Authorities Ban ‘Cross Procession’ from Kyiv

76351 views
22
Tuesday, 26 July 2016, 12:04

The Ministry of Internal Affairs banned the ‘Cross Procession’ from Kyiv, Minister Arsen Avakov announced on Facebook.

"National Police and National Guard officers blocked the way so that the Cross Procession could not walk through the streets of Kyiv. The safety of our citizens is more important than religious rituals," the Minister said.

He explained why the Ministry had to intervene in the previously announced agenda: "Dummy bombs and the real traps with combat grenades did not leave room for doubt that the threat is real and provocations might take place."

Earlier today MP Anton Herashchenko reported that two dummy bombs and traps with F-1 combat grenades were found on the side of the road on the route of the Cross Procession and would have posed a serious threat to its participants if they exploded. The bomb squad worked to remove them with the help of a deminer robot.

According to the information of the Ukrainian Defense Intelligence, Russian special services planned to use the cross procession to organize provocations. The Ukrainian Orthodox Church of the Moscow Patriarchate expected 20,000 pilgrims to come to the capital.

Source: Ukrayinska Pravda

Please subscribe to our push-notifications to be the first to know the news. We promise to push only truly breaking news.
Please authorize to add comments
Commenters who are offending others will be banned without prior notice. Information on such users might be provided to the law-enforcement agencies upon their request. No advertisements may be included into the text of the comment.
IP: 176.104.187.---Gall27.07.2016 11:54
У меня постоянно возникают проблемы с авторизацией,а ссылки
на стихм из Библии называют линками.А "цырковного" человека видать таких проблем нет.
IP: 176.104.187.---Gall27.07.2016 09:19
koine:
vurobnuk:
Церква як організація керується законом... УПЦ це назва державної реєстрації, як то УГКЦ, перша має юриздикцію у Москві, друга у Римі. Виходячи з Вашої необізнаності у церковних питаннях, думаю Ви взагалі не віруюча людина, таких на жаль багато...

Ми не боємося московських вошей,
Ми боємося українських гнид.
С.Петлюра.
"Церковному" человеку от всей дуШИ.

Вот что на этот счёт ПРИЗНАЛ поп Кирилл;"Все мы вместе сегодня должны работать на примирение.Впрочем, вряд ли эти слова изменять позицию архиепископа Святослава.Ведь
укр.греко-католики, признавая верховенство Папы Римского,на САМОМ деле совершенно
НЕЗАВИСИМЫ от Ватикана,и поэтому никакие декларации и даже личные указания Папы
не смогут убедить их в том,что они должны примириться с каноническими православными.
Аминь.Примите моё соболезнование!
IP: 93.32.70.---koine26.07.2016 19:41
vurobnuk:
Церква як організація керується законом, називається канонічне право. Отримання автокефалії, тобто визнання повної незалежності в адміністрації регламентується якраз їм. Так як частка держави не може себе самопроголосити незалежною, бо це проти закону, також і частина церкви не може цього зробити. Для громадянина виконання закону є обов'язковим, так і для православного є обов'язковим. Для Вашої інформації, християнство є універсальним, бо для спасіння не важлива раса, НАЦІОНАЛЬНІСТЬ, стать чи соціальний статус ( Нема юдея ані грека, нема невільника ні вільного, немає ні чоловіка ані жінки, бо всі ви одно у Христі Ісусі. Гал. 3,28). УПЦ це назва державної реєстрації, як то УГКЦ, перша має юриздикцію у Москві, друга у Римі. Виходячи з Вашої необізнаності у церковних питаннях, думаю Ви взагалі не віруюча людина, таких на жаль багато. Як казав мій науковий керівник, що коли ми порушуємо закон мотивуємо це необхідністю, коли порушують наші права то вимагаємо закону.
IP: 95.134.253.---vurobnuk26.07.2016 19:08
koine:
1. Не в курсі чого вас вчили в містрецю, але те що увас замість мізків -- клепка (КЛЕ́ПКА, и, ж. Кожна з опуклих дощечок, з яких складається бочка, діжка й т. ін.) -- факт.
2. Так УПЦ чи МеПе ? )))
3. Звичайно dura lex, sed lex. Нема румунської чи болгарської ПЦ турецького патріархату. Є -- держава, є -- патріарх.
4. Ще раз -- УПЦ, а МП. Й ті мільйони скорочуються. А УПЦ -- дійсно -- мільйони й постійно збільшуються.
"Вам не потрібна демократія, а Україна на кшталт путінської Росії." -- ой не зараху.ть вам прогіб сьогодні. ))))
IP: 93.32.70.---koine26.07.2016 17:41
vurobnuk:
koine:
1. Ух як від вас москвинським чорносотенством засмерділо.
2. А хіба гундяївці -- православні ?
3. Що це таке -- церковний сепаратизм ? А -- це гундява мантра.
4. От моє право на мир і порушує ця гебістська московська секта.
1. Це в містрецю вчать, хто проти влади та дебилів які її привели той зазомбований москвою? Тільки є люди в яких є клепка, а не застрані мізки пропогандою нашої влади чи Рф.
2. Для необізнаних, УПЦ признана всіма помісними православними Церквами, як єдина Православна Церква в Україні. Читайте останню заяву всеправославного собору.
3. Що таке сепаратизм взагалі? Це коли одна частина відділяється не у законний спосіб і само проголошує себе автономною одиницею. У державі є закон, а в церкві його не має?
4. Звертайтесь до суду і забороніть УПЦ, якщо вважаєте, що її існування порушує права. Тільки в Україні мільйони вірян УПЦ і це факт.
Вам не потрібна демократія, а Україна на кшталт путінської Росії.
All comments