Ганьба київській владі. Загибель Київської фортеці та сміття на вулицях

Четвер, 15 лютого 2007, 15:44

Київська влада викликає все більше дорікань у киян.

Тільки за останній день ми отримали два листи від киян – один з них із фотографіями з місця убивства Київської фортеці.

А другий – від читача, обуреного звалищем сміття, що утворилося в його власному дворі поруч із сміттєвим баком.

Ось його лист:

Київ перетворюється на звалище сміття!

Черновецький не здатний бути мером Європейського міста!

Сміття і до цього не часто вивозилося, доводилося його складати вже поруч з переповненими урнами, а після його вивозу баки неохайно залишалися на проїзній частині, неможливо було під'їхати кареті швидкої допомоги до парадного, машину поставити на паркування.

Постійно залишалося сміття після забору мусоровоза. Навіть такого відношення до своєї роботи сміттярами в період роботи Омельченка не спостерігалося!

А сьогодні зовсім сміття не вивозиться, що може вилитися в екологічну катастрофу!

Тел. заст.начальника ЖЕК, що відповідає за вивіз сміття, до якого неможливо додзвонитися - 236-02-57, ЖЕК №1009, тел.486-12-94

До речі, бажаючі можуть спробувати додзвонитися і довідатися, чому сміття не вивозиться вчасно.

Другий лист був коротким. "Про цей варварський учинок писали ЗМІ. Будь ласка опублікуйте ці фото".

Ось як це виглядає зараз - нічого не заважає будівництву житла...

Писала про це й Українська правда. Тоді, під Новий рік у Києві знищили три історичні пам'ятки, які належали музею Київська фортеця.

Їх зрівняли з землею будівельники, яким Київрада дозволила поруч звести багатоповерховий житловий комплекс. Знищуючи гаражі, що стояли на виділеній ділянці, трудяги заразом підрили і пам'ятник ХІХ сторіччя.

Коли спалахнув скандал, забудовники вирішили захищатися тим, що будинки, які входили до складу вежі, не мали охоронного номера і відповідних табличок.

Що стосується місцевої влади, то всю провину вона воліла звалити на директора музею, який так і не зміг за кілька років скласти список музейних цінностей.

А от своє варварське ставлення до пам'яток архітектури київська влада ніяк не визнає. Хоча, за такого ставлення до старовини, Київ незабаром остаточно втратить архітектурну цінність, і побачити там можна буде лише естетичне неподобство епохи Бабушкіна.powered by lun.ua
Головне на Українській правді