Проституція та футбол

26 переглядів
Четвер, 05 квітня 2012, 11:42
Роман КравецьRoman Kravets
журналіст, УП

Українські повії очікують заробітку на чемпіонаті Європи з футболу

Євро-2012 вже незабаром, тому Україна дуже наполегливо готується до нього. У готелях встановили "європейські" ціни, стадіони збудовані, дороги приведено до ладу, алкоголю бери не хочу – не безкоштовно, звичайно ж.

Та й дівчата чекають.

Правду кажучи, дівчата не зовсім чемпіонату очікують, а скоріше заробітку.

Ніде й приховувати, що європейські фани їдуть до України не тільки футбольні матчі дивитися, але й розважатися. Ну що поробиш, така вже слава розійшлася про українців.

Минулоріч британський тижневик "Observer" опублікував статтю про те, що місто Одеса є одним із найбільших експортерів живого товару в Європі. У ній ішлося про українських повій, яких не складно знайти в усьому світі.

Не минуло й року, як про наших панянок знов написали в тій же британській пресі. Газета "The Sun" знайшла п'ятьох українських жінок легкої поведінки, які планують обслуговувати іноземців під час чемпіонату в Донецьку.

Найжахливіше те, що кожна з дівчат ВІЛ інфікована, та зізнаватися клієнтам жодна з них не збирається. Як інформує "The Sun", інфікованими в Україні є 17% повій.

Отакої! Проте сумніваюся, що це зупинить як наших панянок, так і приїжджих.

Найбільше робітниць найдавнішої професії у великих містах, на кшталт Донецька, Харкова, Одеси, Києва та Львова. Проте, як не крути, вони повсюди.

Якщо когось зловлять на гарячому, нічого страшного, адже адмінштрафами повій налякати складно. Як розповідав Петро Михайлюк, начальник сектору суспільної моралі Департаменту боротьби з торгівлі людьми, місто Івано-Франківськ, у середньому штраф складає тільки 51 гривню. До речі, багато сутенерів просто діляться виручкою з міліціянтами, аби їм ніхто не заважав спокійно працювати.

У проституції, крім ВІЛ, є ще одна біда: неповнолітні.

В Україні близько 15 тисяч "нічних метеликів" не мають 18 років. Такі цифри наводить Ольга Балакірєва, голова правління Українського інституту соціологічних досліджень імені Яременка. А це вже справді кримінал, тобто 156-та стаття, "Розбещення неповнолітніх". У цих випадках сутенери поводяться обережніше. У разі чого, сутенер просто каже: "Не знав, що особа була неповнолітньою", – от і все.

Боляче, адже іноземці вважають наших дівчат річчю, "м'ясом"... Замість того аби зарекомендувати себе з найкращого боку, ситуація тільки погіршується.

Держава змушена реагувати на проблему, а не вдавати, наче все о'кей.

Може, хоч у футболі доведемо, що кращі?

Роман Кравець, спеціально для УПpowered by lun.ua
Випробування Трампом: 10 порад Зеленському до зустрічі з президентом США
Як ефективно використати першу особисту зустріч з главою Білого дому з точки зору забезпечення національних інтересів України? Адже успіх зустрічі – це успіх всієї України.
Кремль заклинило: Росія втратила орієнтир і втрачає механізм керування собою
Вся ця багатоповерхова конструкція правління, з'їдена іржею, гуркоче і шкандибає. Але незрозуміло куди, розвалюючись на шматки, які починають жити своїм життям. (рос.)
Чому такий шум через закупівлі ліків через міжнародні організації
Ми повинні рухатися до того, щоб запустити власного українського професійного закупника, який буде ефективно і прозоро закуповувати ліки для країни.
Як ніколи не видати книгу
Саркастичні ситуації, які допоможуть вам краще зрозуміти, як варто і не варто комунікувати з партнерами (навіть якщо ви видаєте книгу самостійно).
Штайнмаєр – не лікар. Як Зеленський продовжує дипломатію імені Порошенка
Війна України та Росії за Донбас це не про володіння шматком териконів. Це історія про контроль, інтриги і в перспективі – хто ж кому всучить на фінансування ці понівечені землі і скалічені душі.
Десять кроків до рівних доріг
У 2020 році уряд планує збільшити майже на 40% фінансування на ремонт та розбудову доріг. Але за рахунок цього ми не вирішимо проблему поганих доріг в Україні. Потрібна реформа галузі.
Скасування пайової участі: інфраструктурний колапс маленьких міст
У передмісті Києва та інших великих міст України може зупинитися будівництво всіх шкіл та садочків, які нині тривають.