Яку нову країну ми будуємо?

Вівторок, 19 жовтня 2010, 12:24

Територія України в черговий раз зарясніла рекламними плакатами, які мудрий народ влучно охрестив "бігмордами". На них добре відретушований портрет пана Януковича чи то вимагає, чи то звертається з проханням, а може й стверджує: будуємо нову країну?

Так як нічого "конкретного" на цих "бігмордах" немає, мені як "академіку" приходиться шукати цю новизну самому. Що ж такого нового дійсно з'явилося за існування нової влади в нашій новій країні?

Ну, наприклад, не підпадаюча ні під яку логіку коаліція олігархів-капіталістів з комуністами. Додалася сюди ще й "нормальна людина", тобто пан Литвин зі своєю коаліцією. Так, так, саме пан Литвин уже зі своїх "бігмордів" закликає нас обирати нормальних, тобто, звичайно, себе, а не, так можна зрозуміти, "хворих на всю голову людей".

Така коаліція капіталістів з комуністами - дійсно ноу-хау і нічого подібного в історії до глибини душі і розуму враженого людства ще не було. Думаю, що й не буде. Хіба це не нова країна?

А ось і друга новизна. В історії України останніх десятиліть не було такого, щоб нова влада в особі капіталістів-комуністів задекларувала підвищення пенсійного віку громадянам одразу на 5 років.

При цьому враховуючи те, що наші чоловіки в середньому ледве доживають до 60-ти, пенсійний вік у 65 років дозволить просто ліквідувати уже не потрібний пенсійний фонд.

Хіба це не яскрава ознака нової країни, яку ми будуємо? Вважаю, що так! "Старі популісти" зі "старої" країни просто відпочивають. Зекономлені таким чином мільярди чекають кіпрські офшори і це теж немала новизна.

Ідемо далі. Підвищення ціни на газ кожні пів року одразу на 50 відсотків теж характерна ознака нової держави. Раніше ціни на газ не росли зовсім багато років, так як населення України платило за дешевий український газ, а олігархи на своїх підприємствах використовували дорогий російський.

В "новій" державі все буде навпаки. Ми будемо платити за дорогий російський газ, а олігархи за дешевий український. Але це ще не всі ознаки нової країни.

За попередніх таких-сяких "популістів" люди отримували і платню, і пенсію. В "новій" країні обіцяють "побавити" новизною. Так як всім донесхочу закортіло будувати нову країну, в ній будете отримувати або платню на роботі, або пенсію.

Треба сказати, що будівництво "нової" абсолютно алогічної країни почалося в нас з першого ж дня президентства пана Януковича. Весь світ був шокований неабиякою новизною, безпрецедентною у світі: президент "незалежної", але "нової" держави України "вихрещувався" на найвищу посаду в ній патріархом не Київським, а іншої держави, тобто Московським.

Це небачена в історії людства новизна. Не знаю, чи відомо Московському патріарху Кірілу, який здійснив цей акт, а також панові Януковичу, що Москва виникла лише через 300 років після того, як хрестили киян?

А патріарх, за визначенням, є найдавніший, перший, основоположний.

То як може бути прапрапраправнучка Москва старшою, а тому і канонічнішою за прапрапрапрапрадіда Києва? Хіба це не очевидний кричущий маразм "нової країни", пане президенте?

Колись відомий радянський бард Володимир Висоцький дуже влучно і доречно до всього вище викладеного проспівав: "прочь вліяніє ізвнє, прівикайтє к новізнє, воднимі займітесь проце-ду-ра-мі".

Україна дійсно вагітна радикальними перетвореннями. Скоро тут народиться нова система. Але говорити вагітній жінці, що вона має "будувати нову дитину", просто смішно. Однак буде ця нова країна зовсім не такою, якою її уявляють нинішні правителі.

Очолюючи заснований мною відділ геополітики і геостратегії я зрозумів, що наукові футуристичні схеми і моделі є важкими для сприйняття не лише "простими" людьми. Тому і видав до 24 серпня роман "День Незалежності".

Нова Україна безперечно буде. Але народиться вона не через підвищення пенсійного віку і ціни на всі товари першої необхідності. Це станеться завдяки надзусиллю синів і дочок України цілого світу, які скинуть з себе п'явок-визискувачів і експлуататорів.

Петро Масляк, для УП

powered by lun.ua

Зеленський і Порошенко – політика на двох

Навіщо аграріям право розпоряджатися водою

Як врятувати чергове держпідприємство

Кілька слів про "економічний паспорт" українців

Право на протест: замість справедливості – кримінальне переслідування

Які макротренди впливатимуть на інвестиційний ринок у 2022 році