Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Міліція в Дніпрі розказує, що "не знайома" з тітушками

Понеділок, 27 січня 2014, 13:57
відео
Версія для друку Коментарі40

У дніпропетровській міліції заявляють, що "не знають" молодих людей, які під командуванням одного з полковників міліції брали участь у розгоні акції протесту.

Про це заявив начальник ГУ МВС у Дніпропетровській області Віктор Бабенко, пише "Інтерфакс-Україна".

На прес-коференції в понеділок Бабенко не зміг пояснити журналістам, чому молоді люди з жовтими пов'язками на рукавах, озброєні палицями, розташувалися в будівлі ОДА і "допомагали" міліції розганяти учасників недільної акції.

Коли журналісти повідомили Бабенко, що "тітушками" керував начальник міліції громадської безпеки Дніпропетровська Володимир Седлецький, він сказав, що міліція нікого не залучала до себе в допомогу і ні ким не керувала.

"Можливо, це були добровільні помічники", - припустив Бабенко.

При цьому він зазначив, що міліція не затримувала "добровільних помічників", які, за словами учасників акції, вели вогонь з травматичної зброї.

Разом з тим, в ході прес-конференції журналісти, які постраждали від дій "тітушок" - Наталія Біловицька і Ярослав Маркін - передали головному міліціонеру області відповідні заяви.

У відповідь він пообіцяв розібратися.

Як відомо, в ході протистояння у Дніпропетровській ОДА в неділю постраждали 6 журналістів і десятки простих людей.

"Тітушкі", озброєні палицями і травматичною зброєю, перебували в будівлі ОДА разом з силовиками і під їхнім прикриттям била мітингувальників.

Як розповів кореспондент "Укрінформу" Дмитро Смолієнко, його били разом "тітушка" і "беркутівець".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Все про: Євромайдан

powered by lun.ua
IP: 109.206.45.---
виктор ковальский _ 27.01.2014 19:13
1
IP: 172.56.11.---
Igor Kurchitskiy _ 27.01.2014 18:24
Цю ганьбу у вигляді дебілів-бандюків у владі на Украіні ,нелюдами-мінтами,та виродками-простітушками потрібно знищити назавжди!
IP: 85.198.144.---
Valerii Iakymenko _ 27.01.2014 17:32
Это уже не то что похоже а это явный криминал.
Неужели власть не думает что придёт время отвечать.
Или они уже готовы ехать в Боливию где их возможно не выдадут.
IP: 176.99.111.---
devora _ 27.01.2014 17:09
Как так, у нас в стране органы внутренних дел творят беспредел, пора нам, как обществу принимать меры. Поставить все подразделения спецназначения и возможно, все Министерство МВД вне Конституции, судить и востребовать компенсации всем потерпевшим от этого органа. Лечить нельзя, ампутировать.
IP: 82.207.86.---
Андрей Блинов _ 27.01.2014 16:32
Случилось то, что всегда случается, когда у воюющей стороны уже не хватает своих солдат. Нанимаются наемники. Но наемники народ несерьезный, воюют только за деньги и исключительно тогда, когда сила на их стороне. А когда денег нет или противник сильнее принцип "ой ноги мои ноги!" включается на всю. Поэтому надо знать, что ресурс милиции и мвд исчерпан, не хватает не только людей, но и амуниции, снаряжения и спецсредств (яркий пример штурм Запорожской ОДА, где ментам выдали еще советского производства самопальные щиты, каски армейские и дубинки еще советской закупки, а в Днепропетровске милиция защищалась странными пластиковымищитами более на дверки от биотуалетов похожие),поэтому и привлекаются местные "спортсмэны" из потупее и понаглее, поэтому сейчас главное додавить власть в Киеве, после этого и "титушки" сбегут, и милиция на местах утихнет.

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter