Угода про асоціацію між Україною і ЄС. Соціальна політика і освіта. Інфографіка

179 переглядів
9
Вівторок, 12 листопада 2013, 16:13

Незважаючи на зміну вектору влади щодо підписання угоди про асоціацію, ми продовжимо друкувати серію інфографік про переваги, які надавав цей документ Україні. Угоду підписано не буде. А ми розкажемо про те, що мало б статися, якби в Януковича була мужність.

Глави, присвячені соціальній політиці та охороні праці в Угоді про асоціацію – це переважно гарантія не погіршення тих умов, які є зараз. Адже український КЗпП, навіть за європейськими стандартами, дуже непоганий, а подекуди навіть кращий, ніж законодавство багатьох країн ЄС.

Втім, значна частина норм цього законодавства просто не виконується. Підписання угоди, звісно ж, не стане запорукою виконання законів, але дасть гарантію того, що ЄС тиснутиме на Україну, аби влада належно втілювала взяті на себе зобов’язання.

Отже, Україна та ЄС погодилися, що кожна зі сторін може встановлювати власні рівні соціальної політики й охорони праці та регулювати їх на свій розсуд, але робити це згідно з міжнародно визнаними угодами і принципами.

Українське законодавство має забезпечувати високий рівень охорони праці, і деякі його аспекти повинні бути наближені до рамкового законодавства ЄС – тобто такого, що визначає певні рамки регулювання та стандартів, в межах яких кожна країна ЄС пише свої закони.

Угодою передбачені й певні зміни, зокрема у тому, що стосується трудових прав, безпеки на робочому місці, недискримінації в трудових правах за різними ознаками.

Також передбачене було посилення співпраці у сфері професійно-трудової та вищої освіти, аби вони відповідали стандартам ЄС, а також гармонізація кваліфікацій і робочого стажу українських та європейських працівників.

Щоб подивитися інтерактивну графіку, клікніть на малюнок. На графіці шукайте позначки І. При кліці на них відкриється вікно з додатковою інформацією
Щоб подивитися інтерактивну графіку, клікніть на малюнок. На графіці шукайте позначки "І". При кліці на них відкриється вікно з додатковою інформацією

Інфографіка виготовлена громадською організацією "Центр-UA" спільно з TEXTY.org.ua за підтримки Міжнародного фонду "Відродження"

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 94.248.25.---saynoeuro2012..
Кому це вже треба?
IP: 46.211.135.---VikaPetrovna..
saynoeuro2012: Кому це вже треба?
НІКОМУ!
IP: 195.162.81.---неВіктор неЯнукович..
"Незважаючи на зміну вектору влади щодо підписання угоди про асоціацію, ми продовжимо друкувати серію інфографік про переваги, які надавав цей документ Україні. Угоду підписано не буде. А ми розкажемо про те, що мало б статися, якби в Януковича була мужність." ЯНУКОВИЧ І ПАРТІЯ РЕГІОНІВ - лизоблюди Путіна і ЗРАДНИКИ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ, які забирають право українського народу на асоціацію і зону вільної торгівлі з ЄС ! ЯНУКОВИЧ І ТИМОШЕНКО ЗАБРАЛИ В УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ НАДІЮ НА КРАЩЕ МАЙБУТНЄ ! ПОЛІТИЧНА СМЕРТЬ ЗРАДНИКАМ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ !
IP: 176.8.149.---ниобий..
_Інфографіка_:) Так, так- методи пропаганди змінюються. У 1991 році просто писали у листівках, що Україна буде другою Хвранцією. :)
IP: 93.74.165.---Валик Аким..
Нынешняя власть поступает с народом Украины, как старый одесский еврей, продававший пиво на Привозе - на вопрос: "А шо это вы не доливаете?" он всегда спрашивал: "А вы шо хотите, шоб я пиво разбавлял водой?". Покупатель, ошеломленный такой честностью, естественно с пониманием говорил: "Канешно нет!" и счастливый пил не долитое и... таки разведенное пиво!
Усі коментарі
Новий очільник полярників Євген Дикий: Антарктика тепер відкрита для всіх, незалежно від статі
Жити стало краще: українці заробляють більше, ніж до кризи. Теж не вірите?
Оксана Сироїд: Парламент – це клуб, який звик грати за олігархічними правилами
Україна в довгій шухляді: в Мюнхені визначили нові пріоритети світової безпеки
Усі публікації