Виборчі списки партії "Самопоміч"

376 переглядів
Понеділок, 22 вересня 2014, 18:48

Партійний список:

№1

Ганна Гопко

№2

Семен Семенченко

№3

Олексій Скрипник

№4

Оксана Сироїд

№5

Віктор Кривенко

№6

Ірина Суслова

№7

Павло Кишкар

№8

Альона Бабак

№9

Олександр Данченко

№10

Наталія Веселова

№11

Олена Сотник

№12

Олег Лаврик

№13

Єгор Соболєв

№14

Ярослав Маркевич

№15

Іван Мірошніченко

№16

Андрій Журжій

№17

Остап Єднак

№18

Ігор Діденко

№19

Тетяна Острікова

№20

Олександр Опанасенко

№21

Руслан Сидорович

№22

Вікторія Войціцька

№23

Вікторія Пташник

№24

Владислав Воскресенський

№25

Ірина Сисоєнко

№26

Лев Підлісецький

№27

Роман Семенуха

№28

Олег Березюк

№29

Павло Костенко

№30

Анна Романова

№31

Андрій Мірошник

№32

Сергій Кіраль

№33

Андрій Немировський

№34

Любомир Зубач

№35

Володимир Гаркуша

№36

Юлія Вусенко

№37

Андрій Яловий

№38

Ігор Банах

№39

Олексій Кузьменко

№40

Роман Кізима

№41

Григорій Шпак

№42

Петро Маковський

№43

Олексій Толкачов

№44

Юля Лефтер

№45

Вадим Шкільняк

№46

Олександр Сітенко

№47

Ігор Сеньків

№48

Руслан Солодовніков

№49

Тарас Яковлев

№50

Андрій Садовий

№51

Ігор Ковалець

№52

Ганна Позднякова

№53

Юлій Тар

№54

Олександр Гаврилов

№55

Ігор Чайківський

№56

Сергій Оленич

№57

Дмитро Фартушок

№58

Вячеслав Міщенко

№59

Ігор Качур

№60

Павло Гайдай

№61

Олександр Драган

Мажоритарний список:

145 виборчий округ

(Полтавська область)

Антон Фалтинський

144 виборчий округ

(Полтавська область)

Ігор Кіянчук

191 виборчий округ

(Хмельницька область)

Олександр Афанасьєв

168 округ

(Харківська область)

Тарас Сітенко

84 виборчий округ

(Івано-Франківська область)

Василь Кіндій

170 виборчий округ

(Харківська область)

Олександр Котуков

86 виборчий округ

(Івано-Франківська область)

Ярослав Ленів

83 виборчий округ

(Івано-Франківська область)

Василь Друк

107 виборчий округ

(Луганська область)

Вячеслав Кишиченко

62 виборчий округ

(Житомирська область)

Наталія Чиж

126 виборчий округ

(Львівська область)

Микола Кміть

184 виборчий округ

(Херсонська область)

Віталій Лук’янченко

183 виборчий округ

(Херсонська область)

Ігор Дудар

116 виборчий округ

(Львівська область)

12 виборчий округ

(Вінницька область)

Ірина Подоляк

Олександр Слободянюк

11 виборчий округ

(Вінницька область)

Олександр Зерщиков

powered by lun.ua
Вибори Верховного
"Існують люди, які крутіші за воїнів". Незрячий волонтер з Вінниці
Криві дзеркала
Як просити підвищення зарплати
Усі публікації