Судді, яким "пришили" фальшивку, "у шоці" від Довгого і Шаповала

Понеділок, 17 березня 2008, 10:56

Судова ухвала щодо імперативного мандату депутатів Київської міськради фальшива, наголошують у Радивилівському районному суді.

Так, суддя Радивилівського районного суду Людмила Прачук стверджує, що рішення, яке демонстрував на сесії заступник київського міського голови Олесь Довгий, судді не ухвалювали.

Через скорочений робочий день 7 березня не було судових засідань, повідомляє ICTV.

Суддя, прізвище та підпис якої стоїть на ухвалі, не розуміє, звідки у ЦВК цей документ.

"Я навіть не знаю, що думати. В мене такої заяви не було, я взагалі не знала, про що йде мова. Бачила я вже цю ухвалу, невідомо ким підписану і висунуту ніби від мого імені. Я такого не робила. Я в шоці. Я була настільки вчора схвильована, і сьогодні в шоці. Мені дійсно страшно, якщо такі документи хтось може підробляти", - сказала Прачук.

Голова Радивилівського районного суду Віталій Кохно також заявляє, що ухвала, яку демонстрував Довгий і голова ЦВК Володимир Шаповал, є фальшивкою.

"Я вважаю, що то – фальшивка, справжня фальшивка. І був дуже здивований, що така особа, як голова ЦВК, колишній голова Конституційного суду вимахує цієї шпаргалкою, підробкою і вказує на те, що це є офіційний документ. Як там явно видно – цей документ сфабрикований", - сказав він.

Водночас у суді зазначають, що кілька тижнів тому приходив чоловік із заявою про призупинення рішення з’їзду БЮТ від 2 червня минулого року. Йому відмовили, оскільки такі справи загальні суди не розглядають.

Як ідеться у сюжеті телеканалу, ухвала суду не прошита, не має спеціального номеру та оформлення, а також без мокрої гербової печатки.

Наразі правоохоронці проводять експертизу ухвали та печаток. Тим часом голова райсуду Рівненщини готує документи до суду. За наклеп він вимагатиме від високопосадовців компенсацію.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!