"Зеленого" у наручниках повезли до рослин

П'ятниця, 24 лютого 2006, 14:38

Лідер львівської облорганізації Партії зелених Микола Шморгай піддався розбійному нападу в четвер увечері.

Про це він заявив на прес-конференції в п'ятницю у Львові, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

За його словами, "напередодні близько 23.00 на нього напали четверо невідомих, коли він знаходився у власному гаражі".

"Вони надягли на мене наручники, кинули на підлогу автомобіля "Lexus RX-300" і вивезли в одну з лісопосадок у напрямку Тернополя", - повідомив потерпілий.

Там, за його словами, над ним "поглумилися", забрали гроші, мобільний телефон і автомобіль.

Шморгай вагався сказати, чим, на його думку, викликаний напад. Він вважає, що зловмисники могли хотіти заволодіти його автомобілем, вартість якого, за його словами, складає 150 тисяч гривень.

Також, зазначив Шморгай, причиною нападу могла бути його політична діяльність, тому що що нападники говорили йому, що, якщо він захотів стати депутатом, то нехай поваляється два місяці в лікарні.

У той же час, за його словами, у нього немає підстав обвинувачувати якусь конкретну політичну силу в організації цього інциденту.

Лідер львівських "зелених" звернувся до міліції з заявою про напад і вже виїжджав зі слідчими на місце, де його кинули викрадачі. Розслідуванням займається Личаківский РОВД Львова.

Шморгай також через ЗМІ попросив начальника УМВД у Львівській області забезпечити охороною його та інших політиків, якщо є така можливість.powered by lun.ua
Головне на Українській правді