Список соціалістів

Вівторок, 17 січня 2006, 15:19

На вибори до Верховної Ради Соцпартія іде зі списком у 390 осіб. Соціалісти навіть не намагалися довести число до необхідних 445. "Все одно більше трьохсот не отримаємо", - пожартував з цього приводу на з'їзді Олександр Мороз.

На відміну від багатьох партій соціалісти свій список не приховували від преси. На з'їзді його оприлюднив лідер партії Олександр Мороз. Щоправда з кандидатами в депутати довелося знайомитися з голосу. Часто лідер СПУ губив імена претендентів, а їх посади замінював епітетами.

Не називав він також і їхні номери, ніби відчуваючи, що список трохи підкоригує ЦВК - з 394 осіб, поданих на реєстрацію, 4 було виключено через невідповідність їхніх документів вимогам законодавства.

371 списочник є членом Соцпартії. До них також віднесли колишніх членів партій "Свіча" та "Громадський контроль", які відповідно отримали 4 та 2 місця.

До списку потрапили 26 народних депутатів з 29, що входять зараз до фракції СПУ. До них долучились також 47 помічників депутатів.

Будувати соціалізм з парламенту хочуть 15 гендиректорів, 68 директорів, 10 спеціалістів, 38 пенсіонерів, 20 тимчасово не працюючих, 26 працівників райадміністрацій (включаючи голів), кілька десятків працівників освіти, 8 лікарів та 2 студенти.

67 соціалістів-списочників проживає в Києві, 31 – на Рівненщині, 23 – на Полтавщині, 22 – на Луганщині, 22 – на Донеччині, 21 – на Київщині, 20 – на Вінничині, 20 – на Чернігівщині, 19 – на Черкащині, 17 – на Тернопіллі, 16 – на Запоріжжі, 16 – на Житомирщині, 15 – на Сумщині, 14 – на Харківщині, 13 – у Криму, 11 – на Закарпатті, 11 – на Дніпропетровщині.

Окрасу списку СПУ становлять 2 міністри (Станіслав Ніколаєнко та Олександр Барановський), 2 губернатори (Степан Бульба – полтавський та Василь Цушко – одеський) і одна голова фонду держмайна (Валентина Семенюк).

Остання є другим номером списку, за нею йде міністр освіти Ніколаєнко, Бульба та Цушко відкривають другу десятку, а закриває її міністр Баранівський.

Ветерани партійної преси – Іван Сподаренко та Іван Бокий (обидва причетні до газети "Сільські вісті") - 4 і 7 у списку. Редактор "Товариша" Анатолій Черніков – 56.

Найодіозніші персонажі списку СПУ – депутат-гендиректор комбiнату імені Iллiча Володимир Бойко та нардеп Андрій Деркач – зареєстровані восьмим та девятим номером.

13-м у списку значиться голова спостережної ради ЗАТ "СевєроДонецьке об'єднання "Азот" Олексій Кунченко, Як відомо, Соцпартія активно захищала "Азот" після початку процесів повернення заводу у держвласність.

15 - голова спостережної ради акціонерного комерційного банку "Східно-Європейський банк" Михайло Гончаров. У 2004 Гончаров намагався потрапити до парламенту через "мажоритарку" в полтавському окрузі. Як закидали тоді його опоненти, київський бізнесмен був лідером з фінансових вливань (20 гривень на душу), але отримав лише 6 місце.

18-м у списку йде Ярослав Мендусь – радник Мороза з 10-річним стажем, керівник виборчого штабу попередніх кампаній. Він же значиться як керівник компанії "Сінема", за якою числяться зйомки фільму "Помаранчеве небо".

Наступна цікава зупинка – 19 номер списку - гендиректор відкритого акціонерного товариства "Турбоатом" Анатолій Бугаєць. Останній ще в 2004 був підписантом звернень промисловців "про політичну мобілізацію населення економічно розвитих областей насамперед Півдня і Сходу країни для підтримки Віктора Януковича".

ХТО Є ХТО В ПАРТІЙНИХ СПИСКАХ

Також в списку СПУ знайшли місце депутати, які тривалий час були частинками прокучмівської більшості – Дашутін, Матвієнков, Рудковський.

З третьої десятки в списку масово фігурують бізнесмени. Як пояснив Олександр Мороз, це щоб бізнесмени мали мотивацію попрацювати на рейтинг партії.

30 номер у списку голова ради директорів корпорації "АИС" Василь Поляков. АИСконтролює близько 20% автомобільного ринку України, продаючи добре відомі ВАЗи. Як відомо, ще один представник АИС Дмитро Святаш іде в парламент по списку Партії регіонів.

39 номер отримав Петро Устенко - голова спостережної ради спільного українсько-андорського підприємства "АМП. Наприкінці дев'яностих "АМП" постачала вугілля на українські теплові станції і тепловиділяючі зборки на українські атомні станції.

У 1998 Устенко став депутатом ВР – входив у фракції "Реформи і порядок, "Відродження регіонів", був членом "Демсоюзу" Волкова. У 2002 балотувався в парламент як член Аграрної партії України... АМП називали свого часу як близькою до "Інтерпайпу", так і до Костянтина Григоришина.

42 номер - Альберт Залялутдінов ("Інвестиційна компанія "САС"), 43 - Сергій Зімін ("Холдінгова компанія "Арма"), 45 - голова правління відкритого акціонерного товариства "Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат" Володимир Бадагов, 49 – екс-депутат, директор з виробництва КДГМК "Криворіжсталь"Ігор Сміяненко.

Окрім Володимира Бойка в список СПУ від заводу Ілліча потрапили начальник економічного відділу Олександр Федоров (55), заступник генерального директора комбінату Юрій Тернавський (60), начальник агроцеху Анатолій Іванченко (81).

68 у списку Анатолій Голубченко – екс-віце-прем'єр в уряді Пустовойтенка, голова асоціації металургів.

З восьмого десятка в списку СПУ промислові бізнесмени змінюються аграріями – на найближчі три місяці, соціалісти cудячи з усього будуть забезпечені і хлібом, і м’ясом, і огірками.

76-й бензин для агітаційних турів, якщо-що, може підкинути пан Кучма (№94) з компанії Oil-Trade. А гроші можна попросити в харківському "Мегабанку", три представники якого є в списку, щоправда за межами перших семи десятків. Свого часу, вигнаний з партії Володимир Гошовський закидав Йосипу Вінському, що він лобіює цю структуру в харківську владу.

Список СПУ, зареєстрований ЦВК (Список подається відповідно до версії ЦВК, деякі номери в ньому відсутні):

  1. Мороз Олександр Олександрович, 1944 року народження, член Соцпартії, освіта вища, народний депутат, проживає в Києві, включений до списку під № 1;
  1. Семенюк Валентина Петрівна, 1957 року народження, член Соцпартії, освіта вища, голова Фонду державного майна України, проживає в Києві, включена до виборчого списку під № 2;
  1. Ніколаєнко Станіслав Миколайович, 1956 року народження, член Соцпартії, освіта вища, Міністр освіти і науки України, проживає в Києві, включений до списку під № 3;
  1. Сподаренко Іван Васильович, 1931 року народження, безпартійний, освіта вища, народний депутат, проживає в Києві, включений до списку під № 4;
  1. Червонописький Сергій Васильович, 1957 року народження, член Соцпартії, освіта вища, Голова Державного комітету України у справах ветеранів, проживає в Києві, включений до списку під № 5;
  1. Вінський Йосип Вікентійович, 1956 року народження, член Соцпартії, освіта вища, народний депутат, проживає в Києві, включений до списку під № 6;
  1. Бокий Іван Сидорович, 1942 року народження, член Соцпартії, освіта вища, народний депутат, проживає в Києві, включений до списку під № 7;
  1. Бойко Володимир Семенович, 1938 року народження, безпартійний, освіта вища, народний депутат, проживає в місті Маріуполь Донецької області, включений до списку під № 8;
  1. Деркач Андрій Леонідович, 1967 року народження, член Соцпартії, освіта вища, народний депутат, проживає в Києві, включений до списку під № 9;
  1. Малиновський Олексій Петрович, 1956 року народження, член Соцпартії, освіта вища, народний депутат, проживає в місті Черкасах, включений до списку під № 10;
  1. Бульба Степан Степанович, 1950 року народження, член Соцпартії, освіта вища, голова Полтавської обладміністрації, проживає в місті Полтаві, включений до списку під № 11;
  1. Цушко Василь Петрович, 1963 року народження, член Соцпартії, освіта вища, голова Одеської обладміністрації, проживає в Києві, включений до списку під № 12;
  1. Кунченко Олексій Петрович, 1952 року народження, член Соцпартії, освіта вища, голова спостережної ради ЗАТ "СевєроДонецьке об'єднання "Азот", проживає в місті СевєроДонецьку Луганської області, включений до списку під № 13;
  1. Рудьковський Микола Миколайович, 1967 року народження, член Соцпартії, освіта вища, народний депутат, проживає в Києві, включений до списку під № 14;
  1. Гончаров Михайло Олександрович, 1962 року народження, член Соцпартії, освіта вища, голова спостережної ради акціонерного комерційного банку "Східно-Європейський банк", проживає в Києві, включений до списку під № 15;
  1. Гармаш Галина Федорівна, 1950 року народження, член Соцпартії, освіта вища, народний депутат, проживає в Києві, включена до виборчого списку під № 16;
  1. Волга Василь Олександрович, 1968 року народження, член Соцпартії, освіта вища, голова Всеукраїнської громадської організації "Громадський контроль", проживає в Києві, включений до списку під № 17;
  1. Мендусь Ярослав Петрович, 1960 року народження, безпартійний, освіта вища, гендиректор товариства з обмеженою відповідальністю "Компанія "Сінема", проживає в Києві, включений до списку під № 18;
  1. Бугаєць Анатолій Олександрович, 1940 року народження, член Соцпартії, освіта вища, гендиректор відкритого акціонерного товариства "Турбоатом", проживає в місті Харкові, включений до списку під № 19;
  1. Баранівський Олександр Петрович, 1955 року народження, член Соцпартії, освіта вища, Міністр аграрної політики, проживає в Києві, включений до списку під № 20;
  1. Бондарчук Іван Миколайович, 1944 року народження, член Соцпартії, освіта вища, заступник голови Вінницької обладміністрації, проживає в місті Вінниці, включений до списку під № 21;
  1. Сільченко Василь Андрійович, 1951 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Тараща Київської області, включений до списку під № 22;
  1. Садовий Микола Ілліч, 1947 року народження, член Соцпартії, освіта вища, народний депутат, проживає в місті Кіровограді, включений до списку під № 23;
  1. Мордовець Леонід Михайлович, 1951 року народження, член Соцпартії, освіта вища, народний депутат, проживає в місті Сумах, включений до списку під № 24;
  1. Матвієнков Сергій Анатолійович, 1957 року народження, безпартійний, освіта вища, народний депутат, проживає в Києві, включений до списку під № 25;
  1. Чукмасов Сергій Олександрович, 1955 року народження, член Соцпартії, освіта вища, директор товариства з обмеженою відповідальністю "Науково-виробниче підприємство "Система", проживає в місті Дніпропетровську, включений до списку під № 26;
  1. Тарасов Володимир Володимирович, 1951 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в Києві, включений до списку під № 27;
  1. Шибко Віталій Якович, 1948 року народження, член Соцпартії, освіта вища, народний депутат, проживає в Києві, включений до списку під № 28;
  1. Філіндаш Євген Васильович, 1977 року народження, член Соцпартії, освіта вища, народний депутат, проживає в Києві, включений до списку під № 29;
  1. Поляков Василь Леонідович, 1972 року народження, член Соцпартії, освіта вища, голова ради директорів корпорації "АИС", проживає в місті Луганську, включений до списку під № 30; (ще один представник АИС Дмитро Святаш іде в парламент по списку Партії регіонів)
  1. Кузьменко Сергій Леонідович, 1948 року народження, член Соцпартії, освіта вища, головний спеціаліст ЗАТ "АвтоЗАЗ", проживає в місті Запоріжжі, включений до списку під № 31;
  1. Данілін Микола Олексійович, 1959 року народження, член Соцпартії, освіта вища, гендиректор товариства з обмеженою відповідальністю "Мале колективне підприємство "Топаз", проживає в Києві, включений до списку під № 32;
  1. Чмирь Сергій Михайлович, 1961 року народження, член Соцпартії, освіта вища, директор Миколаївського інституту агропромислового виробництва, проживає в селі Агрономія Арбузинського району Миколаївської області, включений до списку під № 33;
  1. Богачук Василь Степанович, 1962 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в Тернополі, включений до списку під № 34;
  1. Савосін Геннадій Анатолійович, 1947 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Хмельницькому, включений до списку під № 35;
  1. Зубко Юрій Григорович, 1962 року народження, член Соцпартії, освіта вища, перший заступник Голови Державного комітету України у справах ветеранів, проживає в Києві, включений до списку під № 36;
  1. Урбанський Ігор Анатолійович, 1953 року народження, член Соцпартії, освіта вища, заступник голови ради директорів товариства з обмеженою відповідальністю "Морський бізнес центр", проживає в місті Одесі, включений до списку під № 37;
  1. Мельничук Михайло Васильович, 1948 року народження, член Соцпартії, освіта вища, народний депутат, проживає в Києві, включений до списку під № 38;
  1. Устенко Петро Іванович, 1960 року народження, член Соцпартії, освіта вища, голова спостережної ради спільного українсько-андорського підприємства "АМП", проживає в Києві, включений до списку під № 39;
  1. Сергієнко Леонід Григорович, 1955 року народження, член Соцпартії, освіта вища, народний депутат, проживає в місті Дніпропетровську, включений до списку під № 40;
  1. Дашутін Григорій Петрович, 1963 року народження, член Соцпартії, освіта вища, народний депутат, проживає в місті Сумах, включений до списку під № 41;
  1. Залялутдінов Альберт Рафаелевич, 1970 року народження, безпартійний, освіта вища, гендиректор товариства з обмеженою відповідальністю "Інвестиційна компанія "САС", проживає в Києві, включений до списку під № 42;
  1. Зімін Сергій Георгійович, 1952 року народження, член Соцпартії, освіта вища, голова спостережної ради ЗАТ "Холдінгова компанія "Арма", проживає в Києві, включений до списку під № 43;
  1. Рудковський Дмитро Олександрович, 1946 року народження, член Соцпартії, освіта вища, народний депутат, проживає в Києві, включений до списку під № 44;
  1. Бадагов Володимир Федорович, 1945 року народження, безпартійний, освіта вища, гендиректор – голова правління відкритого акціонерного товариства "Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат", проживає в місті Комсомольську Полтавської області, включений до списку під № 45;
  1. Теличко Владислав Іванович, 1965 року народження, член Соцпартії, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті Донецьку, включений до списку під № 46;
  1. Мельник Микола Євтихійович, 1943 року народження, член Соцпартії, освіта вища, народний депутат, проживає в Києві, включений до списку під № 47;
  1. Мухін Володимир Васильович, 1949 року народження, член Соцпартії, освіта вища, народний депутат, проживає в Києві, включений до списку під № 48;
  1. Клименко Анатолій Володимирович, 1961 року народження, безпартійний, освіта вища, народний депутат, проживає в місті Дніпропетровську, включений до списку під № 49;
  1. Сміяненко Ігор Миколайович, 1958 року народження, безпартійний, освіта вища, народний депутат, проживає в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, включений до списку під № 50;
  1. Задирко Геннадій Олександрович, 1967 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Миколаєві, включений до списку під № 51;
  1. Кобцов Юрій Олександрович, 1949 року народження, член Соцпартії, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Нова Каховка Херсонськох області, включений до списку під № 52;
  1. Самчук Леонтій Григорович, 1946 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Рівному, включений до списку під № 53;
  1. Суліменко Володимир Георгійович, 1944 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Луганську, включений до списку під № 54;
  1. Федосов Олександр Олександрович, 1959 року народження, безпартійний, освіта вища, заступник головного економіста – начальник економічного відділу відкритого акціонерного товариства "Маріупольський металургійний комбінат ім.Ілліча", проживає в місті Маріуполь Донецької області, включений до списку під № 55;
  1. Черніков Анатолій В'ячеславович, 1968 року народження, член Соцпартії, освіта вища, головний редактор газети Соціалістичної партії України "Товариш", проживає в Києві, включений до списку під № 56;
  1. Колос Михайло Іванович, 1953 року народження, член Соцпартії, освіта вища, завідувач кафедри, доцент Національного університету "Острозька академія", проживає в Києві, включений до списку під № 57;
  1. Грязєв Віктор Анатолійович, 1972 року народження, член Соцпартії, освіта cередня, тимчасово не працює, проживає в Києві, включений до списку під № 58;
  1. Мєзєнцева Наталія Борисівна, 1972 року народження, член Соцпартії, освіта вища, завідуюча секретаріатом депутатської фракції Соціалістичної партії України у Верховній Раді України, проживає в Києві, включена до виборчого списку під № 59;
  1. Тернавський Юрій Іванович, 1968 року народження, безпартійний, освіта вища, заступник генерального директора відкритого акціонерного товариства "Маріупольський металургійний комбінат ім.Ілліча", проживає в місті Маріуполіь Донецької області, включений до списку під № 60;
  1. Пристая Олексій Дмитрович, 1958 року народження, член Соцпартії, освіта вища, директор Закарпатської філії Науково-дослідного економічного інституту Міністерства економіки України, проживає в місті Мукачеве Закарпатської області, включений до списку під № 61;
  1. Дімонт Михайло Зельманович, 1947 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Житомирі, включений до списку під № 62;
  1. Таліпов Євген Михайлович, 1944 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Львові, включений до списку під № 63;
  1. Сіроштан Володимир Григорович, 1952 року народження, член Соцпартії, освіта вища, голова ревізійної комісії Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), проживає в Києві, включений до списку під № 64;
  1. Філімонов Аркадій Геннадійович, 1962 року народження, член Соцпартії, освіта вища, перший секретар Севастопольської міської організації цієї партії, проживає в місті Севастополі, включений до списку під № 65;
  1. Головчанський Юрій Миколайович, 1956 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Івано-Франківську, включений до списку під № 66;
  1. Мілінчук Микола Данилович, 1937 року народження, член Соцпартії, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Луцьку, включений до списку під № 67;
  1. Голубченко Анатолій Костянтинович, 1950 року народження, член Соцпартії, освіта вища, голова спостережної ради відкритого акціонерного товариства "Укрелектроапарат", проживає в Києві, включений до списку під № 68;
  1. Опришко Віталій Федорович, 1942 року народження, безпартійний, освіта вища, декан юридичного факультету Київського національного економічного університету, проживає в Києві, включений до списку під № 69;
  1. Степанов Михайло Володимирович, 1952 року народження, член Соцпартії, освіта вища, народний депутат, проживає в Києві, включений до списку під № 70;
  1. Суботін Віктор Георгійович, 1959 року народження, член Соцпартії, освіта вища, голова правління відкритого акціонерного товариства "Мегабанк", проживає в місті Харкові, включений до списку під № 71;
  1. Семінський Олег Валерійович, 1973 року народження, член Соцпартії, освіта вища, гендиректор ЗАТ "Нафтогазвидобування", проживає в Києві, включений до списку під № 72;
  1. Олексієнко Юрій Олександрович, 1961 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в селі Дослідному Дніпропетровського району Дніпропетровської області, включений до списку під № 73;
  1. Павлович Григорій Григорович, 1965 року народження, член Соцпартії, освіта вища, голова Волинської обласної спілки ветеранів Афганістану, проживає в місті Луцьк Волинської області, включений до списку під № 74;
  1. Керквуд Степан Іванович, 1937 року народження, член Соцпартії, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Хорол Полтавської області, включений до списку під № 75;
  1. Кізіма Володимир Вікторович, 1942 року народження, член Соцпартії, освіта вища, завідувач кафедри Центру гуманітарної освіти Національної академії наук України, проживає в Києві, включений до списку під № 76;
  1. Карнаух Микола Васильович, 1958 року народження, член Соцпартії, освіта вища, народний депутат, проживає в Києві, включений до списку під № 77;
  1. Шкуматов Володимир Григорович, 1954 року народження, член Соцпартії, освіта вища, директор державного підприємства "М'ясо Буковини", проживає в місті Новоселиця Чернівецької області, включений до списку під № 78;
  1. Вернигора Леонід Михайлович, 1939 року народження, член Соцпартії, освіта вища, народний депутат, проживає в місті Полтаві, включений до списку під № 79;
  1. Стефанович Олександр Антонович, 1975 року народження, член Соцпартії, освіта вища, приватний підприємець, проживає в Києві, включений до списку під № 80;
  1. Іванченко Анатолій Семенович, 1940 року народження, безпартійний, освіта вища, начальник агроцеху відкритого акціонерного товариства "Маріупольський металургійний комбінат ім.Ілліча", проживає в місті Новоазовськ Донецької області, включений до списку під № 81;
  1. Співачук Володимир Леонідович, 1947 року народження, член Соцпартії, освіта вища, народний депутат, проживає в місті Хмельницькому, включений до списку під № 82;
  1. Марценюк Михайло Федорович, 1952 року народження, член Соцпартії, освіта вища, голова Жашківської районної державної адміністрації, проживає в місті Жашків Черкаської області, включений до списку під № 83;
  1. Талала Сергій Миколайович, 1962 року народження, член Соцпартії, освіта вища, заступник Міністра економіки Автономної Республіки Крим, проживає в місті Сімферополі, включений до списку під № 84;
  1. Ходаківський Леонід Болеславович, 1942 року народження, член Соцпартії, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Фастів Київської області, включений до списку під № 85;
  1. Масляник Владислав Олегович, 1978 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Українка Обухівського району Київської області, включений до списку під № 86;
  1. Шибіко Анатолій Володимирович, 1951 року народження, член Соцпартії, освіта вища, перший заступник голови Всеукраїнської громадської організації "Громадський контроль", проживає в Києві, включений до списку під № 87;
  1. Салтановський Микола Васильович, 1957 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в селі Олександрівка Комінтернівського району Одеської області, включений до списку під № 88;
  1. Шевченко Михайло Васильович, 1947 року народження, член Соцпартії, освіта вища, головний консультант секретаріату фракції Соціалістичної партії України у Верховній Раді України, проживає в Києві, включений до списку під № 89;
  1. Мусієнко Іван Михайлович, 1943 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в Києві, включений до списку під № 90;
  1. Скакун Анатолій Йосипович, 1946 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в Києві, включений до списку під № 91;
  1. Бондар Яків Андрійович, 1947 року народження, член Соцпартії, освіта вища, голова Федерації профспілок Кіровоградської області, проживає в місті Кіровограді, включений до списку під № 92;
  1. Ткачова Валентина Терентіївна, 1946 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в Києві, включена до виборчого списку під № 93;
  1. Кучма Микола Вікторович, 1978 року народження, член Соцпартії, освіта вища, гендиректор товариства з обмеженою відповідальністю "Ойл-Трейд", проживає в місті Дніпродзержинськ Дніпропетровської області, включений до списку під № 94;
  1. Коловоротний Борис Леонтійович, 1949 року народження, член Соцпартії, освіта вища, голова Кривоозерської районної державної адміністрації, проживає в смт Криве Озеро Миколаївської області, включений до списку під № 95;
  1. Коропатник Михайло Михайлович, 1950 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Чернігові, включений до списку під № 96;
  1. Золотарьов Володимир Михайлович, 1954 року народження, член Соцпартії, освіта вища, гендиректор ЗАТ завод "Південкабель", проживає в місті Харкові, включений до списку під № 97;
  1. Рибаков Олег Юрійович, 1945 року народження, член Соцпартії, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Донецьку, включений до списку під № 98;
  1. Доній Олександр Сергійович, 1969 року народження, член Соцпартії, освіта вища, президент громадської організації "Центр досліджень політичних цінностей", проживає в Києві, включений до списку під № 99;
  1. Лукінова Людмила Вікторівна, 1977 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Луганську, включена до виборчого списку під № 100;
  1. Щетінін Віталій Григорович, 1950 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в Києві, включений до списку під № 101;
  1. Рачинська Ольга Степанівна, 1941 року народження, член Соцпартії, освіта вища, пенсіонерка, проживає в місті Бровари Київської області, включена до виборчого списку під № 102;
  1. Кузнєцов Валерій Олександрович, 1950 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Запоріжжі, включений до списку під № 103;
  1. Ікранов Анатолій Олексійович, 1948 року народження, член Соцпартії, освіта вища, заступник директора товариства з обмеженою відповідальністю "Юридичний департамент-МПА", проживає в Києві, включений до списку під № 104;
  1. Клочко Сергій Володимирович, 1958 року народження, член Соцпартії, освіта вища, секретар Сумської міської ради, виконуючий обов'язки Сумського міського голови, проживає в місті Сумах, включений до списку під № 105;
  1. Остапчук Олександр Миколайович, 1958 року народження, член Соцпартії, освіта вища, директор Тернопільської загальноосвітньої школи № 6 ім. Назарія Яремчука, проживає в Тернополі, включений до списку під № 106;
  1. Кобера Володимир Васильович, 1951 року народження, член Соцпартії, освіта вища, голова Білогірської районної державної адміністрації, проживає в смт Теофіполь Хмельницької області, включений до списку під № 107;
  1. Торкунов Олег Миколайович, 1963 року народження, член Соцпартії, освіта вища, заступник начальника регіонального відділення Фонду державного майна України в Рівненській області, проживає в місті Рівному, включений до списку під № 108;
  1. Іваненко Наталія Іванівна, 1951 року народження, член Соцпартії, освіта вища, начальник служби у справах неповнолітніх Херсонської обласної державної адміністрації, проживає в місті Херсоні, включена до виборчого списку під № 109;
  1. Новіков Володимир Миколайович, 1955 року народження, член Соцпартії, освіта вища, юрисконсульт приватного підприємства "Альянс", проживає в місті Ужгороді, включений до списку під № 110;
  1. Смітюх Іван Євдокимович, 1965 року народження, член Соцпартії, освіта вища, гендиректор відкритого акціонерного товариства "Ковельський хлібкомбінат", проживає в місті Ковель Волинської області, включений до списку під № 111;
  1. Богданович Ігор Олександрович, 1966 року народження, член Соцпартії, освіта вища, директор Кримського наукового центру Національної академії наук України, проживає в місті Сімферополі, включений до списку під № 112;
  1. Іващенко Олександр Віталійович, 1957 року народження, член Соцпартії, освіта вища, приватний підприємець, проживає в місті Донецьку, включений до списку під № 113;
  1. Тимошенко Іван Романович, 1947 року народження, член Соцпартії, освіта вища, гендиректор науково-виробничого підприємства "Товариство з обмеженою відповідальністю "Україна-ЕМ", проживає в Києві, включений до списку під № 114;
  1. Кучурян Василь Драгошевич, 1956 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в селі Бояни Новоселицького району Чернівецької області, включений до списку під № 115;
  1. Іванов Сергій Павлович, 1939 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Севастополі, включений до списку під № 116;
  1. Бундзяк Євген Васильович, 1946 року народження, член Соцпартії, освіта вища, завідувач аптеки "Арніка", проживає в смт Солотвин Богородчанського району Івано-Франківської області, включений до списку під № 117;
  1. Керімов Ракіф Ідаят-огли, 1959 року народження, член Соцпартії, освіта вища, директор дочірнього підприємства "Майстер-сервіс", проживає в місті Вишневе Києво-Святошинського району Київської області, включений до списку під № 118;
  1. Міхнюк Олег Іванович, 1965 року народження, член Соцпартії, освіта вища, заступник голови Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), проживає в Києві, включений до списку під № 119;
  1. Нікуліна Олена Валеріївна, 1974 року народження, член Соцпартії, освіта вища, головний консультант фракції Соціалістичної партії України у Верховній Раді України, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 120;
  1. Остапенко Олег Григорович, 1962 року народження, член Соцпартії, освіта вища, виконуючий обов'язки голови Черкаської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), проживає в місті Черкасах, включений до списку під № 121;
  1. Дворник Микола Антонович, 1937 року народження, член Соцпартії, освіта вища, пенсіонер, проживає в селище Чорнухи Полтавської області, включений до списку під № 122;
  1. Узун Іван Миколайович, 1962 року народження, член Соцпартії, освіта вища, заступник голови Любашівської районної державної адміністрації, проживає в смт Любашівка Одеської області, включений до списку під № 123;
  1. Тандура Володимир Миколайович, 1951 року народження, член Соцпартії, освіта вища, заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації, проживає в місті Чернігові, включений до списку під № 124;
  1. Сафронов Станіслав Олександрович, 1956 року народження, член Соцпартії, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в Києві, включений до списку під № 126;
  1. Середа Леонід Павлович, 1943 року народження, член Соцпартії, освіта вища, ректор Вінницького державного аграрного університету, проживає в селі Агрономічне Вінницького району Вінницької області, включений до списку під № 127;
  1. Гриценко Микола Тодосьович, 1953 року народження, член Соцпартії, освіта вища, голова Таращанської районної державної адміністрації, проживає в місті Тараща Київської області, включений до списку під № 128;
  1. Малишенко Ігор Петрович, 1939 року народження, член Соцпартії, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Миколаєві, включений до списку під № 129;
  1. Мороз Андрій Григорович, 1959 року народження, член Соцпартії, освіта вища, викладач Радомишльського професійно-технічного училища № 34, проживає в селищі Борщів Радомишльського району Житомирської області, включений до списку під № 130;
  1. Блящук Пилип Дмитрович, 1951 року народження, член Соцпартії, освіта вища, завідувач відділу освіти Вільшанської районної державної адміністрації, проживає в смт Вільшанка Кіровоградської області, включений до списку під № 131;
  1. Проценко Наталія Борисівна, 1954 року народження, член Соцпартії, освіта вища, голова селянсько-фермерського господарства "Золотий колос", проживає в селі Волоська Балаклія Шевченківського району Харківської області, включена до виборчого списку під № 132;
  1. Мельнік Валерій Васильович, 1955 року народження, член Соцпартії, освіта вища, голова товариства з обмеженою відповідальністю "Універмаг-Луганськ", проживає в місті Луганську, включений до списку під № 133;
  1. Дев'ятка Юрій Дмитрович, 1954 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Запоріжжі, включений до списку під № 134;
  1. Федірко Петро Трохимович, 1950 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Лебедин Сумської області, включений до списку під № 135;
  1. Савчук Олександр Петрович, 1961 року народження, член Соцпартії, освіта вища, державний інспектор територіального управління Держнаглядохоронпраці в Тернопільській області, проживає в Тернополі, включений до списку під № 136;
  1. Костюк Олександр Олексійович, 1947 року народження, член Соцпартії, освіта вища, начальник інспекції Державної інспекції екології та природних ресурсів у Шепетівському районі, проживає в місті Шепетівка Хмельницької області, включений до списку під № 137;
  1. Гуменюк Василь Степанович, 1953 року народження, член Соцпартії, освіта вища, директор приватного сільськогосподарського підприємства "Маяк", проживає в селі Копитів Корецького району Рівненської області, включений до списку під № 138;
  1. Хорьков Володимир Селіверстович, 1950 року народження, член Соцпартії, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Ужгороді, включений до списку під № 140;
  1. Заїкін Володимир Миколайович, 1968 року народження, член Соцпартії, освіта вища, президент Кримської федерації карате, проживає в місті Євпаторія Автономної Республіки Крим, включений до списку під № 141;
  1. Шкляренко Дмитро Павлович, 1950 року народження, член Соцпартії, освіта вища, голова фермерського господарства "Цезар", проживає в місті Пустомити Львівської області, включений до списку під № 142;
  1. Мойсей Аркадій Євгенович, 1950 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в селі Тарасівці Новоселицького району Чернівецької області, включений до списку під № 143;
  1. Василевич Світлана Василівна, 1958 року народження, член Соцпартії, освіта вища, доцент кафедри українознавства Івано-Франківського державного медичного університету, проживає в місті Івано-Франківську, включена до виборчого списку під № 145;
  1. Плітін Володимир Никифорович, 1938 року народження, член Соцпартії, освіта вища, пенсіонер, проживає в Києві, включений до списку під № 146;
  1. Слободянюк Сергій Миколайович, 1965 року народження, член Соцпартії, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Ужгороді, включений до списку під № 147;
  1. Костюченко Володимир Олександрович, 1951 року народження, член Соцпартії, освіта вища, начальник управління Смілянського міського виконавчого комітету, проживає в місті Сміла Черкаської області, включений до списку під № 148;
  1. Лещенко Іван Васильович, 1961 року народження, член Соцпартії, освіта вища, голова Великобагачанської районної ради, проживає в смт Велика Багачка Полтавської області, включений до списку під № 149;
  1. Капталан Іван Михайлович, 1984 року народження, член Соцпартії, освіта неповна вища, студент Одеської національної юридичної академії, проживає в місті Одесі, включений до списку під № 150;
  1. Пачевський Анатолій Мартинович, 1939 року народження, член Соцпартії, освіта вища, директор приватного підприємства "Радівське", проживає в селі Радівці Калинівського району Вінницької області, включений до списку під № 153;
  1. Костюченко Володимир Олександрович 1951 року народження, член Соціалістичної партії України, освіта вища, начальник управління Смілянського міського виконавчого комітету, проживає в місті Сміла Черкаської області
  1. Чернявський Іван Юрійович, 1978 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в Києві, включений до списку під № 154;
  1. Баранов Олег Миколайович, 1958 року народження, член Соцпартії, освіта вища, директор товариства з обмеженою відповідальністю "МСП" НГ "Норма-Центр", проживає в місті Миколаєві, включений до списку під № 155;
  1. Ментов Павло Валентинович, 1957 року народження, член Соцпартії, освіта вища, голова Житомирської обласної спілки ветеранів афганської війни, проживає в місті Житомирі, включений до списку під № 156;
  1. Небога Олександр Іванович, 1961 року народження, член Соцпартії, освіта вища, голова Маловисківської районної державної адміністрації, проживає в місті Мала Виска Кіровоградської області, включений до списку під № 157;
  1. Тодоров Петро Прокопович, 1946 року народження, член Соцпартії, освіта вища, президент асоціації "Укртрактор", проживає в місті Харкові, включений до списку під № 158;
  1. Жаворонков Михайло Петрович, 1949 року народження, член Соцпартії, освіта вища, голова Ленінської в м.Луганську районної ради, проживає в місті Луганську, включений до списку під № 159;
  1. Власюк Тетяна Іванівна, 1952 року народження, член Соцпартії, освіта вища, головний консультант Апарату Верховної Ради України, проживає в Києві, включена до виборчого списку під № 161;
  1. Соловей Петро Лук'янович, 1944 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Кременець Тернопільської області, включений до списку під № 163;
  1. Самсонюк Сергій Іванович, 1971 року народження, член Соцпартії, освіта базова вища, голова спостережної ради ЗАТ "Кам'янець-Подільськпостач-центр", проживає в місті Кам'янець-Подільський Хмельницької області, включений до списку під № 164;
  1. Воловодік Володимир Васильович, 1950 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Рівному, включений до списку під № 165;
  1. Марченко Олександр Іполитович, 1954 року народження, член Соцпартії, освіта вища, начальник управління Закарпатської обласної державної адміністрації, проживає в місті Ужгороді, включений до списку під № 167;
  1. Прокоса Лідія Юхимівна, 1953 року народження, член Соцпартії, освіта вища, викладач Любомльської загальноосвітньої школи № 2, проживає в місті Любомль Волинської області, включена до виборчого списку під № 168;
  1. Козлов Володимир Юрійович, 1957 року народження, член Соцпартії, освіта вища, голова Джанкойського регіонального відділення Союзу підприємців та роботодавців Автономної Республіки Крим, проживає в місті Джанкой Автономної Республіки Крим, включений до списку під № 169;
  1. Петришин Петро Васильович, 1948 року народження, член Соцпартії, освіта вища, голова сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Горуцьке", проживає в селі Гірське Миколаївського району Львівської області, включений до списку під № 170;
  1. Овдієнко Ігор Віталійович, 1964 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Донецьку, включений до списку під № 171;
  1. Горбатюк Ілля Іванович, 1966 року народження, член Соцпартії, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті Чернівцях, включений до списку під № 172;
  1. Втерковський Дмитро Дмитрович, 1948 року народження, член Соцпартії, освіта вища, гендиректор державного підприємства виробничого об'єднання "Карпати", проживає в місті Івано-Франківську, включений до списку під № 174;
  1. Тунніков Віктор Сергійович, 1943 року народження, член Соцпартії, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Харкові, включений до списку під № 175;
  1. Криворучко Микола Васильович, 1969 року народження, безпартійний, освіта вища, заступник начальника Львівської митниці, проживає в місті Львові, включений до списку під № 176;
  1. Градовський Анатолій Володимирович, 1952 року народження, член Соцпартії, освіта вища, професор Черкаського національного університету, проживає в місті Черкасах, включений до списку під № 177;
  1. Перепелиця Василь Васильович, 1944 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Полтаві, включений до списку під № 178;
  1. Завірюха Олександр Устимович, 1947 року народження, член Соцпартії, освіта вища, інженер відкритого акціонерного товариства "Цифрові системи зв'язку", проживає в місті Одесі, включений до списку під № 179;
  1. Сенченко Людмила Валентинівна, 1977 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник голови Чернігівської обласної державної адміністрації, проживає в місті Чернігові, включена до виборчого списку під № 180;
  1. Ядикін Сергій Васильович, 1955 року народження, член Соцпартії, освіта вища, начальник відділу Жовтоводської міської ради Дніпропетровської області, проживає в місті Жовті Води Дніпропетровської області, включений до списку під № 181;
  1. Коротинська Людмила Дмитрівна, 1962 року народження, член Соцпартії, освіта вища, вчителька Жахнівської загальноосвітньої школи, проживає в селі Жахнівка Тиврівського району Вінницької області, включена до виборчого списку під № 182;
  1. Юхименко Микола Федорович, 1949 року народження, член Соцпартії, освіта вища, викладач Антонівського навчально-виховного об'єднання, проживає в смт Ставище Київської області, включений до списку під № 183;
  1. Литвинов Сергій Іванович, 1967 року народження, член Соцпартії, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті Миколаєві, включений до списку під № 184;
  1. Патарідзе Володимир Олександрович, 1949 року народження, член Соцпартії, освіта вища, доцент Державного агроекологічного університету, проживає в місті Житомирі, включений до списку під № 185;
  1. Жукова Олена Михайлівна, 1965 року народження, член Соцпартії, освіта вища, заступник голови правління відкритого акціонерного товариства "Мегабанк", проживає в місті Харкові, включена до виборчого списку під № 187;
  1. Безгинська Катерина Миколаївна, 1965 року народження, член Соцпартії, освіта вища, заступник голови Ленінської в місті Луганську районної ради, проживає в місті Луганську, включена до виборчого списку під № 188;
  1. Скурський Павло Олександрович, 1973 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в селі Верхня Криниця Василівського району Запорізької області, включений до списку під № 189;
  1. Федотов Ігор Олександрович, 1970 року народження, член Соцпартії, освіта вища, головний спеціаліст Фонду державного майна України, проживає в Києві, включений до списку під № 190;
  1. Котляров Олександр Костянтинович, 1961 року народження, член Соцпартії, освіта вища, директор відкритого акціонерного товариства "Червоний металіст", проживає в місті Конотоп Сумської області, включений до списку під № 191;
  1. Крамар Василь Васильович, 1951 року народження, член Соцпартії, освіта вища, заступник голови Ярмолинецької районної державної адміністрації, проживає в місті Хмельницькому, включений до списку під № 193;
  1. Блащук Віктор Володимирович, 1948 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Рівному, включений до списку під № 194;
  1. Паранич Микола Кирилович, 1955 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Іршава Закарпатської області, включений до списку під № 196;
  1. Гонта Володимир Федорович, 1942 року народження, член Соцпартії, освіта вища, пенсіонер, проживає в селі Прилуцьке Ківерцівського району Волинської області, включений до списку під № 197;
  1. Ситников Сергій Анатолійович, 1955 року народження, член Соцпартії, освіта вища, приватний підприємець, проживає в місті Артемівськ Донецької області, включений до списку під № 200;
  1. Криштанович Альона Миколаївна, 1983 року народження, член Соцпартії, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті Чернівцях, включена до виборчого списку під № 201;
  1. Братусь Олександр Іванович, 1959 року народження, член Соцпартії, освіта вища, директор відкритого акціонерного товариства "Анлант-Крим", проживає в смт Кача міста Севастополя, включений до списку під № 202;
  1. Гаврилова Валентина Іванівна, 1949 року народження, член Соцпартії, освіта вища, викладач Коломийського економіко-правового коледжу, проживає в місті Коломия Івано-Франківської області, включена до виборчого списку під № 203;
  1. Наметченко Олександр Віталійович, 1958 року народження, член Соцпартії, освіта вища, голова Запорізького обласного об'єднання Української спілки ветеранів Афганістану, проживає в місті Запоріжжі, включений до списку під № 204;
  1. Хомутов Сергій Володимирович, 1970 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Черкасах, включений до списку під № 205;
  1. Левченко Микола Іванович, 1954 року народження, член Соцпартії, освіта вища, гендиректор спільного українсько-французького підприємства "Фрасмо", проживає в місті Кременчук Полтавської області, включений до списку під № 206;
  1. Череп Олександр Миколайович, 1962 року народження, член Соцпартії, освіта вища, голова наглядової ради виробничо-комерційної фірми "Цифрові системи зв'язку", проживає в місті Одесі, включений до списку під № 207;
  1. Падалка Лідія Василівна, 1957 року народження, член Соцпартії, освіта вища, директор Чернігівського обласного центру зайнятості, проживає в місті Чернігові, включена до виборчого списку під № 208;
  1. Гавриш Леонід Тарасович, 1946 року народження, безпартійний, освіта вища, голова спостережної ради відкритого акціонерного товариства "Володарка", проживає в місті Вінниці, включений до списку під № 210;
  1. Іщенко Раїса Опанасівна, 1941 року народження, член Соцпартії, освіта вища, пенсіонерка, проживає в Києві, включена до виборчого списку під № 211;
  1. Дойбан Ольга Павлівна, 1964 року народження, член Соцпартії, освіта cередня, тимчасово не працює, проживає в місті Миколаєві, включена до виборчого списку під № 212;
  1. Підгурський Микола Петрович, 1956 року народження, член Соцпартії, освіта вища, викладач фізичного виховання Баранівського професійного ліцею, проживає в селі Зеремля Баранівського району Житомирської області, включений до списку під № 213;
  1. Івахненко Віра Гаврилівна, 1934 року народження, член Соцпартії, освіта середня спеціальна, пенсіонерка, проживає в селі Ново-Стародуб Петрівського району Кіровоградської області, включена до виборчого списку під № 214;
  1. Дубінський Олександр Семенович, 1955 року народження, член Соцпартії, освіта вища, начальник відділу відкритого акціонерного товариства "Мегабанк", проживає в місті Харкові, включений до списку під № 215;
  1. Стелецький Володимир Миколайович, 1949 року народження, член Соцпартії, освіта вища, заступник директора приватного підприємства Укрсхідтрейд", проживає в місті Луганську, включений до списку під № 216;
  1. Кусаков Володимир Панасович, 1953 року народження, член Соцпартії, освіта вища, майстер казенного підприємства "Іскра", проживає в місті Запоріжжі, включений до списку під № 217;
  1. Белік Владислав Анатолійович, 1962 року народження, член Соцпартії, освіта вища, гендиректор товариства з обмеженою відповідальністю "Філтекс", проживає в Києві, включений до списку під № 218;
  1. Теліченко Олександр Іванович, 1946 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Сумах, включений до списку під № 219;
  1. Пироговський Руслан Михайлович, 1967 року народження, член Соцпартії, освіта вища, директор Чортківського районного палацу позашкільної роботи, проживає в місті Чортків Тернопільської області, включений до списку під № 220;
  1. Таранчук Людмила Василівна, 1958 року народження, член Соцпартії, освіта вища, заступник голови правління відкритого акціонерного товариства "Сільгосптехніка", проживає в смт Теофіполь Хмельницької області, включена до виборчого списку під № 221;
  1. Ражик Микола Панасович, 1961 року народження, член Соцпартії, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Рівному, включений до списку під № 222;
  1. Свистак Іван Михайлович, 1959 року народження, член Соцпартії, освіта вища, заступник директора товариства з обмеженою відповідальністю "Успіх", проживає в селі Вільхівці Тячівського району Закарпатської області, включений до списку під № 224;
  1. Пащук Василь Іванович, 1944 року народження, член Соцпартії, освіта вища, пенсіонер, проживає в смт Мар'янівка Горохівського району Волинської області, включений до списку під № 225;
  1. Скіра Володимир Васильович, 1947 року народження, член Соцпартії, освіта вища, доцент Національного університету "Львівська політехніка", проживає в місті Львові, включений до списку під № 227;
  1. Шульга Андрій Володимирович, 1971 року народження, член Соцпартії, освіта вища, директор по економіці товариства з обмеженою відповідальністю "Механік Донпромбізнес", проживає в місті Донецьку, включений до списку під № 228;
  1. Васійчук Ігор Степанович, 1963 року народження, член Соцпартії, освіта вища, адвокат, проживає в місті Чернівцях, включений до списку під № 229;
  1. Варенін Валерій Вікторович, 1969 року народження, член Соцпартії, освіта вища, комерційний директор товариства з обмеженою відповідальністю "Кримсплав", проживає в місті Севастополі, включений до списку під № 230;
  1. Данилишин Іван Ярославович, 1965 року народження, член Соцпартії, освіта вища, тренер-викладач Коломийського фізкультурно-спортивного комплексу "Локомотив", проживає в місті Коломия Івано-Франківської області, включений до списку під № 231;
  1. Сорокман Олександр Васильович, 1955 року народження, член Соцпартії, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Чернівцях, включений до списку під № 232;
  1. Васильчук Євген Олегович, 1984 року народження, член Соцпартії, освіта незакінчена вища, студент Черкаського державного технологічного університету, проживає в місті Черкасах, включений до списку під № 234;
  1. Дрига Віра Григорівна, 1954 року народження, член Соцпартії, освіта середня спеціальна, тимчасово не працює, проживає в смт Оржиця Полтавської області, включена до виборчого списку під № 235;
  1. Ніколаєв Сергій Афанасійович, 1952 року народження, член Соцпартії, освіта вища, голова Ізмаїльської районної державної адміністрації, проживає в смт Суворове Ізмаїльського району Одеської області, включений до списку під № 236;
  1. Дудар Валерій Володимирович, 1950 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Бобровиця Чернігівської області, включений до списку під № 237;
  1. Ковальчук Микола Анатолійович, 1963 року народження, член Соцпартії, освіта вища, голова Вінницького обласного військово-патріотичного об'єднання, проживає в місті Вінниці, включений до списку під № 239;
  1. Клименко Олександр Іванович, 1953 року народження, член Соцпартії, освіта вища, приватний підприємець, проживає в місті Обухів Київської області, включений до списку під № 240;
  1. Рагузін Сергій Володимирович, 1953 року народження, член Соцпартії, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Первомайськ Миколаївської області, включений до списку під № 241;
  1. Войналович Анатолій Пантелеймонович, 1948 року народження, член Соцпартії, освіта вища, начальник головного управління праці та соціального захисту населення Житомирської обласної державної адміністрації, проживає в місті Житомирі, включений до списку під № 242;
  1. Скорий Андрій Михайлович, 1967 року народження, член Соцпартії, освіта вища, заступник голови Спілки ветеранів Афганістану міста Лисичанськ, проживає в місті Лисичанськ Луганської області, включений до списку під № 245;
  1. Овсієвський Анатолій Олексійович, 1955 року народження, член Соцпартії, освіта вища, директор комбінату "Зірка", проживає в місті Запоріжжі, включений до списку під № 246;
  1. Захрабов Микола Нурушевич, 1948 року народження, член Соцпартії, освіта вища, директор державного підприємства "Завод "Генератор", проживає в Києві, включений до списку під № 247;
  1. Скоропляс Наталія Іванівна, 1960 року народження, член Соцпартії, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті Збараж Тернопільської області, включена до виборчого списку під № 249;
  1. Садикін Олександр Федорович, 1956 року народження, член Соцпартії, освіта вища, голова Рокитнівської районної державної адміністрації, проживає в місті Костопіль Рівненської області, включений до списку під № 251;
  1. Машіка Юрій Юрійович, 1960 року народження, член Соцпартії, освіта вища, директор малого спільного підприємства "Товари для дому", проживає в селі Оноківці Ужгородського району Закарпатської області, включений до списку під № 253;
  1. Селіванова Інна Павлівна, 1948 року народження, член Соцпартії, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Володимир-Волинський Волинської області, включена до виборчого списку під № 254;
  1. Зурабян Гагік Гарнікович, 1966 року народження, член Соцпартії, освіта вища, редактор газети "Новий ковчег", проживає в місті Керч Автономної Республіки Крим, включений до списку під № 255;
  1. Кулик Євген Володимирович, 1956 року народження, член Соцпартії, освіта вища, декан Дрогобицького педагогічного університету, проживає в місті Трускавець Львівської області, включений до списку під № 256;
  1. Іщенко-Гіллер Євгеній Володимирович, 1961 року народження, член Соцпартії, освіта вища, приватний підприємець, проживає в місті Ясинувата Донецької області, включений до списку під № 257;
  1. Кучерява Світлана Іванівна, 1961 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Новоселиця Чернівецької області, включена до виборчого списку під № 258;
  1. Весьолкіна Наталія Кирилівна, 1956 року народження, член Соцпартії, освіта вища, директор товариства з обмеженою відповідальністю "Панама", проживає в місті Севастополі, включена до виборчого списку під № 259;
  1. Дума Зіновій Євгенович, 1956 року народження, член Соцпартії, освіта вища, викладач Івано-Франківського інституту права, економіки і будівництва, проживає в селі Микитинці Івано-Франківської області, включений до списку під № 260;
  1. Слюсаренко Михайло Аврамович, 1947 року народження, член Соцпартії, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті Радомишль Житомирської області, включений до списку під № 261;
  1. Христенков Володимир Іванович, 1953 року народження, член Соцпартії, освіта вища, голова Черкаської обласної ради фізкультурно-спортивного товариства "Колос", проживає в місті Черкасах, включений до списку під № 262;
  1. Черчатий Олександр Іванович, 1966 року народження, член Соцпартії, освіта вища, начальник Управління державної служби ГУДСУ в Полтавській області, проживає в селі Великий Тростянець Полтавського району Полтавської області, включений до списку під № 263;
  1. Касап Георгій Іванович, 1954 року народження, член Соцпартії, освіта вища, директор приватного підприємства "Юлія", проживає в смт Тарутине Одеської області, включений до списку під № 264;
  1. Скок Микола Андрійович, 1948 року народження, член Соцпартії, освіта вища, декан Чернігівського державного педагогічного університету ім. Т.Г.Шевченка, проживає в місті Чернігові, включений до списку під № 265;
  1. Тарасюк Василь Андрійович, 1953 року народження, безпартійний, освіта вища, директор агрокооперативу приватних пайовиків "Україна", проживає в смт Тростянець Вінницької області, включений до списку під № 267;
  1. Каменченко Олександр Назарович, 1937 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в Києві, включений до списку під № 268;
  1. Торжинський Олександр Данилович, 1947 року народження, член Соцпартії, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в смт Криве Озеро Миколаївської області, включений до списку під № 269;
  1. Бенівський Анатолій Вікторович, 1961 року народження, член Соцпартії, освіта вища, приватний підприємець, проживає в місті Житомирі, включений до списку під № 270;
  1. Єсипенко Валерій Володимирович, 1954 року народження, член Соцпартії, освіта вища, директор товариства з обмеженою відповідальністю "Луганський науково-технічний центр", проживає в місті Луганську, включений до списку під № 273;
  1. Салякін Андрій Олександрович, 1972 року народження, член Соцпартії, освіта вища, заступник голови Вільнянської районної державної адміністрації, проживає в місті Вільнянську Запорізької області, включений до списку під № 274;
  1. Березняк Віктор Євгенійович, 1956 року народження, член Соцпартії, освіта вища, гендиректор підприємства з іноземними інвестиціями у формі товариства з обмеженою відповідальністю "Киулонт", проживає в Києві, включений до списку під № 2



powered by lun.ua
Головне на Українській правді