Папієв передумав утискати вагітних жінок

Середа, 16 травня 2007, 13:37

Проект Трудового кодексу, підготовлений до розгляду в другому читанні у Верховній Раді, не містить норми про можливе звільнення вагітних жінок у разі порушення ними трудового законодавства.

Як повідомляє УНІАН, про це повідомив міністр праці і соціальної політики Михайло Папієв у середу на брифінгу в Кабінеті міністрів.

За словами міністра, "проект Трудового кодексу, проголосований в першому читанні, містив статтю 286, яка передбачала можливість звільнення вагітних жінок, якщо вони порушували трудове законодавство".

За цей проект Трудового кодексу проголосували і 78 депутатів від фракції "Наша Україна", зазначив Папієв.

За його інформацією, Міністерство праці і соціальної політики підготувало до другого читання пропозиції, відповідно до яких стаття 118 забороняє звільнення вагітних жінок за будь-яких обставин.

"У проекті закону на друге читання не передбачена норма про звільнення. Є повний захист у цьому питанні", - підкреслив міністр.

Папієв також заявив, що вважає аморальними дії опозиції, направлені на дискредитацію ініціатив Міністерства праці і соціальної політики.

"Звинувачувати мене, коли я ініціював відміну цієї норми... я це витримаю, але хвилюються жінки. Ніякого погіршення для вагітних жінок не буде", - гарантував міністр.

При цьому Папієв повідомив, що зараз Міністерство праці і соціальної політики розробляє механізми для того, щоб зацікавити роботодавців у прийомі на роботу жінок.

"Механізми, як зацікавити роботодавців прийняти на роботу вагітних жінок, щоб для них це було вигідніше, ніж відмовити їм у прийомі на роботу", - повідомив Папієв.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама:
Головне на Українській правді