День ЧС-22: Німеччина несподівано програла Японії, Іспанія забила 7 голів

Середа, 23 листопада 2022, 22:18
getty images

У четвертий ігровий день Чемпіонату світу 2022 в Катарі Японія сенсаційно обіграла Німеччину, а Іспанія розгромила Коста-Ріку.

Джерело: УП з посиланням на трансляції матчів

Деталі: Першими 23 листопада грали Марокко з Хорватією – команди не змогли виявити сильнішого, завершили 0:0.

Хорвати тотально володіли м'ячем, проте обидві команди завдали у площину воріт суперника лише по 2 удари. Голів не було.

Після них зустрілися Німеччина та Японія. Німці на перерву йшли переможцями, гол на 33 хвилині забив Ілкай Гюндоган.

ВІДЕО ДНЯ

Проте у другому таймі Японці, які на думку експертів не мали шансів у цьому матчі, забили два м’ячі поспіль – 1:2. Рахунок цього матчу вважається одним з найнесподіваніших за чотири дні чемпіонату.

Після цього почався рекордний матч за кількістю голів в одні ворота на цьому турнірі – Іспанія перемогла Коста-Ріку 7:0.

Гравці команди з Центральної Америки не завдали жодного удару в бік воріт суперника. За даними ЗМІ, це лише другий такий випадок в історії – перший теж належить Коста-Ріці, які не били у бік воріт бразильців у 1990 році.

Іспанці, своєю чергою, з 7 ударів у площину воріт забили усі 7 голів.

Четверта зустріч не була несподіваною за результатом, але рівнішою, ніж очікувалося. Бельгія переграла Канаду з рахунком 1:0.

На початку гри бельгійці вже могли програвати, але їхній воротар Тібо Куртуа відбив пенальті на 10 хвилині.

Команди зіграли рівно, Канада завдала більше ударів у напрямку воріт суперника, а от забила Бельгія.

Нагадаємо: На другий день Чемпіонату світу 2022 року в Катарі Англія та Нідерланди перемогли Іран і Сенегал, а США та Уельс зіграли в нічию.

На третій день Чемпіонату світу 2022 в Катарі відбулося 4 матчі – Саудівська Аравія та Франція переграли своїх суперників, а інші дві зустрічі завершилися внічию.

01:50
фотоРакетний удар РФ по Одесі: мер повідомив про наслідки і опублікував фото
01:30
Губернатори РФ скаржаться на атаку БпЛА і пошкодження енергетичної інфраструктури
01:04
Черговий обстріл Одеси підкреслює важливість посилення ППО України – посол США
00:42
Дуда: Головування Польщі в ЄС зосередиться на відбудові та євроінтеграції України
00:04
футбол"Боруссія" здолала "ПСЖ" у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів
23:54
Новини економіки 1 травня: У США заборонили імпорт російського урану, кожен десятий бізнес у Польщі - український
23:50
Е-кабінет військовозобов’язаних запрацює 18 травня
23:33
фото, відеоУ Тбілісі поліція знову жорстко розганяє протест проти закону про "іноагентів"
23:25
оновлено, відеоРосія атакувала балістикою сортувальне депо "Нової пошти" в Одесі, є постраждалі