Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

"Нафтогаз" попереджає про спекуляції і стверджує, що почав видужувати

П'ятниця, 14 грудня 2007, 12:27

НАК "Нафтогаз України" називає інформацію щодо негативного фінансового стану компанії спекуляціями окремих політичних сил і закликає своїх партнерів та інвесторів не реагувати на неї.

"Нафтогаз України" послідовно усуває наслідки фінансової кризи 2005 – першої половини 2006 років, і протягом поточного року поступово розчищає фінансовий баланс, зміцнюючи позиції компанії як на внутрішньому, так і на зовнішніх ринках", - йдеться у заяві НАК.

У документі зазначається, що "фінансове оздоровлення "Нафтогазу України" розпочалося із приходом у серпні 2006 року до управління компанією нової менеджерської команди".

"З цього часу "Нафтогаз" відмовився від практики залучення іноземних кредитів для фінансування поточних зобов'язань перед держбюджетом", - заявляє компанія.

Крім того, НАК "активізував реалізацію довгострокових виробничих програм, та виконує усі свої податкові та кредитні зобов'язання як перед внутрішніми, так і міжнародними партнерами та інвесторами".

Компанія "повністю та своєчасно обслуговує свої кредитні зобов'язання": "У поточному році "Нафтогаз України" сплатив, або реструктуризував на більш вигідних умовах понад 270 мільйонів доларів. Компанія не залучала нових кредитів у 2007 році".

Згідно з дорученням президента наступного року компанія матиме фінансовий план, який буде гарантовано бездефіцитним, заявляють у компанії.

Як відомо, у четвер менеджери по активах двох компаній-інвесторів "Нафтогазу" Джулс Грін та Саймон Тричер заявили, що "Нафтогазу" загрожує технічний дефолт у разі ненадання інвесторам фінансового звіту за 2006 рік.


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування