Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Міліція: справу Оксани Макар не збиралися "зам'яти"

Неділя, 25 березня 2012, 10:12
Версія для друку Коментарі22

Необ’єктивності з боку слідчих у справі Оксани Макар не було, і цю справу ніхто не збирався "зам'яти".

Про це заявив начальник УМВС України в Миколаївській області Валентин Парсенюк на сесії Миколаївської обласної ради 23 березня, повідомляє УНІАН.

За його словами, співробітники правоохоронних органів області були покарані не за порушення закону, а за порушення відомчих інструкцій.

"Повірте мені, якби Генеральна прокуратура знайшла, що порушено закон в тому, що їх відпустили, я вам даю гарантію, що було б порушено справу, і слідчі вже не працювали б", - сказав Парсенюк.

"Ніякої суб`єктивності в справі не було. Ніхто не збирався ні "зам`яти" справу, ні спустити її на гальмах. Якби була якась суб`єктивна зацікавленість або суб`єктивне ставлення, обов`язково було б порушено кримінальну справу. Хоча б для того, щоб розібратися в цій ситуації", - зазначив він.

За словами начальника УМВС, "два слідчі, які приймали рішення, не були покарані ні генеральним прокурором, ні міністром МВС, тому що в їхніх діях немає порушення закону. Вони визначилися, прийняли таке рішення, на яке мали право, згідно із чинним законодавством".

Парсенюк назвав ще одне виправдання для слідчих.

"Законодавство дає два терміни для ухвалення рішення в таких випадках: перший – це три дні, другий – до 10 днів слідчий мав право збирати докази для того, щоб прийняти рішення, встановити провину кожного. Справу було порушено того ж дня після того, як було встановлено, що це – злочин", - сказав він.

Начальник обласної міліції додав, що на сьогоднішній день "всі питання знято".

Як повідомлялося, 10 березня в Миколаєві троє молодих людей заманили в квартиру 19-річну Макар і зґвалтували, після чого, щоб приховати сліди злочину, придушили і спробували її спалити. У потерпілої обгоріло 55% тіла, вона перебуває в украй тяжкому стані.

11 березня трьох підозрюваних затримали, проте двох із них потім відпустили під підписку про невиїзд. 13 березня в Миколаєві відбулися дві акції протесту проти рішення відпустити під підписку про невиїзд двох підозрюваних у злочині.

Після цього за поданням прокуратури Миколаївської області суд ухвалив рішення про арешт трьох підозрюваних.

Проте 14 березня матір дівчини Тетяна Суровицька заявила, що слідчі намагаються применшити провину трьох підозрюваних у скоєнні злочину.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua
IP: 178.95.184.---
palij semen _ 25.03.2012 21:02
Пишуть: вирок на рівні народу вже винесено і озвучено АВТОРИТЕТАМИ\А скажіть, для чого така влада, яка в простому випадку не дає собі ради, яка киждає на 2 чеченців сотні бійців, які всираються від страху. Влада лише краде і бреше. То може дати владлу АВТоРИТЕТАМ? Дешевше буде і порядку більше?
IP: 178.95.184.---
palij semen _ 25.03.2012 20:59
Сталось би таке вв Намібії, Уругваї си Венесуелі, не говорячи вже про Угорщину чи Сербію - Міністр МВС пішов би з соромом у відставку, а нгач. МВС області та прокурор отримани б неповну службовуц відповідність та звільнення з пониженням в рангах і званнях. В нас винним виявляються Оксана та молодший лейтенант. Ось де проффесіонали! І нчшати їх на свого (не нашого) Презика!
IP: 178.95.184.---
palij semen _ 25.03.2012 20:56
ШОК: нинька по Интеру опозиціонер Глузман (думаю тепер він Безглуздман Жополизович) сказав, що у випадку з Оксаною є її багто провини. Мовляв знайомится з незнайомими чолвіками в барі (а він що, навчився знайомитись із знайомими?), і випивати - це ж треба розрахуватись потім. Це вказівка, чи що - тепер всі сексуальні маняки будуть казати - "Так казав Безглуздман, треьба розразовуватись". А хтось може пошкодує, скількох длам пригощав, а згвалтувати забув.
Пушкін (Гарматник) би сказав: А й да Безглуздман, ай да сукін син". Який цинізм! Не даром хлоп сидів!
IP: 109.86.127.---
polpot-Cambodia _ 25.03.2012 17:39
что не сделаешь..дядьке парсенюку в этом году генерала получать,а тут такая оказия...да не боись...главное побольшее грязи,что в николаевской области только бомжы и проститутки..и к осени можно уже золотые погоны одевать..хенерал...
IP: 193.238.37.---
hanter202 _ 25.03.2012 17:04
да гонит все Парсенюк. Или ему то не знать что по особо тяжким и резонансным преступлениям требует министерство возбуждать уголовные дела в течении суток.
Может он конечно и знал что прокурорские со следаками решили бабло срубить и дело замять.
А пер народои отчитались - мол наказали пару следаков и пару клерков прокурорских , их руководителям - выговоры. Офигеть наказания для замыливания глаз.

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter