Комунальні тарифи в Києві все-таки підвищать, але їх можна буде не платити?

Вівторок, 14 листопада 2006, 18:09

Київ не повинен реєструвати рішення про підвищення тарифів у Міністерстві юстиції.

Про це заявив начальник Головного управління КМДА з питань цінової політики Василь Яструбинський, повідомляє proUA.

"Київська міськдержадміністрація - це виконавчий орган місцевого самоврядування. Підвищення тарифів було запроваджено в більшості областей України, і, за нашим даними - а ми провели спеціальний моніторинг - жодна область їх не реєструвала. Принаймні, обласні центри не реєстрували", - сказав Яструбинський.

За його словами, рішення органів самоврядування не мають потреби в реєстрації в органах юстиції (згідно ст. 28 Закону "Про органи місцевого самоврядування в Україні"). Тому тарифи в столиці будуть підвищені.

Яструбинський нагадав, що у 2004 році Мін'юст уже скасував рішення КМДА про підвищення тарифів на проїзд у метрополітені, мотивуючи це тим, що відсутня методика підвищення тарифів.

Прес-секретар Міністерства юстиції Лія Єльченко повідомила, що мерія може встигнути зареєструвати рішення до 1 грудня.

"Однак схоже, що в КМДА взагалі не збираються подавати документи на реєстрацію. А даремно, адже в такому випадку платіжку на "комуналку" за грудень можна буде сміливо заперечити в суді", - резюмувала Єльченко.



powered by lun.ua
Головне на Українській правді