На річницю революції на Майдан вийде одна баба Параска

П'ятниця, 16 листопада 2007, 10:37

"Помаранчеві" лідери 22 листопада не збираються виходити на Майдан для святкування третьої річниці революції.

Так, у прес-службі президента стверджують, що про святкування річниці їм нічого не відомо.

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко також поки не планує святкувати триріччя революції.

"Ми не будемо проводити акції і Юлії Володимирівни на Майдані теж не буде. У нас багато роботи з формування коаліції і створення Кабінету міністрів, тому нам ніколи влаштовувати масові гуляння", – заявив "Сегодня" "БЮТівець" Анатолій Семинога.

Водночас один з польових командирів Майдану Юрій Луценко 22 листопада планує зустрітися з іншими польовими командирами в їхньому "революційному" кафе "Кофіум", повідомляє прес-служба Луценка.

Інший "командир" Тарас Стецьків сказав, що вони "посидять учотирьох з Томенком, Луценком і Філенком".

"Згадаємо революцію, а як ще будемо святкувати, поки не знаю", - розповів він.

Зате обов'язково прийде на Майдан героїня "помаранчевої" революції баба Параска.

Як відомо, вона вже в четвер намагалася зайти в приміщення Верховної Ради, де проходило засідання робочої групи з підготовки першого засідань парламенту.

Параска повідомила, що навіть привезла подарунки "і Юлі, і Віті", а в очікуванні річниці революції намагатиметься вмовити Віктора Ющенка призначити Тимошенко прем'єр-міністром.

Де Параска буде жити весь цей тиждень, вона ще не знає. "Буду ночувати де доведеться, мене люди різні запрошують на ніч, і я погоджуюся", - сказала вона.

Водночас, як відомо, "Наша Україна" вже подала заявку в Київську міськадміністрацію на проведення 22 листопада акції на Майдані.

"Нашоукраїнці" запланували молебень, мітинг і святковий концерт і вказали в заявці, що виведуть близько 70 тисяч осіб.powered by lun.ua