Кримом займуться впритул

Вівторок, 28 лютого 2006, 21:01

Президент Віктор Ющенко своїм указом ввів у дію рішення Ради нацбезпеки й оборони про суспільну ситуацію в Криму.

Про це повідомляє у вівторок прес-служба президента, передає "Інтерфакс-Україна".

Кабінету міністрів доручається розробити в 4-місячний термін законопроект про основи етнонаціональної політики, а після його прийняття, у 3-місячний термін розробити пропозиції щодо внесення змін до закону про нацменшини в Україні й інші законодавчі акти.

Ціль таких заходів - забезпечення системного розвитку законодавства в цій сфері в повній відповідності до Конституції України, стандартів Ради Європи й інших міжнародних організацій.

Уряд має також протягом 2006 року розробити проект загальнодержавної програми і єдину територіальну схему стабільного соціально-економічного розвитку Криму і Севастополя.

Кабмін зобов'язаний забезпечити проведення в тримісячний термін перевірки цільового й ефективного використання коштів держбюджету, місцевих бюджетів і інших коштів, що виділяються для облаштування осіб, депортованих за національною ознакою, і їхніх нащадків.

Крім того, уряду доручається в місячний термін вирішити питання фінансового забезпечення проведення поетапної інвентаризації земель у приморських зонах, насамперед на Південному узбережжі Криму.

Уряд також має протягом місяця разом з Київською міськадміністрацією вирішити питання прискорення виділення в Києві приміщення для розміщення Центру розвитку культур національних меншин.

"Інтерфакс-Україна"

Читайте також про особливості передвиборчої кампанії в розділі "Вибори"

Чи підтримає Янукович Ющенка після виборів

Що Тимошенко робить на цвинтарі

Як Шуфрича образили американські політтехнологи Януковича
powered by lun.ua