Як Цушко крос бігав і викликав Піскуна на двобій

5 переглядів
для УП
Субота, 19 травня 2007, 14:38

Міністр внутрішніх справ Василь Цушко запрошує керівництво інших правоохоронних та силових відомств взяти участь разом з МВС у змаганнях з легкої атлетики, зокрема з кросу.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він заявив у суботу в інтерв’ю журналістам під час чемпіонату з легкоатлетичного кросу серед працівників центрального апарату МВС, який відбувся сьогодні в Києві у Гідропарку.

"Наступного разу ми готові з іншими відомствами позмагатися. І закликаю їх сюди", - сказав Цушко.

Цушко зазначив, що колись він займався спортом, а провести нинішній чемпіонат вирішили, щоб перевірити спортивну силу співробітників міліції, які працюють у центральному апараті МВС, і щоб "ми показали свої сили через спорт".

"Я сам не п’ю, не курю, але до спорту трішечки лінивий. Всім рекомендую харчуватися в режимі, знаходити час, хоча б для півгодини, для спорту, і не вечеряти після 19.00", - зазначив міністр.

За словами Цушка, він має намір зробити такі змагання традиційними. "Мета свята - показати, що міліція - мирні люди, і відпочивають мирно, по-людськи, і показати приклад для інших відомств - нехай повторюють", - сказав він.

Всі фото Дмитра Амідоваpowered by lun.ua
Вибили зуби та поламали ребра. Історії українських ув'язнених в ОРДЛО
Всюдисущі. Що станеться з банками до 2030 року
Як працює коксохімічний бізнес Ріната Ахметова та Вадима Новинського
Новий радник Трампа: що чекати Україні від призначення О’Браєна
Усі публікації