Наш виборець бездоганний!

96 переглядів
Понеділок, 11 жовтня 2010, 09:15
Олександр Оськін
для УП
Український виборець не любить експериментувати. Ні, не любить він експериментувати і все. Такий собі характер "постійного" чоловіка який "не п'є, не курить, і до іншої не ходить". Наш виборець - це така собі "мрія кожної жінки".

Де ще знайдеш таку вперту і впевнену в собі людину як не наш виборець? Ніде.

Перевірено десятками різного кшталту виборів та перевиборів. Виборець знає собі ціну і ніколи не розміняється на щось не варте його уваги. Він голосує за найбільше, найяскравіше, найжирніше та найвідоміше.

Наш виборець обирає правильного кандидата. Правильний кандидат досяг успіху у житті - має бізнес, працював чи працює на державній службі та має авторитет серед населення.

Авторитет аж ніяк не псується від того, що цілком випадково, його кілька разів ловили в стані алкогольного сп'яніння за кермом, але відпускали під тиском погроз, матюків та рукоприкладства.

Такий кандидат ніколи не залишить виборця в біді! Його благодійний фонд допоміг місцевій школі вставити нові пластикові вікна, які виготовляє його ж завод, і директор ще довго розповідатиме всім про цього доброго чоловіка, який тим часом разом з завідуючим районного відділу освіти обговорює встановлення такого "задоволення" у всіх школах міста за "трішки" вищими цінами.

Наш правильний кандидат зробить все щоб його рідне місто було чистим! Він щорічно організовує ностальгічні суботники тим часом зливаючи сотні тон виробничих відходів до місцевої річки.

Ми маємо бути вдячні кандидату за те, що він допоміг добудувати церкву! Тим часом у власність нашого рідного кандидата відходять ще кілька свіжо замкнених дитячих садків.

Наше здоров'я в руках кандидата! Він передав до нашої міської лікарні рентгенівський апарат тим часом піднявши на кілька гривень ціни ліків у своїй мережі аптек.

Наш правильний кандидат зовсім не бандит! Він ніяк не може ним бути, якщо в нього кум прокурор, начальник міліції та головний суддя.

Як ми можемо проголосувати за кандидата-вчителя, кандидата-студента чи кандидати-малого підприємця, якщо вони не мають вище перелічених якостей та посад. Безсумнівно вони будуть красти, брати хабарі, дурити людей та користуватись своїм службовим становищем.

Правильний кандидат все має і ніколи собі не дозволить нічого, що суперечитиме нашим інтересам!

Чому цей "інтілігєнт" взагалі лізе у вибори, ми ж все одно проголосуємо за "робочого" кандидата. Нам у владі потрібні не "умніки" а такі, що працюють!

Ініціатива карається, ми давно це усвідомили і нам не потрібно цього нагадувати. Такий молодий а вже там щось бовкає. Не вчи вченого, ми більше хліба з'їли! Не важливо хто ти, треба знати своє місце.

Український виборець любить освічених людей! Він прискіпливо вчитується в біографію правильного кандидата шукаючи очима рядок "вища освіта", хоча пам'ятає як кандидата вигнали з його університету за прогули а потім відновили на заочному.

Сім'я завжди була для нашого виборця великою цінністю, він про це розповідає своїм дітям не пам'ятаючи ким були його прадід та прабабуся! Він знає, що сини кандидата "подонки", але шанує його за вміння зберегти родину та утримувати кілька коханок.

Наш виборець любить кандидата за його вміння говорити! Читаючи його статтю в газеті він плюється з брехні яку там пишуть від його імені, та при особистій зустрічі з відкритим ротом та очима сповненими фанатичної пошани ловить кожне його нечітке слово.

Виборець не любить "умніків" які критикують його кандидата, і готовий пересваритись з половиною родини лише за те, що вони не будуть голосувати так як він.

Те, що нове завжди викликає у нашого виборця боязнь та підозру, а старе, та все ж своє, викликає у нього посмішку та впевненість у завтрашньому дні. Неприйняття нового краще для кандидата, він боїться ризикувати наявною стабільністю.

Наш виборець бездоганний! Його потрібно дурити, ошукувати, оббріхувати, обкрадати, сварити, бити, плювати йому в лице, збивати його дітей дорогим авто, вламуватись на його підприємство, відбирати в нього заробіток, залякувати, платити йому якнайменшу ціну за його земельний пай, збирати з нього якнайвищі податки і він віддасть вам найдорожче - свій голос.

Олександр Оськін, для УПpowered by lun.ua
powered by lun.ua
"Мертвий хапає живого": про нові ініціативи Мінсоцу щодо штрафування ФОПів
Ціль — вигнати кваліфікованих і талановитих в еміграцію і позбавити Україну примарних перспектив на майбутнє, остаточно перетворивши її в Вінніцуелу. (рос.)
Удар з минулого: який урок може винести Україна з польсько-ізраїльського конфлікту
Польщі вдалося встановити дивне досягнення – одночасно "побити горщики" і з Іраном, і з Ізраїлем. Втім, уроки конфлікту Варшави та Тель-Авіву не меншою мірою актуальні й для України.
Ірпінський фейк, або Як влада організувала гей-парад в Ірпені
Історія одного гей-фейку із довготривалими наслідками: як Ірпінська міська рада тролила місцеву опозицію.
Рекорд України: навіщо 44 кандидати йдуть у президенти?
Вибори президента – це ще й масштабна допарламентська соціологія, яка дає змогу кожній політичній силі зрозуміти свої шанси в перемовинах. А передвиборчий тур – це можливість "нагнати" відсотки підтримки.
Що не так із судом проти Уляни Супрун
В історії з судом проти Уляни Супрун суд спробували використати як інструмент зупинки реформи. Причому використали грубо вони, а соромно чомусь нам – адвокатам. Ось за що.
Чому ФОПи утримують українську економіку від розвитку
ФОПи створюють нерівні правила гри на ринку, заводять економіку в тінь і унеможливлюють розвиток фінансових ринків.