Шевченко залагоджує бунт і каже, що протестують "інтригани"

Вівторок, 13 вересня 2005, 20:19

Віце-президент НТКУ Андрій Шевченко заявляє про інтриги і відсутність професіоналізму на телеканалі, профсоюзний актив якого висловив у вівторок адміністрації компанії недовіру.

Про це Шевченко повідомив у коментарі, надісланому Українській правді.

За словами віце-президента телекомпанії, заява влади про готовність розвитку державного телебачення і призначення нового керівника телекомпанії є "для тих людей, які роками жили в інтригах і в готівкових оборудках, повною катастрофою".

На думку Шевченка, змінам протистоять ті, "хто небезпідставно боїться втратити роботу і хто розраховує і далі проїдати народні гроші, не даючи професійного продукту".

У відповідь на закиди, віце-президент НТКУ звертається до "тих людей, які прикриваються красивим словом "профспілки" і намагаються говорити від імені трудового коллективу" з питанням: "Чи відчувають ті люди, які читали темники, свою персональну відповідальність за деградацію державного каналу?".

"Це нарив, який визрів, - і його треба видавити. У кожного працівника Національної телекомпанії все ще залишається шанс знайти достойне місце на Першому каналі. Але ці шанси не є нескінченними. Заміняти роботу інтригами і чварами не вийде. Потрібні професійні працівники!", - сказано в коментарі.

На думку Шевченка, розвитку НТКУ "потрібен чіткий план дій".

Українська правдаpowered by lun.ua