Комісія сказала, що знайшла у "фосфорній зоні"

7 переглядів
www.ПРАВДА.com.ua
Четвер, 2 серпня 2007, 16:19

Спеціалісти не виявили перевищення норм концентрації сполук фосфору в повітрі, воді та грунті в районі екологічної аварії на Львівщині.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Міністерства охорони навколишнього природного середовища, міжвідомча комісія з питань моніторингу довкілля у Львівській області на своєму черговому засіданні підбила підсумки моніторингу довкілля в районі надзвичайної ситуації, яка виникла у зв’язку з аварією потяга на залізничному перегоні Ожидів-Красне.

За інформацією Держуправління охорони навколишнього природного середовища в Львівській області, в обстеженні населених пунктів Буського, Радехівського, Бродівського, і Кам’янко-Бузького районів брало участь 9 бригад обласної СЕС та відомчі лабораторії.

Зокрема, це бригади Держекоінспекції у Львівській області, управління водного господарства, проектно-технологічного центру охорони родючості грунтів та якості продукції "Облдержродючість", управління охорони здоров`я, управління ветеринарної медицини та станція захисту рослин.

За період із 17 по 27 липня в 143 населених пунктах відібрано проби з 502 місць повітря, питної води, поверхневих вод відкритих водойм грунтів, рослинності та продуктів тваринництва.

Перевищень граничнодопустимих концентрацій фосфору в перерахованих ресурсах не виявлено, крім окремих ділянок землі, де природний вміст фосфору перевищував до аварії.

За узагальненими даними складається відповідна карта моніторингових досліджень.

Комісія встановила режим досліджень, які будуть проводитися в населених пунктах районів ще два місяці за завданням урядової комісії.powered by lun.ua
На межі катастрофи. П'ять найбільших екологічних проблем України
Ринок електроенергії: як бізнес оцінює головну енергетичну реформу країни
Що і як читають у Японії, Туреччині, Фінляндії, Бразилії та Польщі. Чому нам варто у них повчитися
Урок від Трампа для України: які наслідки матиме турецька операція в Сирії
Усі публікації