Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Викрадених у Криму активісток у військових немає

Понеділок, 10 березня 2014, 10:13
доповнено
Версія для друку Коментарі26

Журналістів та активісток Автомайдану, затриманих 9 березня на КПП при в'їзді в Крим, у військових комендатурах Севастополя немає.

Про це повідомив активіст Автомайдану Анатолій Гриценко на своїй сторінці в Facebook.

Раніше він повідомляв, що затриманих мали відпустити вранці 10 березня.

"За останньою інформацією затримані дівчата і хлопці в комендатурі в Севастополі. Вранці повинні випустити", - зазначав Гриценко.

Як повідомили Українській правді друзі зниклих, розшукати затриманих протягом ночі не вдалося. Зокрема, батьки Олександри Рязанцевої розповіли, що у Севастополі доньку знайти не вдалося.

Про інших затриманих на КПП - Катерину Бутко, Олену Максименко, Євгенія Рахно та Олеся Кромпляса - інформації також немає.

Також відомо, що в ніч на 10 березня телефон Катерини Бутко після того, як додзвонитися до неї було неможливо, був на зв"язку. Однак спроби додзвонитися до активістки були марними - на вхідні дзвінки вмикався автовідповідач.

Як відомо,  напередодні на КПП при в'їзді до Криму з боку Херсонської області були затримани дві групи журналістів та активістів - Катерина Бутко, Олександра Рязанцева, Євген Рахно, Олесь Кромпляс та Олена Максименко. 

Після обшуку лише одного з журналістів було відпущено, оскільки за ним приїхав родич на власному авто та з кримською пропискою. Доля інших затриманих невідома, зв"язку з ними не було приблизно з 16:00 9 березня. 

Пізніше з"явилася інформація про те, що трьох затриманих журналістів везуть в СБУ Севастополя, а активісток Автомайдану тримають у лагері Беркута  на тому ж КПП, а пізніше - везуть до Севастополя на базу ЧФ РФ.

Українська правда

Все про: Крим, РФ, ЗМІ

powered by lun.ua
IP: 144.76.166.---
Сергій Українець _ 10.03.2014 20:03
Терор з викраданням проросійських нацистів із гарему фашиста-путіна по відношенню до народу України - Криму.
І де російське падло лавров, який "пілкується" про права людей?
IP: 94.244.24.---
Enki _ 10.03.2014 13:02
Олександр Філіпов:
Enki:
""...к тому времени благополучно свалят в какуюнить тихую европейскую гавань. Как свалили и их предшественники."" А кто они эти предшественники?? Огласите список.
А шо именно оглашать? Список высокопоставленных лиц из ПР и их прихлебателей, состав бывшего кабмина - всех тех, кто разбежался по норам в разных направлениях?
IP: 95.132.232.---
Олександр Філіпов _ 10.03.2014 12:54
Enki:
""...к тому времени благополучно свалят в какуюнить тихую европейскую гавань. Как свалили и их предшественники."" А кто они эти предшественники?? Огласите список.
IP: 144.76.166.---
Jura_Kyiv _ 10.03.2014 12:27
edwejs:
Российская Федерация — это искусственный субъект, который должен быть ликвидирован с геополитической карты мира, по сути это остаток Российской империи Российского этноса не существует, Российской республики не существует, российского народа не существует, это смесь финно-угорских, кавказских этносов, которых поработил коммунистический, московский кагебитсткий режим. По сути Российская Федерация — это идеальная форма государства стационарного бандита.
+100%
– Сахалин? Алло?
– Здеся, здеся.
– Что решили?
– Все хоросе-до, все хоросе-до. Горосуем.
– Что голосуем? Чего вдруг?
– К Японии переходим, да, всеобщим тайным горосованием.
– И как разделились голоса?
– Никак не раздерирись. Единограсно к Японии.
– Против есть?
– Есть, есть, японаци против, но уже позадно, мы уже присоединирися

М. Жванецкий
IP: 94.179.15.---
Viktor Koryachenko _ 10.03.2014 12:00
Создается мнение что Турчинов, Яценюк, часть регионалов и с ними Ярош, уже давно разыграли карты. Их цель отделить часть страны под Россию а часть под Европу. Все что происходит в Крыму и на Востоке доказывает это. В Крыму разгуливают наемники всех мастей - Путин четко дал понять всему миру- Турчинов раздает должности, а Яценюк просит денег для развития новой Западной Украины.

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте