Мурашник ідіотів

48 переглядів
Вівторок, 20 вересня 2011, 18:49
Сергій Терьохін
для УП

Сьогодні у передчутті депутатського ланчу більшість з парламентарів швидко проголосувала за проект постанови ВРУ за авторством депутата від партії регіонів Надоші про зміну часових поясів в Україні.

Питання, яке безпосередньо торкається життя 46,7 мільйонів людей, було поставлене Литвином за скороченою процедурою, де опонентам дали лише одну хвилину для виступу.

В результаті, більшість Парламенту прийняла геніальне за своєю тупістю рішення - скасувати зимовий час на території України.

Проблема в тому, що зимового часу не існує в природі. Є астрономічний час та є літній, коли з кінця квітня по кінець жовтня стрілки годинника переводяться від астрономічного часу вперед на одну годину.

Отже, після такого голосування на території країни скасовано астрономічний час. З таким же успіхом можна було б проголосувати за звільнення території України від закону Ньютона або теореми Піфагора.

Тепер виникає питання, а з ким життя українських громадяни має коливатися в унісон?

Те, що не з жителями Євросоюзу, зрозуміло. А як же з Кремльом? Теж не факт. Напередодні виборів президент Росії Мєдведєв шукає, як розважити публіку. То міліцію в поліцію перейменує, то потанцює в Твіттері. Після скасування Москвою "зимового" часу, Медведєву мабуть розказали, що існує нульовий меридіан та час Гринвіча (GMT), і про те, що світові стандарти встановлюються ООН, а не локально. Для виправлення такої недоречності Мєдвєдєв затіяв зміну часових поясів по всій розлогій Росії. Бо треба якось виправдати свою попередню глупість.

Отож не зрозуміло, за яким часом мають жити українці. За часом жителів підмосковної Рубльовки? Або все ж таки вставати на годину раніше?

Учора Литвин на погоджувальній раді потупивши очі сказав, що скасування європейських правил (мабуть мова йшла про літній час) призведе до збільшення витрат зведеного бюджету на 300 млн. гривень. За нашими підрахунками - на порядок більше. Тільки уявіть, чого коштує ручна зміна часових поясів у Вашому комп’ютері або телефоні, Інтернеті, транспортній логістиці, залізній дорозі або літаках? А чого тільки вартує зміна алгоритму фондових операцій?

Цікаво, що сьогодні однойменна фракція Литвина у повному складі проголосувала за зміну українського часу на московський.    

Парадокс, але формально причина зміни часу пояснювалася автором медичними показаннями. Мовляв, якщо вставати наприкінці квітня на годину раніше, то Вам буде стрес. Біоритми такі. Але ж медичні академіки категорично заперечили. З іншого боку, як же солодко вставати наприкінці жовтня на годину пізніше…

Між іншим, відповідно до світових поясів, які й власне впливають на біоритми людини, Київ, Львів, Одеса та Донецьк мають жити за часом Варшави, Берліна або Рима, але ж ніяк не Москви. Про це ми посудили у попередній статті про "недоєних корів".

Нарешті, при чому тут "мурашник з ідіотів"? Відповідь проста. Цей склад Верховної Ради голосує так, як скопище мотивованих їжею мурах за відсутності моралі та мозку. Кого схопили, того і з’їли. А ідіотами я їх вважаю за однією причиною – бо вони думають виключно про себе, зараз, негайно, і плювати хотіли на інших. Типові клієнти Федора Михайловича Достоєвського.powered by lun.ua
Реклама:
Як врятувати українську книгу? Відкрите звернення мережі книгарень "Є" до влади
Захист української книги має стати не менш важливим завданням державної політики, ніж захист інших сегментів української економіки, оскільки є суттєвим складником захисту національних інтересів України.
Не засму(і)чуйте річки
19 вересня відзначають Всесвітній день прибирання та Міжнародний день чистих берегів. Україна також долучається до цієї глобальної ініціативи.
Дозвіл на зліт у складних умовах
Lufthansa отримала від уряду €9 млрд, Air France і KLM - €12 млрд, Wizz Air - майже $800 млн. Чому Україні важливо захистити свою авіагалузь. (рос.)
Турборежим, амнезія, Бріоні, рука Сороса: моя "нова" регіональна прокуратура
Член атестаційної комісії ділиться своїм досвідом участі в процесі атестації регіональних прокурорів та аналітикою результатів цього процесу.
Як підвищити особисту ефективність: секрети планування ідеального робочого дня
Скажу непопулярну річ, але я вдячний карантину. Він дозволив стати краще і сильніше і мені, і моєму бізнесу. (рос.)
Про граблі президента України і заявника скарги в ЄСПЛ, який не став власником "Харчевні королеви Гусячі лапки"
Адвокат звертає увагу президента Зеленського на те, що у випадку із Олександром Юрченком той вже вдруге припускається грубого порушення закону.
Слово на мільйон
Як інфляційні очікування впливають на дохідність гривневих облігацій і вартість державного боргу.