"Кірєєв, ти не один"!

23 перегляди
Понеділок, 22 серпня 2011, 10:21
Олександр Куриленко
для УП

"Нічого поза текстом"
Жак Дерріда

Один мій знайомий редактор сказав, що арешт Юлі допоміг нам пережити другу половину літа, період завжди бідний на інформприводи, а тому складний для журналістів.

Дійсно, вже декілька тижнів країна слідкує за сакральним переміщенням автозаку та майже театральним судовим процесом. Тому українські журналісти мають подякувати Юлі, пану Кірєєву та всім іншим фігурантам процесу за чудовий інформпривід, що продовжує годувати навіть в потенційно голодні часи.

Українські ЗМІ тільки тим зараз й займаються, що вставляють "арешт Юлі" в загальний інформаційний контекст. Ми жируємо на вічній темі страти гламурної Марії Антуанети та пасіонарної Жанни д'Арк. Щоправда, у нас все в одному флаконі.

І це все в той час, як сусідські колеги нудьгують тільки від вигляду роздруківки з національних інформагентств, звісно, окрім білорусів, котрим бацька забезпечив веселе життя надовго.

Юля навіть не в кріслі прем'єр-міністра, а в клітці дає журналістам роботу так само, як і пану Кірєєву. Хоча, судячи з виразу обличчям мого редактора, яке він робить під час читання чергового тексту про Юлю, йому це все трохи починає набридати, але матеріал все ще пропускає на шпальти.

Як відомо, що сьогодні набридло редакторам та коментаторам, завтра набридне людям (може, навпаки). Тому перед Головним Режисером виникає питання: кого посадити, щоб людям не стало нудно?

В Україні таких людей вже нема, тому доведеться шукати в сусідів. Судячи з розмаху справи, є лише одна літературна постать – Павлік Морозов з сусідньої Росії. Якщо так, то мушу повторити вичитане на Хрещатику аматорське графіті: "судья Киреев, ты не один!".

 

Олександр Куриленко, Газета по-українськи, для УПpowered by lun.ua
Реклама:
Капітолій. Початок реваншу Трампа
Дональд Трамп не здасться зараз, оскільки має намір балотуватися на наступних президентських виборах.
Заробити на смертях: як нас позбавили світової вакцини в 5 разів дешевше
Три долари заплатила Всесвітня організація охорони здоров'я за вакцину, закупівлю якої в ручному режимі зірвав міністр охорони здоров'я Максим Степанов.
Справжня ціна хутра норок: історія одного розслідувача
Наприкінці вересня 2020 року польський Сейм (нижня палата парламенту) провів історичну нараду з питань правового захисту тварин у Польщі.
Чи змінив Національний банк свою політику на валютному ринку
За яким принципом НБУ буде виходити на ринок з валютними інтервенціями та як впливатиме на курс. Що змінилося у новій стратегії?
Торговельний фокус з лісом: друзям — усе, а суспільству — нічого?
Чому торгівля необробленою деревиною відбувається на закритих "аукціонах" та без конкуренції.
Справа генерала Назарова — сигнал, який не можна ігнорувати
Справа Назарова як потенційний прецедент для військового судочинства України та свідчення неврегульованості ключових питань військової юстиції.
Демократія і некомпетентність
Чому Арістотель не довіряв демократії як формі правління, у чому полягають вади останньої та що це означає для сучасної України.