Жмут соломи для віслюка

24 перегляди
Вівторок, 02 лютого 2010, 08:19
Михайло Сидоржевський
для УП

Чим нахабніша брехня, тим легше в неї вірять.

Ви лишень подивіться на цю локшину, що її колекціонує на власних вухах наша "капуста головата", наші торбохвати з гречкосіями, котрих нічому не вчить ані драматична історія, якої вони не знають і знати не хочуть, ані теперішні "підлі і скупі часи", в яких пихаті бонзи-шкуродери водять їх за носа ось уже стільки років, і все обіцяють і брешуть, брешуть і обіцяють, а між тим обдирають цю безталанну державу як самі хочуть...

Ви лишень зауважте, як після 17 січня хвацько повстали "за правду, за демократію, за Україну" наші титульні діди-демократи, а з ними й дрібніші калібром полум'яні патентовані патріоти!

Ви лишень послухайте, як непідробно пафосно, з громадянським надривом, звучать їхні заклики: вставай, хто живий!.. За свободу і незалежність нашу! Робіть свій вибір - слідом за нами!

Один із них, трибун із трибунів, на моє здивоване запитання: "А як же Ющенко? Ви ж іще тиждень тому були з ним!?" - відповів привселюдно як відрізав: "Та який там Ющенко!? У ср... вже твій Ющенко!"...

І побіг, захеканий, - щоб творити Історію і далі "розбудовувати" державу.

Цього разу - на псевдопатріотичних підтанцьовках у трагікомедійному водевілі "ВОНА - це Україна!"...

"В белом венчике из роз...".

Що ж, Господь милостивий - і колись Він виведе на шлях істини мільйони незрячих "мешканців штанів", оце байстрюччя, котре соромиться вітцівських могил і всіляко відхрещується від національної самосвідомості, "прагматично" запихаючись ковбасою.

Однак яка глупота спонукає "високих чинами" - з числа духовних поводирів - навприсядки лізти в грузьке і смердюче болото?

Невже така почесна роль статистів на чужому святі життя?

Що рухає ними?

"Любов к Отчизні", яку вони, сердеги, переплутали з бісівським сім'ям, не втямивши, що їх банально розвели?

А може, комусь із них, хто подавав вельможам за будь-яких режимів, муляють око жирні об'їдки зі столу гіпотетичного переможця?

Чи стався акт колективного очманіння, гуртового очамріння?

Спрацював сильнодіючий гіпноз сатанинського шарму - і впала полуда на очі?.. Невже і справді "ті слова про обіцяний край" - ..."це для слуху їх казка"?

Забули, що пташка-канарка добре співає, але зовсім не вміє літати?

І що лиш служіння Істині возвеличує Митця. І гріх великий вести у темряву, знаючи світло. Бо кому дано багато - з того багато й спитається...

...Були часи неспівмірно тяжчі і драматичніші, та щоразу Нація знаходила шлях - навіть коли заблукалі поводирі звертали на манівці.

Адже - нічого не втрачено, допоки не втрачена честь.

Михайло Сидоржевський, для УПpowered by lun.ua
Дотик генпрокурора, або Як зняти недоторканність, щоб її залишити
Доторканними "слуги" згодні бути тільки для свого – призначеного президентом Зеленським – генерального прокурора.
Чи є колізія між урядовими розслідуваннями на ринку добрив
За дотриманням правил торгівлі в країні наглядають Антимонопольний комітет та Мінекономіки. Чи є між ними взаємодія, покаже справа проти групи Ostchem.
Стратегія України з інтегрованого управління кордонами: справжнім мірилом успіху буде ефективна реалізація
Зміцнення торговельно-транспортних коридорів до Європейського Союзу є надзвичайно важливим для теперішніх і майбутніх відносин між Україною та ЄС.
У чому логіка "земельного Задзеркалля" щодо іноземців
Заборона іноземцям купувати землю в Україні не працюватиме. Знайдеться ряд механізмів і структур в Україні та за її межами, щоб це обійти. Для кого ж іноземці становлять ризик?
Чому всім нам варто подивитися "Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго"
В Україні ми не користуємось інфраструктурою як чимось зручним і корисним, не задумуючись – навпаки, ми, самі того не помічаючи, витрачаємо величезну кількість енергії, щоб компенсувати її розруху.
Синдром політичного інтелекту
То що у нас не так з політичним інтелектом? Посада президента крізь призму теорії поколінь. Та чи можна узяти віртуальний майстер-клас у американських президентів?
Етичний бізнес глобальних корпорацій
Підприємства на Заході поступово змінюють свої підходи до ведення бізнесу. Чому і як це відбувається?