Турчинов вирішив захистити Порошенка від Мороза?

Четвер, 29 червня 2006, 11:56

Один з лідерів БЮТ Олександр Турчинов вважає, що на сьогодні не існує підстав, щоб диктувати умови "Нашій Україні" щодо кандидатури на посаду голови Верховної Ради.

Про це він сказав журналістам у четвер, коментуючи звернення лідера СПУ Олександра Мороза з приводу заміни кандидатури Петра Порошенка на посаду спікера.

"Нам може подобатись кандидатура, може не подобатись, але ж ми підписали угоду", - підкреслив Турчинов, повідомляє УНІАН.

За його словами, під цим документом поставлено підписи лідерів трьох політичних сил, і в коаліційній угоді передбачено, що право висувати кандидатуру на посаду голови ВР має фракція "Наша Україна".

"І ми не маємо права, згідно з коаліційною угодою, обмежувати їх позицію", - зазначив Турчинов. Він підкреслив, що "Наша Україна" як політична сила "несе відповідальність за ту кандидатуру, яку подає".

Як відомо, у четвер Мороз висловив думку, що "Наша Україна" повинна відмовитися від кандидатури Петра Порошенка на посаду голови Верховної Ради.

При цьому він, зокрема, нагадав, що президент неодноразово наголошував на необхідності розмежування бізнесу і влади.powered by lun.ua