МЕДВЕДЧУК ПРИЙШОВ НА ДОПИТ

Четвер, 29 вересня 2005, 10:15

Голова СДПУ(о) Віктор Медведчук прибув на допит до Департаменту держслужби з економічних злочинів МВС України.

Як передає кореспондент "Української правди", Медведчук прибув на допит о 9.59.

За його словами, повідомлення про допит він отримав напередодні. На запитання журналістів про його настрій перед допитом, Медведчук відповів: "Настрій в мене бойовий".

"Ті, хто хочуть отримати від мене сьогодні пояснення, вони їх отримають, тому що ці проблеми є предметом розгляду вже не перший раз. У тому числі у слідчих та судових органах", - сказав він.

"Якщо йдеться про присвоєння державних нагород , я і сьогодні вважаю, що ті люди, Вужинський, Бартенєв, отримали звання героїв законно", - додав Медведчук.

На запитання щодо фонду "Омета-ХХІ століття" та компанії "Ньюпорт менеджмент" він сказав: "Те ж саме, я вважаю, що це законно. Я вже неодноразово давав пояснення, і це було предметом розгляду міської прокуратури, і в судових інстанціях, аж до Верховного суду."

Водночас Медведчук вважає, що йому можуть бути висунуті нові звинувачення. "У нашій країні може статися що завгодно при новій владі, але й до цього я готовий", - сказав він.

Як відомо, Медведчука запрошено до МВС для надання пояснень з приводу присвоєння окремим громадянам високих державних нагород.

Так 21 жовтня минулого року звання Герой України було присвоєно колишньому голові правління Держслужби автомобільних доріг України Вужинському за здачу в експлуатацію автодороги "Київ – Одеса".

Також Медведчуку доведеться дати пояснення щодо обставин заснування акціонерного товариства "Національний інвестиційний фонд "Омета ХХІ століття" і ЗАТ "Український промислово-фінансовий концерн "Славутич", засновником яких виступає офшорна компанія "Ньюпорт менеджмент", зокрема - правомірності перерахування за кордон величезних доходів зазначених підприємств від нібито іноземної інвестиційної діяльності в Україні.

"Українська правда"powered by lun.ua