Рудьковський думає, що розібрався з "пістолетною" історією Ківалова

Четвер, 13 вересня 2007, 18:42

Міністр транспорту та зв’язку Микола Рудьковський відкидає звинувачення керівництва СБУ щодо бездіяльності міністерства в інциденті, який стався в аеропорту "Бориспіль" за участі Сергія Ківалова.

Про це він сказав на брифінгу у четвер, повідомляє прес-служба Мінтрансу.

"Є звинувачення щодо бездіяльності Мінтрансзв’язку. Була заява з боку керівництва СБУ – чому до цього часу Міністерство транспорту та зв’язку України не з’ясувало і не допомогло скласти протоколи, які б дозволили притягнути людину, яка порушила законодавство про проходження зони контролю в аеропорту "Бориспіль" з пістолетом, до відповідальності", - сказав Рудьковський.

За його словами, у даному випадку зброю було виявлено та вилучено, складено відповідний акт та організовано перевезення пасажирів у відповідному порядку.

"Ми відразу провели службове розслідування, за результатами якого інспектора-оператора Василенка О.В. звільнено, а інспектору-оператору Корінь О.Я., який під час інциденту виконував обов’язки старшого пункту контролю, оголошено сувору догану", - сказав міністр.

Крім цього, за словами Рудьковського, серед працівників служби авіаційної безпеки проведено "детальний розбір інциденту з метою недопущення подібних випадків в майбутньому".

"Важко коментувати чергові заяви СБУ, якщо певні заяви та дії самих співробітників СБУ суперечать самі собі", - сказав він.

Як відомо, за даними СБУ, 27 червня Ківалов намагався пронести на борт літака пістолет, не повідомивши про його наявність працівникам аеропорту "Бориспіль".powered by lun.ua