Київські митці і торговці об'єднаються у боротьбі проти Черновецького

Четвер, 9 серпня 2007, 12:02
У зв’язку з тим, що чиновники хочуть відібрати у київських митців робочі приміщення, художники Андріївського узвозу організовують акцію боротьби з Київською владою.

Про це повідомляє 5 канал.

Для збору коштів на боротьбу з можновладцями, на Андріївському узвозі відкрили виставку, де картини митців продають за заниженими цінами.

Виручені кошти спрямують до фонду "Культура проти вандалів". Їх витратять на виготовлення плакатів та проведення акцій на захист мистецтва.

Більше тижня тому голова Подільської районної адміністрації Києва Євген Романенко заявляв, що конфлікт на Андріївському узвозі - вирішено.

Згідно з повідомленням, він пообіцяв, що художників не виселятимуть із майстерень, а приміщення не виставлятимуть на конкурсну оренду.

У той же час, передає УНІАН, близько ста учасників пікету на підтримку торговців національною символікою протестують проти заборони київської влади на торгівлю.

Конфлікт між торгівцями і КМДА триває вже більше місяця. Торгівців звинувачують у тому, що вони розмістили на Майдані більш ніж 5 столів, як передбачено угодою.powered by lun.ua
Головне на Українській правді