Азаров звинувачує уряд Тимошенко у негараздах "Нафтогазу"

Середа, 4 жовтня 2006, 16:03

Перший віце-прем'єр, міністр фінансів Микола Азаров звинувачує уряд Юлії Тимошенко у спробі приведення до банкрутства НАК "Нафтогаз".

Про це він заявив на брифінгу 4 жовтня, відповідаючи на питання журналістів, передає Ліга.

У 2004 році "Нафтогаз" заплатив близько 5 млрд. 500 млн. грн. податку.

"А у 2005 році, про який говорять: небувале збільшення доходів бюджету за рахунок боротьби з тіньовою економікою... "Контрабанда - стоп" - махали там, з тінню боролися на кожному кроці, на розкладачках, на ковзанах... а давайте розкладемо, за рахунок чого в нас було збільшення доходів бюджету", - запропонував міністр.

Азаров підкреслив, що НАК "Нафтогаз" перерахував у бюджет у 2005 році 10 млрд. 500 млн. грн.

"У "Нафтогазу" забрали на 5 млрд. грн. більше, змусили взяти кредити і перерахувати в бюджет. Це що, боротьба з тінню чи свідоме приведення до банкрутства "Нафтогазу України"? Як назвати цю лінію? Боротьба з тіньовою економікою або відомий злочин, державний злочин?" - обурився перший віце-прем'єр.

Також Азаров нагадав, що у державних підприємств намагалися забрати 50% прибутку, чим, на його думку, заганяли їх у тінь.

У 2005 році чистий збиток НАК "Нафтогаз" склав 1 млрд. 842 млн. грн. Станом на 31 грудня минулого року поточні зобов'язання компанії перевищують її активи на 9 млрд. 104 млн. грн.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама:
Головне на Українській правді