Шуфрич і Гелетей ніяк не визначаться, як краще набити одне одному пику

П'ятниця, 30 травня 2008, 16:45

Депутат від Партії регіонів Нестор Шуфрич не згоден змінювати формат двобою з начальником Управління держохорони Валерієм Гелетеєм.

"Я змушений, швидше за все, погодитися на відсутність преси на двобої, на чому сьогодні також наполягав Гелетей. Єдине, що я не погоджуся змінити, і це моє право, як викликаного на двобій, це його формат", - цитує слова Шуфрича його прес-служба.

"Я розумію, що Гелетей хоче перевести двобій, який визначили у форматі кікбоксингу, на бійцівський формат. Якщо він хоче поборотися, нехай бореться в себе в секретаріаті або вдома", - додав він.

При цьому Шуфрич стверджує, що прийняв виклик Гелетея "з умовою проведення чоловічого кулачного бою з неможливістю відходу від прямих ударів руками і ногами в боротьбу в партері або в лежачому положенні".

"Те, що сьогодні він попросив забрати удари ліктями і колінами теж можна розглянути. Хоча в мене уже виникає питання: а чи вміє Гелетей взагалі битися? Може йому краще в цьому зізнатися і на цьому закінчити цю історію?", - зазначив він.

При цьому Шуфрич підкреслив, що не відійде "ні на йоту від правил, визначених секундантами".

"Програти мені буде не соромно, а перемога для мене буде дорогого коштувати, тому що програш для нього, як він сам сказав, буде ганебним. Гелетей це розуміє, і тому, зважаючи на все, уникає двобою", - зазначив він.

При цьому Шуфрич стверджує, що йому "набридло коментувати абсурдні і боягузливі відмовки Гелетея з приводу того, де і як він хоче, а вірніше, не хоче вийти на двобій".

Він сказав, що пішов на кілька поступок Гелетею. Зокрема, "погодився на те, щоб він не писав заяву про відставку, "тому що чим більше таких суб'єктів буде навколо Ющенка, тим краще".

Раніше Гелетей заявляв, що змагання в тому форматі, у якому спочатку пропонував Шуфрич, триває не більше хвилини.

"Я не хочу за ним бігати, тим більше із суддею, з яким будь-які удари будуть забороненими, і суддя зніме мене з виступу через заборонені удари", - заявив він.

При цьому Гелетей зазначив, що не веде жодних переговорів із Шуфричем і готовий з ним битися на тих умовах, які він спочатку озвучив.

Бій призначено на 13.00 суботи.powered by lun.ua