Янукович висунув кадрову пред'яву Ющенку на МВС

Понеділок, 19 червня 2006, 20:12


Один з лідерів Партії регіонів Микола Азаров вважає, що Юрій Луценко не буде обіймати посаду міністра внутрішніх справ у разі створення широкої коаліції.

Під час ефіру на каналі 1+1, відповідаючи на питання, чи може Луценко залишитися на своїй посаді, Азаров сказав: "Думаю, ні".

"Він – надзвичайно заполітизована фігура, яка за минулий рік зробила низку заяв, які нічим не підтвердилися, але ставили у незручне становище багатьох політиків в Україні. Вони були бездоказові", - додав Азаров.

"МВС у тому вигляді, в якому зараз є – це потужний каральний апарат, який повинен бути максимально деполітизований. Він не повинен виконувати роль дубинки над головами бізнесу та політиків".

Як відомо, раніше повідомлялося, що "Наша Україна" відстоює на посаді міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

На питання про розподіл посад, оприлюднений газетою "Сегодня", згідно з яким Єхануров стає прем’єром, Янукович – спікером, а Порошенко – першим віце-спікером, Азаров сказав: "Існує низка позицій, де ми знайшли компромісні підходи, на засадах яких можна починати переговори".

Водночас Азаров дав зрозуміти, що у вівторок між "Нашою Україною" і Партією регіонів не буде підписано коаліційну угоду.

"Для того, щоб щось підписати, нам треба сісти за стіл переговорів. Нам в офіційному форматі буде просто домовлятися один з одним, бо ми провели величезну роботу з погодження позицій", - сказав Азаров.

Українська правдаpowered by lun.ua