"Регіони" хочуть знати, хто сказав стежити за їхніми людьми у ЦВК

П'ятниця, 15 червня 2007, 10:34

Фракція Партії регіонів звернулася з офіційним запитом до в. о. голови СБУ Валентина Наливайченка, вимагаючи пояснень щодо стеження за членами ЦВК.

Про це заявив член Партії регіонів Михайло Чечетов з трибуни парламенту у п’ятницю.

Він вкотре заявив, що силами Служби безпеки ведеться стеження за приміщенням ЦВК, співробітниками і членами комісії.

"Фракція вимагає офіційної відповіді від в. о. голови СБУ Валентина Наливайченка: чи справді співробітник спецслужби виконують завдання зі збирання інформації відносно членів ЦВК. Якщо так, то відносно кого відбувається збір інформації, хто і з якою метою поставив перед СБУ таке завдання?", - сказав Чечетов.

На його думку, події в ЦВК можуть спровокувати загрозу зриву процесу дострокових виборів.

Чечетов також зазначив, що, блокуючи роботу ЦВК, президентський секретаріат намагається "зняти бар’єр для здійснення фальсифікацій виборів".

"Партія регіонів вимагає чіткої відповіді на питання, чи має намір секретаріат президента, голова якого за повідомленням ЗМІ очолить виборчий штаб "Нашої України", вдатися до фальсифікації результатів голосування на користь пропрезидентських сил? І чи слід вважати блокування роботи ЦВК першим дзвіночком застосування адміністративного ресурсу на виборах", - сказав він.

Як відомо, у четвер члени ЦВК від коаліції через прес-службу Партії регіонів заявили, що за ними ведеться стеження збоку СБУ.

Водночас речник в.о. голови СБУ заявила, що Служба не вела стеження за членами ЦВК, а забезпечувала нормальне функціонування ЦВК задля унеможливлення здійснення протиправних дій щодо членів комісії і самої будівлі ЦВК.
powered by lun.ua