Державні дачі в "Конча-Заспі" та "Пуща-Водиці". Офіційний список мешканців

429 переглядів
212
Четвер, 19 травня 2011, 16:06

Закон "Про доступ до публічної інформації" дає перші плоди.

У відповідь на запит "Української правди" адміністрація президента офіційно надіслала список мешканців будинку відпочинку "Конча-Заспа" та комплексу відпочинку "Пуща-Водиця".

Саме там розташовані державні дачі українських можновладців, які утримуються коштом бюджету.

"Конча-Заспа" і "Пуща-Водиця" входять до складу Державного управління справами. Вся їхня діяльність - глибоко засекречена.

І було неможливо офіційно дізнатися, на чиє утримання ідуть гроші платників податків.

Зокрема, саме в "Конча-Заспі" розташована президентська резиденція, з якої вже півтора роки не хоче з'їжджати Віктор Ющенко. По сусідству з ним - маєток Леоніда Кучми, трохи далі - Володимира Литвина, Адама Мартинюка і Леоніда Кравчука.

Загалом там живе близько сотні колишніх і нинішніх vip-чиновників. Існування подібних заповідників, відгороджених багатометровим парканом від решти світу, неможливо уявити в сучасній європейській державі.

У 2009 році "Українська правда" вже публікувала список мешканців "Конча-Заспи" та "Пуща-Водиці", який нам вдалося дістати неформальними каналами.

Тепер - це офіційний документ.

 
 
 
 
 
 

Порівняно з 2009 роком в елітних державних поселеннях відбулися зміни.

Так, в "Пуща-Водиці" отримали житло генпрокурора Віктор Пшонка і глава Київської міської адміністрації Олександр Попов.

За документами, Пшонка потіснив з державної дачі Тимофія Мотренка, керівника Головного управління державної служби.

Попов же заїхав у житло, яке раніше надавалося Сергію Буряку, екс-голові податкової адміністрації.

У резиденції "Конча-Заспа", згідно зі списком адміністрації президента, також зявилося декілька новосельців - порівняно зі старим переліком мешканців.

Так, отримала житло остання керівниця адміністрації президента при Ющенку Віра Ульянченко. Вона заїхала в будинок, який значився як "вільний".

З'явився у списку мешканців "Конча-Заспи" і Арсеній Яценюк - раніше цей будинок значився за Верховною Радою. Щоправда, сам екс-спікер після публікації заявив, що ніколи не користувався цією нерухомістю, оскільки відмовився від державної дачі.

Голова Конституційного суду Анатолій Головін заїхав у будинок Романа Безсмертного.

Актор Богдан Ступка тепер значиться як мешканець будинку, що був записаний за Олександром Негодою, гендиректором Національного космічного агентства.

Депутат-регіонал Дмитро Притика отримав будинок померлого соціаліста Івана Сподаренка, у свою чергу, будинок Притики зайняв віце-прем'єр Віктор Тихонов.

Також у "Конча-Заспі" з'явилася нерухомість у брата Віктора Балоги депутата Василя Петьовки.

Житло міністра охорони здоров'я в уряді Тимошенко Василя Князевича зайняв міністр культури в уряді Азарова Михайло Кулиняк.

Суддю Конституційного суду Василя Бринцева поселили в будинок міністра екології Георгія Філіпчука, який найближчим часом постане перед судом.

Але найбільш знакові метаморфози сталися з будинком, який був наданий колишньому міністру економіки Богдану Данилишину. При новій владі він відійшов голові Вищого спеціалізованого суду з кримінальних та цивільних справ Леоніду Фесенку.

Якби Данилишин не отримав притулок у Чехії, то саме цей суд був би останньою інстанцією при розгляді порушеної проти нього кримінальної справи.

І якщо Данилишин ділив будинок у "Конча-Заспі" разом з тодішнім міністром промисловості Володимиром Новицьким, то судді його віддали весь повністю в одноосібне користування.

Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 95.81.23.---Vik1317.06.2011 08:57
Нема слів, просто сволочи !!!
IP: 178.216.5.---Валентина Соловых25.05.2011 09:26
У детей не воспитывают уважение , дружбу ,взаимовыручку. А воспитывают ненависть друг к другу. А несправедливость в оценках привела до того , что дети не хотят учиться . А зачем, все равно хорошую оценку не поставят. Нет дружбы в классах между детьми, одна зависть и ненависть. Очень много детей гонимых. От безысходности дети идуд либо на улицу , искать счастья там , либо на кружки в ДДЮТ , бывший дом пионеров. Так там тоже нет справедливости . Я не буду писать за кого-то, а напишу за свою дочь. Вчера было награждение кружковцев. Моя дочь Виктория ходит туда уже 2 года. Пришла вчера и очень расстроеная, своим рассказом и меня расстроила так, что я всю ночь не спала и она очень переживала . В этом году пришла новый руководитель кружка тетрального и привела своих детей. А наши дети остались невудел. Мой ребенок отыграла много спектаклей , была ведущей , а на грамоту денег не хватило, так обьяснили, но зато хватило денег наградить своих детей и директора дочку. Это крик души моей.
IP: 178.216.5.---Валентина Соловых25.05.2011 09:08
Я просто в шоці. Що тоді можна чекати від міської влади. Что хочу , то и ворочу. Безпридел идет с верхних эшелонов власти, а заканчивается внизу. Мне уже 54 года, я выросла в деревне, и всю свою сознательную жизнь никому никогда не врала и плохо не делала. Так случилось, что у нас с мужем не было 9 лет детей и родила я своего ребенка только в 39 лет. Я от государства не получила и копейки денег ,потому ,что на тот момент ( а я все почти 9 месяцев лежала на сохранении) нигде не работала . Поэтому врачи сказали ,что не положено ни родовых ни после родовых. Моей дочери уже 15 лет. И я постоянно сталкиваюсь с несправедливостью начиная с детского сада. А в школе так это просто караул. Дети вообще никому ненужны, учителя все заелись не хотят и слова лишнего вымолвить без денег и тянут либо своих детей , либо тех кто платит. Никто с учителей не хотят сильно напрягаться, занижают сильно оценки, а дети видя всю эту несправедливость ненавидят тихо их а бывает и не тихо.
IP: 91.202.128.---ozorro24.05.2011 20:38
У Польщі українській громаді повернуто Народний дім у Перемишлі!!!

http://www.youtube.com/watch?v=aqiSRJrjZDI

Натомість, "братній" народ зі шкіри пнеться, щоб позакривати українські бібліотеки там в себе. Задумаймось браття українці чиї обійми лукавіші і куди повинні прагнути ми і куди прагнули наші предки!!!!!
IP: 95.67.68.---anatolii24.05.2011 11:38
Підігнати бульдозер і усіх цих колишніх без розбору, без суда і слідства змести і полянку засіяти травичкою.
Усі коментарі
#НоваВона, або Колективна Тимошенко з відкритим кодом
ПРИВАТна історія. Ділове партнерство комсомольців з капіталістами
Гібридна війна з небайдужими. Як в Україні вбивають та калічать активістів
Не покемонами єдиними. Як доповнена реальність змінює мистецтво
Усі публікації