Жмут соломи для віслюка

21 перегляд
Вівторок, 02 лютого 2010, 08:19
Михайло Сидоржевський
для УП

Чим нахабніша брехня, тим легше в неї вірять.

Ви лишень подивіться на цю локшину, що її колекціонує на власних вухах наша "капуста головата", наші торбохвати з гречкосіями, котрих нічому не вчить ані драматична історія, якої вони не знають і знати не хочуть, ані теперішні "підлі і скупі часи", в яких пихаті бонзи-шкуродери водять їх за носа ось уже стільки років, і все обіцяють і брешуть, брешуть і обіцяють, а між тим обдирають цю безталанну державу як самі хочуть...

Ви лишень зауважте, як після 17 січня хвацько повстали "за правду, за демократію, за Україну" наші титульні діди-демократи, а з ними й дрібніші калібром полум'яні патентовані патріоти!

Ви лишень послухайте, як непідробно пафосно, з громадянським надривом, звучать їхні заклики: вставай, хто живий!.. За свободу і незалежність нашу! Робіть свій вибір - слідом за нами!

Один із них, трибун із трибунів, на моє здивоване запитання: "А як же Ющенко? Ви ж іще тиждень тому були з ним!?" - відповів привселюдно як відрізав: "Та який там Ющенко!? У ср... вже твій Ющенко!"...

І побіг, захеканий, - щоб творити Історію і далі "розбудовувати" державу.

Цього разу - на псевдопатріотичних підтанцьовках у трагікомедійному водевілі "ВОНА - це Україна!"...

"В белом венчике из роз...".

Що ж, Господь милостивий - і колись Він виведе на шлях істини мільйони незрячих "мешканців штанів", оце байстрюччя, котре соромиться вітцівських могил і всіляко відхрещується від національної самосвідомості, "прагматично" запихаючись ковбасою.

Однак яка глупота спонукає "високих чинами" - з числа духовних поводирів - навприсядки лізти в грузьке і смердюче болото?

Невже така почесна роль статистів на чужому святі життя?

Що рухає ними?

"Любов к Отчизні", яку вони, сердеги, переплутали з бісівським сім'ям, не втямивши, що їх банально розвели?

А може, комусь із них, хто подавав вельможам за будь-яких режимів, муляють око жирні об'їдки зі столу гіпотетичного переможця?

Чи стався акт колективного очманіння, гуртового очамріння?

Спрацював сильнодіючий гіпноз сатанинського шарму - і впала полуда на очі?.. Невже і справді "ті слова про обіцяний край" - ..."це для слуху їх казка"?

Забули, що пташка-канарка добре співає, але зовсім не вміє літати?

І що лиш служіння Істині возвеличує Митця. І гріх великий вести у темряву, знаючи світло. Бо кому дано багато - з того багато й спитається...

...Були часи неспівмірно тяжчі і драматичніші, та щоразу Нація знаходила шлях - навіть коли заблукалі поводирі звертали на манівці.

Адже - нічого не втрачено, допоки не втрачена честь.

Михайло Сидоржевський, для УПpowered by lun.ua
Ризик Юрія Тимошенка
На жаль, на президентських виборах цього року спостерігається на диво кричуще відродження брудних стратегій політичної брехні. (рос.)
Антиарбітражна судова практика, або Коли новий Верховний Суд береться за старе
Судова реформа за ці п'ять років не має жодних відчутних результатів, окрім нового Верховного Суду. І, на жаль, результат такий, що назвати його перемогою вкрай складно.
Аудиторам на замітку: 5 проблем у концерні “Укроборонпром”
Петро Порошенко увів у дію рішення РНБО, що передбачає аудит державного концерну "Укроборонпрому". На що варто звернути увагу аудитору?
Розумний підхід: як змінилися критерії вибору ноутбуків в Україні
Ціна для українців перестала бути головним критерієм при виборі ноутбука. Як сьогодні ми підходимо до вибору комп'ютерної техніки? (рос.)
Дещо про витоки нашої корупції, або Про користь заготівлі дров
Знаєте, що рухає прогрес? Як на мене три речі: лінь, скрута і мізки, коли дві перші змушують останні запрацювати.
Рік приватизації по-новому. Чи є успіхи?
Вже більше року країна живе за новим законом про приватизацію. Чого вдалося досягти за цей час? (рос.)
2