"Свободи слова" на ICTV не буде

П'ятниця, 6 квітня 2007, 09:32

Ведучий популярного шоу "Свобода слова" на каналі ICTV Савік Шустер переходить на телеканал "Інтер".

"У нас є усна домовленість з Ганною Безлюдною, але немає підписаного паперу. Проте, скажу по-футбольному: слово іноді важливіше контракту", - заявив Шустер "Телекритиці" на прохання підтвердити або спростувати чутки про перехід з ICTV.

За його словами, на "Інтері" він буде працювати над декількома проектами, зокрема суспільно-політичним шоу. "Питання в іншому – як воно буде називатися", - зазначив Шустер.

"Свобода слова" на ICTV буде виходити до кінця сезону, а з початком нового сезону Шустер вже працюватиме на "Інтері".

Говорячи про те, чи була пропозиція "Інтера" цікавішою чи вигіднішою, він зазначив: "Звичайно ж, цікавішою. Журналіст не може оперувати поняттями "вигідно" – "невигідно". Я ще занадто молодий для цього".

Водночас, "Комерсант-Україна" пише, що на "Інтері" Шустеру "запропонували гонорар у два з половиною рази більший, ніж на ICTV (за інформацією видання, зарплата журналіста складає близько 50 тис. дол. на місяць), і можливості росту".

Сам Шустер зміну каналу пояснює необхідністю професійного росту. "Я вдячний Віктору Пінчуку, який ризикнув і запустив "Свободу слова"... Але мені необхідно розвиватися, а на такому невеликому каналі, як ICTV, я не бачу простору для росту", - відзначив він.

У той же час, головний редактор "Телекритики" Наталя Лігачова зазначає, що "останнім часом програмою "Свобода слова" були незадоволені на Грушевського, 9 (будинок Кабміну)".

Як відомо, Шустер веде популярне суспільно-політичне шоу "Свобода слова" і футбольну програму "3-й тайм" на телеканалі ICTV.


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама:
Головне на Українській правді