Сирени і демарші Тимошенко не припали українцям до душі

Четвер, 29 березня 2007, 18:40

71% українців негативно ставиться до таких методів боротьби опозиції з провладною більшістю, як блокування трибуни, електрики, обладнання для голосування у Верховній Раді.

Про це свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології.

При цьому таке ставлення найбільш поширене у Східному (81% опитаних) та Центральному (76%) регіонах, і дещо менш, однак теж негативним є ставлення мешканців Південного (67%) та Західного (59%) регіонів.

Водночас, згідно з дослідженням, позитивно до застосування подібних методів опозиційної меншості ставиться 10% населення. Ще 11% опитаних відповіли, що для них це не має значення.

При цьому найбільше респондентів, для яких це не має значення, спостерігається в Південному регіоні (15%), а менш за все – в Центральному (8%).

Ще 8% опитаних (найбільше на Заході – 12%, і найменше на Сході – 5%) взагалі не визначились зі ставленням до методів опозиції.

Опитування проводилось 7-19 березня 2007 року в усіх областях України, у Криму та у Києві. Було опитано 2014 респондентів віком від 18 років. Статистична похибка вибірки не перевищує 3.5%.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама:
Головне на Українській правді