Оприлюднено пункти Донбасу, де пропонується особливе самоврядування. КАРТА

Вівторок, 17 березня 2015, 14:02

На сайті Верховної Ради оприлюднений список  населених пунктів, на які буде поширюватись дія закону про особливий порядок місцевого самоврядування.

Згідно з проектом закону, автром якого є президент Петро Порошенко, тимчасово запроваджується особливий порядок місцевого самоврядування в районах, їх частинах, містах, селищах і селах, що знаходяться на територіях, які розташовані між державним кордоном України з Росією, урізом води Азовського моря та лінією, яка визначена додатком до постанови, що відповідає Мінському меморандуму від 19 вересня 2014 року.

Так, згідно з додатком, серед міст, що перебувають на лінії розмежування, і які пропонується включити в перелік окремих районів, відносяться: Новокиївка, Раївка, Красний Лиман (Луганська область), Слав'яносербськ, частина Золотого, Молодіжне, Первомайськ, Алмазна.

ЛУГАНСЬКА ОБЛАСТЬ. Клікніть для збільшення. Синій колір - пропонується віднести до пунктів з особливим самоврядуванням. Червоним - не належать до переліку

Також до населених пунктів, в яких передбачається особливе самоврядування, віднесені Софіївка, Центральний, Петропавлівка, Юнокомунарівськ, Олександрівське, Горлівка, Гурти, Байрак, Шуми, Пантелеймонівка.

Р-Н ДЕБАЛЬЦЕВОГО/ГОРЛІВКИ. Клікніть для збільшення. Синій колір - пропонується віднести до пунктів з особливим самоврядуванням. Червоним - не належать до переліку

В районі Донецького аеропорту до цих населених пунктів відносяться  Ясинувата, Трудівське, Кремінець.

Р-Н ДОНЕЦЬКОГО АЕРОПОРТУ. Клікніть для збільшення

На південь від Донецька до цих пунктів відносяться залізнична станція Оленівка і пункт Оленівка, Олександрівка, Старобешеве.

НА ПІВДЕНЬ ВІД ДОНЕЦЬКА. Клікніть для збільшення

Під Маріуполем також пропонується віднести до пунктів з особливим самоврядуванням селища Комінтернове, Саханка.

 ПІД МАРІУПОЛЕМ. Клікніть для збільшення

Повний список з вказаною широтою і довготою можна передивитись тут.

Українська правдаpowered by lun.ua
Головне на Українській правді