Пам'ятник Каїну

30 переглядів
Вівторок, 22 червня 2010, 13:30
Євген Сверстюк
для УП

Творіть добро тим, хто ненавидить вас.
Моліться за тих, хто вас переслідує.
Євангеліє від Мат.5.44

Тій християнські максимі комуністи протиставили своє: убий того, хто тебе переслідував, а на ненависть відповідай безпощадністю...

Коли сталінські "визволителі" прийшли на Волинь у 1939, одразу усі тюрми було переповнено. І священик, і господар, і вчорашній професор або польській урядовець - просто не розуміли, чого від них хоче нова влада і за що їх судять або везуть до Сибіру...

Раптом вибухнула війна 1944 і в'язнів у тюрмах розстріляли, прямо в камерах, але не встигли приховати слідів свого злочину.

Коли сталінські "визволителі" прийшли у 1944, вони не призналися до своїх злочинств. Вони не признали ні жертв, ні катів. Катів не згадували і не нагороджували. Усе було списано на війну.

До речі, сталінській режим використовував убивць, а потім їх ліквідував. Усі ті Ягоди і Єжови, Балицькі, і Леплевські, і Берії та їх слуги були закопані разом з їхніми жертвами...

Але на Волині енкаведистам спорудили монумент!

Велике християнське милосердя виявив до катів наш народ. "Нехай їх Бог судить" - ото і все!

Коли під містом Дубном поставили хреста усім загиблим - то хіба не євангельське прощення? Усіх визнано людьми, і молилися також за тих, хто нас переслідував...

Але диявол не знає прощення і не любить хреста. Диявол прославляє тільки своїх слуг. Він скинув хреста і поставив на тому місті пам'ятник енкаведистам, найімовірніше, за крадені кошти.

Я прошу моїх земляків з Волині назвати слуг диявола по-імені. Відомо, що він любить анонімність. Прошу точно розслідувати і назвати по-імені усіх причетних до руйнування хреста і встановлення пам'ятника тим, кому не ставлять пам'ятників.

Енкаведисти, а потім гестапівці, в'їлися в нашу пам'ять і в печінки. Гестапівці теж мали заслуги перед фюрером (зокрема, на Волині), але фюрер все-таки не ставив їм пам'ятників...

Зі свого боку я обіцяю надати волинським енкаведистам міжнародний розголос. Назвати злочинця і його послідовників по-імені - то і є добро, бо то є правда.

Сором, великий сором падає на добре ім'я Волині. Але правда має бути сказана вголос.

Євген Сверстюкpowered by lun.ua
Реклама:
Капітолій. Початок реваншу Трампа
Дональд Трамп не здасться зараз, оскільки має намір балотуватися на наступних президентських виборах.
Заробити на смертях: як нас позбавили світової вакцини в 5 разів дешевше
Три долари заплатила Всесвітня організація охорони здоров'я за вакцину, закупівлю якої в ручному режимі зірвав міністр охорони здоров'я Максим Степанов.
Справжня ціна хутра норок: історія одного розслідувача
Наприкінці вересня 2020 року польський Сейм (нижня палата парламенту) провів історичну нараду з питань правового захисту тварин у Польщі.
Чи змінив Національний банк свою політику на валютному ринку
За яким принципом НБУ буде виходити на ринок з валютними інтервенціями та як впливатиме на курс. Що змінилося у новій стратегії?
Торговельний фокус з лісом: друзям — усе, а суспільству — нічого?
Чому торгівля необробленою деревиною відбувається на закритих "аукціонах" та без конкуренції.
Справа генерала Назарова — сигнал, який не можна ігнорувати
Справа Назарова як потенційний прецедент для військового судочинства України та свідчення неврегульованості ключових питань військової юстиції.
Демократія і некомпетентність
Чому Арістотель не довіряв демократії як формі правління, у чому полягають вади останньої та що це означає для сучасної України.