НСНУ обіцяє президенту опору і велику партію

Субота, 16 лютого 2008, 15:30

Голова політради "Народного Союзу Наша Україна" В’ячеслав Кириленко наголошує, що НСНУ незалежно від рішення глави президентського секретаріату Віктора Балоги завжди залишатиметься партією президента.

Про це він заявив у суботу на прес-конференції в Сумах, відповідаючи на запитання журналістів щодо причин виходу Балоги з НСНУ.

"Кожна людина має право вступати чи виходити з будь-якої партії. Але наголошую, що в будь-якому випадку НСНУ завжди залишатиметься партією президента, на яку Віктор Ющенко завжди спирався, спирається, і буде спиратися", - підкреслив Кириленко.

Він також висловив переконання, що політичні сили, які входять до складу блоку "Наша Україна – Народна самооборона" знайдуть спільну мову при створенні єдиної партії.

За словами Кириленка, ідея створення єдиної політичної сили на базі блоку є актуальною. Він запевнив, що як голова найбільшої у блоці партії НСНУ все робить для того, щоб об’єднавчий процес завершився результативно. "Напрацьовано проект спільного статуту, спільної програми, приблизний графік і алгоритм об’єднання", - сказав Кириленко.

Він зауважив, що "для того, щоб ці проекти реалізувалися, потрібно внести поправки і деякі зміни до чинного закону про політичні партії".

Кириленко додав, що це об’єднання "відбудеться, незважаючи на закиди недоброзичливців".

УНІАН

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування