі має намір вступити в боротьбу за рейтинги з основними каналами України.

Про це заявив телепродюсер, автор концепції каналу ТВі Михайло Крупієвський в інтерв'ю "Комсомольській правді", передають Ukranews.

"Місяців три-чотири у нас буде перехідний етап з "розмовного телебачення" в повноформатне, а вже у вересні плануємо повний рестарт на новий сезон і почнемо боротися за рейтинги - зараз вони мінімальні", - сказав він.

"Плануємо стати повноцінним каналом - безумовно, це не буде "Інтер" або "1+1", але таким телеканалом, як Новий, ICTV, ми обов'язково станемо", - запевнив Крупієвський.

При цьому продюсер зазначив, що вже найближчим часом в ефірі телеканалу з'явиться ряд нових телеформатів і ведучих - більше 16 імен.

"Глибокі цікаві інтерв'ю наші глядачі побачать-почують у новій програмі "Вечір з Мирославою Барчук". Антон Мухарський стане креативити у "Зеленій лампі" - передачі про сучасне мистецтво, але цікаве кожному", - розповів продюсер.

"Андрія Бондаря чотири дні на тиждень можна буде побачити у невеликий, але ємній програмі з умовною назвою "Адвокат диявола" - про поняття, які в сучасному світі потребують переосмислення", - заявив Крупієвський.

Він додав, що на ТВі також повернеться письменник Олександр Ірванець з програмою "На злобу дня" у поетичній формі і ряд інших авторських програм.

Як відомо, після скандалу зі зміною власника і керівництва телеканалу, 32 журналісти ТВі заявили про своє звільнення, оскільки не можуть гарантувати своєму глядачеві надання об'єктивної та неупередженої інформації і вважають, що люди, які називають себе новими власниками та менеджерами телеканалу, зруйнували репутацію ТВі.

Згодом журналіст Мустафа Найєм заявив, що журналісти, які 29 квітня,звільнилися з ТВі, будуть створювати свій інтернет-проект.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Все про: ТБ, медіа

powered by lun.ua
IP: 89.105.253.---
IMS _ 08.05.2013 23:48
---JanekForever--:
IMS:
Да уж, нам только не хватало "канала оптимизма надежды"(((.
Янук, Арбуз и Пахло по всем каналам надежду и оптимизьм внедряют, теперь еще Княжицкий подпряжется и будет полный порядок.
А Вы думаете Княжицкому бабло не нужно? Он не дурнее Вас!
Вы-то его за что критикуете? Теперь ТВи будет работать как надо Янеку. Так что начинайте хвалить: типа классный канал))).
IP: 89.105.253.---
IMS _ 08.05.2013 20:00
---JanekForever--:
Нове керівництво ТВі хоче "посунути" ICTV та "Новий"
-----------------------------------------
Ну так и флаг им в руки......Нам то это для чего знать?
По ТВі кроме секса по телефону всё равно ничего интересного не было......ICTV та "Новий" смогут подвинуть если начнут ПОРНО по заказу крутить! И Мустафа мог бы стать новой афганской порнозвездой.....порно в Кандагаре с Мустафой - это будет бестселлер!
Иначе у них не получится иметь такой же рейтинг......
Чего вы на своих (теперь уже) бочку катите? Указание не дошло? Нада уже хвалить: да, они подвинут! Это будет ОЧЕНЬ популярный канал!! Смотритте все: там объективно в натуре дают надежду!!!
IP: 194.44.128.---
Иван Виеру _ 08.05.2013 19:58
Уж луче Его превратить Его в Русскую ночь чем в Новий
IP: 89.105.253.---
IMS _ 08.05.2013 19:57
Да уж, нам только не хватало "канала оптимизма надежды"(((.
Янук, Арбуз и Пахло по всем каналам надежду и оптимизьм внедряют, теперь еще Княжицкий подпряжется и будет полный порядок.
IP: 2.33.4.---
Ljuba Markovets _ 08.05.2013 18:48
Сергій Жура:
Да ТВI був вже давно кращим за них,і навіть за 1+1 з Інтером,тим ще далеко було до його!
Bez Makarova,Gajdykevucha i vsi 30tu - pro jaki rejtungu mova?

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter