Кожен п'ятий школяр палить, кожен другий – пробував алкоголь

2 перегляди
www.ПРАВДА.com.ua
Вівторок, 24 квітня 2007, 19:12

Кожен п'ятий школяр в Україні у віці 11-12 років палить, а кожен другий уже пробував алкогольні напої.

Такі дані оголосила глава наглядової ради міжнародного благодійного фонду "Україна 3000" Катерина Ющенко в ході відкриття другого міжнародного форуму "Відродження. Відновлення. Розвиток людини", що проходить у міжнародному дитячому центрі "Артек" (Крим) з 24 по 28 квітня.

За її словами, результати соціальних досліджень свідчать про те, що у віці до 10 років 40 % хлопчиків і 20 % дівчинок уже пробували алкоголь, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

У 12 років алкогольні напої пробували вже 50% дітей. Крім того, до 11 років 17% школярів починають палити цигарки.

Ющенко також відзначила, що на сьогодні кожен десятий студент або школяр уживав наркотики хоча б раз. А кожна третя дитина у віці 14-15 років живе постійним статевим життям.

Вона також відзначила, що відповідно до офіційної статистики, кожен шостий з десяти ВІЛ-інфікованих в Україні - це молоді люди у віці до 30 років.

На думку Ющенко, однією з причин такої ситуації в країні є те, що "існуюча система освіти не завжди відповідає потребам дітей, батьків, держави, а також тим викликам, що з малого віку кидає світ дітям".

"Для рішення цих проблем необхідно об'єднати зусилля школи, церкви і молодіжних організацій", - відзначила вона, закликавши учасників форуму докласти всіх зусиль для вироблення концепції нової освіти, як для України, так і для усього світу.

Головною метою форуму "Відродження. Відновлення. Розвиток людини" є розробка стратегії запровадження гуманної педагогіки через перетворення процесу освіти людини в процес її виховання.powered by lun.ua
Російський політолог Морозов: Порошенко був цвяхом у черевику в Путіна
В підвішеному стані: що відбувається з ринком нерухомості Києва
Операція "Запад". Перевиконання плану з депортацій українців
В пошуках головного донора: хто найбільше допоміг Україні грошима
Усі публікації