Склад майбутньої Верховної Ради. Повний список

106 переглядів
www.ПРАВДА.com.ua
Четвер, 30 березня 2006, 20:42

За підсумками виборів 26 березня до наступної Верховної Ради потрапило п’ять політичних сил: Партія регіонів, Блок Юлії Тимошенко, Блок "Наша Україна", Соцпартія та Компартія.

Після оголошення результатів підрахунку 100% голосів, який Центрвиборчком завершив у четвер ввечері, "Українська правда" вирішила з'ясувати, хто тепер засідатиме у Верховній Раді.

За допомогою простих арифметичних дій можна встановити, що Партія регіонів матиме у парламенті 186 депутатських карток, Блок Тимошенко – 129, "Наша Україна" – 81, СПУ – 33, КПУ – 21.

Ми наводимо список людей, які мають отримати коричневі шкіряні мандати з золотим тесненням. Але факт, що не всі вони будуть працювати депутатами – після створення коаліції частина піде працювати у виконавчу владу і звільнить свої місця колегам. Те ж саме стосується, наприклад, і Леоніда Черновецького, 29 номера у списку "Нашої України", який без п’яти хвилин є мером Києва.

За списком "Нашої України" до парламенту пройшли легендарні фігури – переможниця Євробачення Руслана і екс-олімпійський чемпіон з баскетболу Олександр Волков. Знайдеться місце у Верховній Раді і "любим друзям" Ющенка – Порошенку, Жванії, Мартиненку, Третьякову і брату президента Петру.

Також вже відомо, що у новій Верховній Раді буде Ринат Ахметов з потужною армією своїх менеджерів, соратників і просто друзів. Крім того, серед майбутніх депутатів від Партії регіонів такі цікаві персонажі, як брати Клюєви, акордеоніст Ян Табачник, Сергій Ківалов, Святослав Піскун, Тетяна Засуха, Ганна Герман і Олена Лукаш.

У Тимошенко ж, крім всім відомих Турчинова, Томенка і Шевченка, до парламенту пройшли екс-кучмісти-бізнесмени Хмельницький, Фельдман, Жеваго і Буряк, а також прес-секретар лідерки БЮТ Віталій Чепінога та політологи Видрін і Полохало.

Соціалісти Мороза пройшли до парламенту майже тим самим складом, хіба що без Луценка, зате з кількома бізнесменами і директорами заводів.

А Симоненко позбувся, мабуть, свого найяскравішого "бійця". Непоправною втратою для комуністів буде екс-депутат Бондарчук, який за минуле скликання встиг наламати найбільше мікрофонів і набити ніс лідеру "Нашої України" Миколі Мартиненку.

Зате за списками КПУ до нового парламенту пройдуть аж троє друзів російського бізнесмена Костянтина Григоришина – Алексєєв, Мармазов і Бабурин.

Напевно, всередині майбутніх фракцій відбуватимуться ротації. Але принаймні перший день своєї роботи Верховна Рада має зустріти в такому складі "щасливчиків".

Партія регіонів:

1 Янукович Віктор Федорович
2 Карпачова Ніна Іванівна
3 Скудар Георгій Маркович
4 Чорновіл Тарас В’ячеславович
5 Богуслаєв Вячеслав Олександрович
6 Богатирьова Раїса Василівна
7 Ахметов Рінат Леонідович
8 Тихонов Віктор Миколайович
9 Звягільський Юхим Леонідович
10 Колесніков Борис Вікторович
11 Кушнарьов Євгеній Петрович
12 Азаров Микола Янович
13 Рибак Володимир Васильович
14 Клюєв Андрій Петрович
15 Хомутиннік Віталій Юрійович
16 Литвинов Леонід Федорович
17 Янковський Микола Андрійович
18 Ландик Валентин Іванович
19 Єфремов Олександр Сергійович
20 Табачнік Яків Піневич
21 Пригодський Антон Вікентійович
22 Джарти Василь Георгійович
23 Стоян Олександр Миколайович
24 Хара Василь Георгійович
25 Турманов Віктор Іванович
26 Лукаш Олена Леонідівна
27 Ківалов Сергій Васильович
28 Дейч Борис Давидович
29 Костусєв Олексій Олексійович
30 Потапов Василь Іванович
31 Білий Олексій Петрович
32 Савчук Олександр Володимирович
33 Бахтеєва Тетяна Дмитрівна
34 Кисельов Василь Олексійович
35 Царьов Олег Анатолійович
36 Петров Борис Федорович
37 Горбаль Василь Михайлович
38 Шкіря Ігор Миколайович
39 Клімов Леонід Михайлович
40 Круглов Микола Петрович
41 Сафіуллін Равіль Сафович
42 Близнюк Анатолій Михайлович
43 Прасолов Ігор Миколайович
44 Пеклушенко Олександр Миколайович
45 Прокопенко Віктор Євгенович
46 Кириченко Людмила Федорівна
47 Сулковський Павло Гнатович
48 Макеєнко Володимир Володимирович
49 Тулуб Сергій Борисович
50 Павленко Едуард Іванович
51 Гуменюк Ігор Миколайович
52 Колоцей Юрій Олександрович
53 Лєщинський Олександр Олегович
54 Ландік Володимир Іванович
55 Прутнік Едуард Анатолійович
56 Джига Микола Васильович
57 Момот Сергій Васильович
58 Самойленко Юрій Павлович
59 Вілкул Олександр Юрійович
60 Бевзенко Валерій Федорович
61 Корж Павло Петрович
62 Клюєв Сергій Петрович
63 Святаш Дмитро Володимирович
64 Малишев Володимир Степанович
65 Ларін Сергій Миколайович
66 Мальцев Володимир Олександрович
67 Климець Павло Анатолійович
68 Притика Дмитро Микитович
69 Сухий Ярослав Михайлович
70 Кий Сергій Вікторович
71 Коржев Анатолій Леонідович
72 Аркаллаєв Нуруліслам Гаджиевич
73 Ярощук Володимир Іванович
74 Воропаєв Юрій Миколайович
75 Васильєв Олександр Андрійович
76 Добкін Михайло Маркович
77 Вечерко Володимир Миколайович
78 Вернидубов Іван Васильович
79 Гєллєр Євгеній Борисович
80 Сівкович Володимир Леонідович
81 Бондаренко Віктор Вікторович
82 Сандлер Дмитро Михайлович
83 Селіваров Андрій Борисович
84 Мельник Станіслав Анатолійович
85 Чертков Юрій Дмитрович
86 Слаута Віктор Андрійович
87 Орлов Андрій Вікторович
88 Саламатін Дмитро Альбертович
89 Дарда Олександр Панасович
90 Янукович Віктор Вікторович
91 Лелюк Олексій Володимирович
92 Козак Володимир Васильович
93 Демянко Микола Іванович
94 Смітюх Григорій Євдокимович
95 Скубашевський Станіслав Валеріанович
96 Піскун Святослав Михайлович
97 Лисов Ігор Володимирович
98 Кукоба Анатолій Тихонович
99 Присяжнюк Микола Володимирович
100 Самофалов Геннадій Григорович
101 Бондик Валерій Анатолійович
102 Матвійчук Едуард Леонідович
103 Тедеєв Ельбрус Сосланович
104 Саратов Валерій Володимирович
105 Борт Віталій Петрович
106 Герман Ганна Миколаївна
107 Кальніченко Ігор Вікторович
108 Лісін Микола Павлович
109 Бурлаков Павло Миколайович
110 Злочевський Микола Владиславович
111 Римарук Олександр Іванович
112 Чечетов Михайло Васильович
113 Плотніков Олексій Віталійович
114 Бронніков Володимир Костянтинович
115 Комар Микола Степанович
116 Корсаков Олексій Якович
117 Засуха Тетяна Володимирівна
118 Журавко Олексій Валерійович
119 Ковальова Юлія Вікторівна
120 Панасовський Олег Григорович
121 Демьохін Володимир Анатолійович
122 Антемюк Анатолій Дмитрович
123 Мірошниченко Юрій Романович
124 Мироненко Михайло Іванович
125 Бондаренко Олена Анатоліївна
126 Антипенко Ірина Вікторівна
127 Ілляшов Григорій Олексійович
128 Пшонка Артем Вікторович
129 Шенцев Дмитро Олексійович
130 Пєхота Володимир Юлійович
131 Ісаєв Леонід Олексійович
132 Писарчук Петро Іванович
133 Лук’янов Владислав Валентинович
134 Наконечний Володимир Леонтієвич
135 Лапін Євген Васильович
136 Синиця Артем Миколайович
137 Фесенко Леонід Іванович
138 Зубанов Володимир Олександрович
139 Кожара Леонід Олександрович
140 Щербань Артем Володимирович
141 Євтухов Василь Іванович
142 Калетнік Григорій Миколайович
143 Мельник Петро Володимирович
144 Черноморов Олександр Миколайович
145 Козаков Ігор Володимирович
146 Маньковський Григорій Володимирович
147 Цапюк Степан Кирилович
148 Романюк Микола Прокопович
149 Ледида Олександр Олександрович
150 Пачесюк Сергій Никонович
151 Салигін Васілій Вікторовіч
152 Бондар Володимир Олексійович
153 Ядуха Василь Степанович
154 Слободянюк Володимир Йосипович
155 Берташ Василь Михайлович
156 Горбатюк Анатолій Олексійович
157 Радзієвський Олексій Васильович
158 Личук Володимир Іванович
159 Муц Орест Павлович
160 Гусаров Сергій Миколайович
161 Калашніков Олег Іванович
162 Болдирєв Юрій Олександрович
163 Петросов Валерій Альбертович
164 Каракай Юрій Васильович
165 Грицак Василь Миколайович
166 Заблоцький Віталій Петрович
167 Ковалевська Юлія Сергіївна
168 Калюжний Віталій Анатолійович
169 Нетецька Олена Анатоліївна
170 Кравцов Олександр Олегович
171 Кондратьєва Тетяна Василівна
172 Корж Віктор Петрович
173 Попеску Іван Васильович
174 Зварич Ігор Теодорович
175 Шелестов Олександр Миколайович
176 Забарський Владислав Валерійович
177 Матюха Валерія Валеріївна
178 Біба Василь Тимофійович
179 Андрос Сергій Олександрович
180 Колесніченко Вадим Васильович
181 Чмир Юрій Павлович
182 Смірнов Андрій Юрійович - реєстрацію скасовано
183 Козуб Олександр Андрійович
184 Майборода Сергій Федотович
185 Іванов Володимир Михайлович
186 Цюрко Петро Іванович
187 Кальцев Сергій Федорович

Детальніше про те, хто з людей Ахметова і Клюєва увійшов до парламенту за списком Партії регіонів, читайте тут.

Про одіозні приізвища в списку Партії регіонів читайте тут

Блок Юлії Тимошенко

1 Тимошенко Юлія Володимирівна
2 Турчинов Олександр Валентинович
3 Томенко Микола Володимирович
4 Онопенко Василь Васильович
5 Шевченко Андрій Віталійович
6 Лук’яненко Левко Григорович
7 Омельченко Григорій Омелянович
8 Курило Віталій Семенович
9 Петрук Микола Миколайович
10 Суслов Євгеній Іванович
11 Білорус Олег Григорович
12 Федорчук Ярослав Петрович
13 Шкіль Андрій Васильович
14 Волинець Михайло Якович
15 Семинога Анатолій Іванович
16 Терьохін Сергій Анатолійович
17 Сас Сергій Володимирович
18 Таран Віктор Васильович
19 Зубов Валентин Сергійович
20 Кирильчук Євген Іванович
21 Шевчук Сергій Володимирович
22 Яворівський Володимир Олександрович
23 Чичков Валерій Михайлович
24 Левцун Володимир Іванович
25 Кожем’якін Андрій Анатолійович
26 Ляшко Олег Валерійович
27 Губський Богдан Володимирович
28 Кальченко Валерій Михайлович
29 Мостіпан Уляна Миколаївна
30 Олійник Володимир Миколайович
31 Швець Віктор Дмитрович
32 Антипов Олег Миколайович
33 Воротнюк Ігор Борисович
34 Корж Віталій Терентійович
35 Шлемко Дмитро Васильович
36 Курпіль Степан Володимирович
37 Буряк Сергій Васильович
38 Деревляний Василь Тимофійович
39 Сушкевич Валерій Михайлович
40 Петренко Вадим Михайлович
41 Васадзе Таріел Шакрович
42 Данілов Олексій Мячеславович
43 Фельдман Олександр Борисович
44 Веревський Андрій Михайлович
45 Баграєв Микола Георгійович
46 Немиря Григорій Михайлович
47 Сігал Євген Якович
48 Луцький Максим Георгійович
49 Забзалюк Роман Омелянович
50 Полохало Володимир Іванович
51 Осика Сергій Григорович
52 Гасюк Петро Петрович
53 Ковзель Микола Олегович
54 Сідельник Іван Іванович
55 Шепелев Олександр Олександрович
56 Лук’янчук Руслан Валерійович
57 Міщенко Сергій Григорович
58 Логвиненко Олексій Степанович
59 Зубець Михайло Васильович
60 Хмельницький Василь Іванович
61 Скибінецький Олександр Матвійович
62 Жеваго Костянтин Валентинович
63 Вершиніна Інга Станіславівна
64 Зубик Володимир Володимирович
65 Куровський Іван Іванович
66 Портнов Андрій Володимирович
67 Кеменяш Олександр Михайлович
68 Єдін Олександр Йосипович
69 Буряк Олександр Васильович
70 Кириленко Іван Григорович
71 Крючков Дмитро Васильович
72 Костенко Павло Іванович
73 Лебедєв Павло Валентинович
74 Абдуллін Олександр Рафкатович
75 Писаренко Валерій Володимирович
76 Макієнко Володимир Петрович
77 Крук Юрій Борисович
78 Рибаков Ігор Олександрович
79 Королевська Наталія Юріївна
80 Толстенко Володимир Леонідович
81 Сенченко Андрій Віленович
82 Шишкіна Зоя Леонідівна
83 Кравчук Петро Костянтинович
84 Триндюк Юрій Григорович
85 Гладій Михайло Васильович
86 Олійник Святослав Васильович
87 Чепинога Віталій Михайлович
88 Лабунська Анжеліка Вікторівна
89 Бондаренко Олена Федорівна
90 Ткаченко Володимир Володимирович
91 Шаманов Валерій Вікторович
92 Видрін Дмитро Гнатович
93 Зозуля Руслан Петрович
94 Шаго Євген Петрович
95 Куренной Володимир Костянтинович
96 Сербін Юрій Сергійович
97 Борзих Олександр Іванович
98 Буджерак Олександр Олександрович
99 Сивульський Микола Іванович
100 Кузьменко Петро Павлович
101 Пашинський Сергій Володимирович
102 Пєрєдєрій В’ячеслав Григорович
103 Надоша Олег Володимирович
104 Скубенко Володимир Петрович
105 Чудновський Віталій Олегович
106 Сінченко Сергій Григорович
107 Одарич Сергій Олегович - реєстрацію скасовано
108 Глусь Степан Карлович
109 Потімков Сергій Юрійович
110 Радковський Олег Володимирович
111 Бірюк Лев Васильович
112 Стасів Любов Володимирівна
113 Корнійчук Євген Володимирович
114 Лукашук Олег Григорович
115 Денісова Людмила Леонтіївна
116 Ковтуненко Олександр Володимирович
117 Поліщук Сергій Володимирович
118 Єресько Ігор Геннадійович
119 Вітенко Олена Андріївна
121 Зімін Євген Ігорович
122 Дончак Володимир Андрійович
123 Камчатний Валерій Григорович
124 Константинов Євген Семенович
125 Замковенко Микола Іванович
126 Боднар Ольга Борисівна
127 Рябека Олександр Григорович
128 Одарченко Юрій Віталійович - знято з рреєстрації
129 Жиденко Ігор Григорович

Детальніше про списочників Тимошенко читайте тут


Орбіти Юлії Тимошенко читайте тут

"Наша Україна"

1 Єхануров Юрій Іванович
2 Кінах Анатолій Кирилович
3 Тарасюк Борис Іванович
4 Герасим’юк Ольга Володимирівна
5 Лижичко Руслана Степанівна
6 Кириленко В’ячеслав Анатолійович
7 Ляпіна Ксенія Михайлівна
8 Катеринчук Микола Дмитрович
9 Князевич Руслан Петрович
10 Григорович Лілія Степанівна
11 Стретович Володимир Миколайович
12 Матвієнко Анатолій Сергійович
13 Оніщук Микола Васильович
14 Танюк Леонід (Лесь) Степанович
15 Беспалий Борис Якович
16 Ключковський Юрій Богданович
17 Куйбіда Василь Степанович
18 Оробець Юрій Миколайович
19 Білозір Оксана Володимирівна
20 Майко Віталій Іванович
21 Мартиненко Микола Володимирович
22 Павленко Юрій Олексійович
23 Безсмертний Роман Петрович
24 Коваль В’ячеслав Станіславович
25 Івченко Олексій Григорович
26 Зварич Роман Михайлович
27 Прокопович Наталія Володимирівна
28 Довгий Станіслав Олексійович
29 Черновецький Леонід Михайлович
30 Гірник Євген Олексійович
31 Удовенко Геннадій Йосипович
32 Поляченко Володимир Аврумович
33 Порошенко Петро Олексійович
34 Шпиг Федір Іванович
35 Левченко Катерина Борисівна
36 Гуреєв Василь Миколайович
37 Бондар Олександр Миколайович
38 Марущенко Володимир Станіславович
39 Лановий Володимир Тимофійович
40 Ющенко Петро Андрійович
41 Третьяков Олександр Юрійович
42 Полянчич Михайло Михайлович
43 Головатий Сергій Петрович
44 Волков Олександр Анатолійович
45 Джемілєв Мустафа
46 Мойсик Володимир Романович
47 Кучеренко Олексій Юрійович
48 В’язівський Володимир Михайлович
49 Жебрівський Павло Іванович
50 Келестин Валерій Васильович
51 Чорноволенко Олександр Віленович
52 Гнатенко Лев Миколайович
53 Одайник Микола Миколайович
54 Король Віктор Миколайович
55 Артеменко Юрій Анатолійович
56 Аржевітін Станіслав Михайлович
57 Борисов Валерій Дмитрович
58 Горошкевич Олександр Сергійович
59 Кендзьор Ярослав Михайлович
60 Заплатинський Володимир Михайлович
61 Омельченко Олександр Олександрович
62 Яковина Микола Михайлович
63 Ружицький Антон Матвійович
64 Довгий Тарас Олексійович
65 Зейналов Едуард Джангірович
66 Федун Олексій Леонідович
67 Гуменюк Олег Іванович
68 Степанов Геннадій Сергійович - реєстрацію скасовано
69 Жванія Давид Важаєвич
70 Лопушанський Андрій Ярославович
71 Кріль Ігор Іванович
72 Чубаров Рефат Абдурахманович
73 Карпук Володимир Георгійович
74 Поживанов Михайло Олександрович
75 Сокирко Микола Васильович
76 Богашева Наталія Владиславівна
77 Тополов Віктор Семенович
78 Шкрібляк Анатолій Васильович
79 Круць Микола Федорович
80 Шкутяк Зіновій Васильович
81 Давимука Степан Антонович
82 Сташевський Станіслав Телісфорович

Детальніше про "друзів" Ющенка у списку "Нашої України" читайте тут.

Орбіти Віктора Ющенка читайте тут

Соціалістична партія

1 Мороз Олександр Олександрович
2 Семенюк Валентина Петрівна
3 Ніколаєнко Станіслав Миколайович
4 Сподаренко Іван Васильович
5 Червонописький Сергій Васильович
6 Вінський Йосип Вікентійович
7 Бокий Іван Сидорович
8 Бойко Володимир Семенович
9 Деркач Андрій Леонідович
10 Малиновський Олексій Петрович
11 Бульба Степан Степанович
12 Цушко Василь Петрович
13 Кунченко Олексій Петрович
14 Рудьковський Микола Миколайович
15 Гончаров Михайло Олександрович
16 Гармаш Галина Федорівна
17 Волга Василь Олександрович
18 Мендусь Ярослав Петрович
19 Бугаєць Анатолій Олександрович
20 Баранівський Олександр Петрович
21 Бондарчук Іван Миколайович
22 Сільченко Василь Андрійович
23 Садовий Микола Ілліч
24 Мордовець Леонід Михайлович
25 Матвієнков Сергій Анатолійович
26 Чукмасов Сергій Олександрович
27 Тарасов Володимир Володимирович
28 Шибко Віталій Якович
29 Філіндаш Євген Васильович
30 Поляков Василь Леонідович
31 Кузьменко Сергій Леонідович
32 Данілін Микола Олексійович
33 Чмирь Сергій Михайлович

Список соціалістів читайте тут

Комуністична партія

1 Симоненко Петро Миколайович
2 Мартинюк Адам Іванович
3 Герасимов Іван Олександрович
4 Самойлик Катерина Семенівна
5 Парубок Омелян Никонович
6 Заклунна-Мироненко Валерія Гавриїлівна
7 Голуб Олександр Володимирович
8 Матвєєв Валентин Григорович
9 Ткаченко Олександр Миколайович
10 Цибенко Петро Степанович
11 Кравченко Микола Васильович
12 Наливайко Анатолій Михайлович
13 Кілінкаров Спірідон Павлович
14 Алексєєв Ігор Вікторович
15 Борщевський Віктор Валентинович
16 Мармазов Євген Васильович
17 Александровська Алла Олександрівна
18 Пономаренко Георгій Григорович
19 Грач Леонід Іванович
20 Оплачко Володимир Миколайович
21 Бабурін Олексій Васильович


Список комуністів читайте тут

 

powered by lun.ua
Як редактора "Європейської правди" наймали працювати на кремлівську пропаганду
Антикорупційний тримайте крок
Люди Z. Якою є нинішня молодь, як з нею спілкуватися та до чого готуватися
Як українцю купити нерухомість за кордоном
Усі публікації