Наш виборець бездоганний!

109 переглядів
Понеділок, 11 жовтня 2010, 09:15
Олександр Оськін
для УП
Український виборець не любить експериментувати. Ні, не любить він експериментувати і все. Такий собі характер "постійного" чоловіка який "не п'є, не курить, і до іншої не ходить". Наш виборець - це така собі "мрія кожної жінки".

Де ще знайдеш таку вперту і впевнену в собі людину як не наш виборець? Ніде.

Перевірено десятками різного кшталту виборів та перевиборів. Виборець знає собі ціну і ніколи не розміняється на щось не варте його уваги. Він голосує за найбільше, найяскравіше, найжирніше та найвідоміше.

Наш виборець обирає правильного кандидата. Правильний кандидат досяг успіху у житті - має бізнес, працював чи працює на державній службі та має авторитет серед населення.

Авторитет аж ніяк не псується від того, що цілком випадково, його кілька разів ловили в стані алкогольного сп'яніння за кермом, але відпускали під тиском погроз, матюків та рукоприкладства.

Такий кандидат ніколи не залишить виборця в біді! Його благодійний фонд допоміг місцевій школі вставити нові пластикові вікна, які виготовляє його ж завод, і директор ще довго розповідатиме всім про цього доброго чоловіка, який тим часом разом з завідуючим районного відділу освіти обговорює встановлення такого "задоволення" у всіх школах міста за "трішки" вищими цінами.

Наш правильний кандидат зробить все щоб його рідне місто було чистим! Він щорічно організовує ностальгічні суботники тим часом зливаючи сотні тон виробничих відходів до місцевої річки.

Ми маємо бути вдячні кандидату за те, що він допоміг добудувати церкву! Тим часом у власність нашого рідного кандидата відходять ще кілька свіжо замкнених дитячих садків.

Наше здоров'я в руках кандидата! Він передав до нашої міської лікарні рентгенівський апарат тим часом піднявши на кілька гривень ціни ліків у своїй мережі аптек.

Наш правильний кандидат зовсім не бандит! Він ніяк не може ним бути, якщо в нього кум прокурор, начальник міліції та головний суддя.

Як ми можемо проголосувати за кандидата-вчителя, кандидата-студента чи кандидати-малого підприємця, якщо вони не мають вище перелічених якостей та посад. Безсумнівно вони будуть красти, брати хабарі, дурити людей та користуватись своїм службовим становищем.

Правильний кандидат все має і ніколи собі не дозволить нічого, що суперечитиме нашим інтересам!

Чому цей "інтілігєнт" взагалі лізе у вибори, ми ж все одно проголосуємо за "робочого" кандидата. Нам у владі потрібні не "умніки" а такі, що працюють!

Ініціатива карається, ми давно це усвідомили і нам не потрібно цього нагадувати. Такий молодий а вже там щось бовкає. Не вчи вченого, ми більше хліба з'їли! Не важливо хто ти, треба знати своє місце.

Український виборець любить освічених людей! Він прискіпливо вчитується в біографію правильного кандидата шукаючи очима рядок "вища освіта", хоча пам'ятає як кандидата вигнали з його університету за прогули а потім відновили на заочному.

Сім'я завжди була для нашого виборця великою цінністю, він про це розповідає своїм дітям не пам'ятаючи ким були його прадід та прабабуся! Він знає, що сини кандидата "подонки", але шанує його за вміння зберегти родину та утримувати кілька коханок.

Наш виборець любить кандидата за його вміння говорити! Читаючи його статтю в газеті він плюється з брехні яку там пишуть від його імені, та при особистій зустрічі з відкритим ротом та очима сповненими фанатичної пошани ловить кожне його нечітке слово.

Виборець не любить "умніків" які критикують його кандидата, і готовий пересваритись з половиною родини лише за те, що вони не будуть голосувати так як він.

Те, що нове завжди викликає у нашого виборця боязнь та підозру, а старе, та все ж своє, викликає у нього посмішку та впевненість у завтрашньому дні. Неприйняття нового краще для кандидата, він боїться ризикувати наявною стабільністю.

Наш виборець бездоганний! Його потрібно дурити, ошукувати, оббріхувати, обкрадати, сварити, бити, плювати йому в лице, збивати його дітей дорогим авто, вламуватись на його підприємство, відбирати в нього заробіток, залякувати, платити йому якнайменшу ціну за його земельний пай, збирати з нього якнайвищі податки і він віддасть вам найдорожче - свій голос.

Олександр Оськін, для УПpowered by lun.ua
Президент Зеленський. Успіхи, які ми не бачимо, і помилки, які нам сліплять очі
Однокласники й друзі на керівних постах, проблеми з комунцікацією з народом і ЗМІ – принципові помилки Володимира Зеленського і його команди.
Гальмування євроінтеграції: чому "Слуги народу" блокують механізми руху України до ЄС?
Чи потрібна Україні державна політика у сфері європейської інтеграції? У "Слузі народу" вважають що ні, оскільки механізм, що робить євроінтеграцію незворотною, потребує додаткових витрат із бюджету.
Чим небезпечна ідея Штайнмаєра Україні, або Як деокупувати та реінтегрувати тимчасово окуповані території?
Встановлення влади на деокупованих територіях є наріжним каменем переговорного процесу в Мінську між Україною та Росією.
Бутан і Непал – два світи однієї Азії
Періодично серед місцевих проводять соцопитування про те, наскільки вони задоволені своїм життям. 95% людей кажуть, що їх все влаштовує і вони отримують задоволення від усього, що відбувається. (рос.)
Особливий статус Донбасу як політичне дежавю
Те, що відбувається зараз навколо Донбасу та його "особливого" статусу, викликає політичне дежавю: Порошенко і Ко чотири роки тому намагалися просунути через парламент те саме й під тим самим соусом...
"Мертві душі" серед отримувачів державних виплат. Як їх виявити?
Що таке верифікація державних витрат? Відповіді на топ-5 запитань.
Держзрада в Мінекономіці та зірване виробництво снарядів: до чого тут люди Пашинського? 
Поки державна компанія "Артем" чекає на обладнання зі США, право поставляти снаряди для "Гіацинтів" збройних сил отримала приватна фірма ТОВ "Рубін 2017". Розбираємося, до чого тут Пашинський і його люди.