МВС попереджає: якщо адмінресурс не підтвердиться - комусь буде погано

Понеділок, 30 липня 2007, 21:13

Міністерство внутрішніх справ спростовує заяву екс-керівника Головного управління МВС у Києві Віталія Яреми про підготовку адміністративного ресурсу на позачергові вибори і попереджає про можливість притягнення його до відповідальності.

Про це у понеділок ввечері повідомляє департамент зв'язків із громадськістю МВС.

"Колишній міліцейський керівник вищої управлінської ланки повинен знати, що офіційні повідомлення про злочини зазвичай робляться не на зустрічах із журналістами, а у письмових заявах до правоохоронних органів", - йдеться у повідомленні.

"Разом із тим, відвертою неправдою є твердження про начебто прописку курсантів навчальних закладів МВС у гуртожитки столиці, а також про звільнення з посади якогось керівника міліції за телефонний дзвінок Валерію Гелетею", - додає МВС.

Крім того, ДЗГ МВС офіційно заявляє, що "за інформацією Департаменту роботи з персоналом МВС протягом останнього півріччя звільнень керівників оперативних служб, зазначених у заяві Яреми, ні в центральному апараті МВС, ні в ГУМВС у Києві не відбувалося".

МВС за оприлюдненими Яремою фактами, "які начебто містять інформацію про злочини посадових осіб ОВС, на виконання статей КПК проводить перевірку".

"Якщо наведені факти виявляться недостовірними, МВС звернеться до суду про притягнення громадянина Яреми до відповідальності", - заявляють у міністерстві.

Як відомо, у понеділок Ярема звинуватив керівництво МВС у підготовці незаконних методів для фальсифікації виборів та використанні адміністративного ресурсу під час проведення передвиборчої кампанії.


Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.