Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

ЯЦЕНЮК: УКРАЇНА ДОВЕДЕНА ДО БАНКРУТСТВА

Понеділок, 24 лютого 2014, 11:43
Версія для друку Коментарі43

Лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк заявляє, що державна скарбниця України розкрадена і країна близька до банкрутства.

"Державна скарбниця розкрадена, країна доведена до банкрутства" - заявив він на засіданні погоджувальної ради в понеділок .

За словами Яценюка, напередодні він зустрічався "з залишками Міністерства фінансів"  та отримав інформацію від Національного банку України, Державного казначейства , що дозволяє робити такі висновки.

"Я не хотів би зараз розкривати цифри неймовірного бюджетного дефіциту не до кінця поточного року, а до кінця поточного місяця, затримки по заробітних платах протягом 10 днів. Платити боргові зобов'язання нічим", - сказав Яценюк.

Лідер Батьківщини вважає, що зараз слід сформувати Кабмін, який зміг би піти "вкрай непопулярні, але єдино правильні" рішення заради покращення ситуації

"Нам треба протягом найближчої доби сформувати уряд, погодити його з людьми на Майдані, і йти працювати", - підкреслив він.

Яценюк підкреслив, що ситуація в Україні дуже важка.

"Такої економічної та політичної катастрофи Україна не знала за всю історію своєї незалежності", - зазначив він.

Українська правда, Інтерфакс-Україна

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Все про: Яценюк

powered by lun.ua
IP: 93.72.214.---
Kateryna Gordiyenko _ 25.02.2014 01:47
Если конфисковать награбленное у Семьи, Клюева, Допы-Гепы и прочих деятелей, то на все хватит. И отток бабла перекрыть. А если еще и счета в иностранных банках изъять, то вообще красота!
IP: 46.160.115.---
Наталия Черепухина _ 24.02.2014 23:53
Вот мы сейчас и посмотрим что будет делать новая власть. Они так сильно хотели создать свое правительство не имея программы, что мне сейчас очень любопытно как они будут выкручиваться. Думаю до нового майдана не много времени пройдет
IP: 144.76.166.---
Юлия Волкова _ 24.02.2014 21:47
Арсений Петрович, а не вы ли тремя месяцами Майдана привели межбанк в истерическое состоянии, заставили рынок ЦБ обвалить наши бумаги, спровоцировали социальный взрыв, напугав Европу? Спасибо скажите, что вас камнями не закидали - народ все видит и все понимает.
IP: 46.175.187.---
Artur Novoborsky _ 24.02.2014 20:16
Anita Spontak:
Кстати нет, еще в прошлом году у нас был всплеск роста инвестпривлекательности, а потом, в ноябре, они начали сомневаться и бояться - и Майдану за это "спасибо" от экономики. А теперь все будут сбрасывать на оппонентов и жаловаться, что им работать трудно. Стандартная история, пора бы уже делать выводы об этих "демократах".
IP: 176.121.193.---
Майя Захарова _ 24.02.2014 18:22
Не без допомоги Яценюка, я вам скажу. І тепер, якщо той список пропонованих кандидатів на місяця міністрів реалізують в житті, де Сєня виступає нашим прем'єром, то Яценюк навряд зможе якось цьому зарадити.

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter