КАТЕРИНЧУК ПОЗБАВИВ МАНДАТІВ УСЮ СВОЮ ФРАКЦІЮ

П'ятниця, 13 червня 2008, 19:51

5 депутатів Блоку Миколи Катеринчука були позбавлені депутатських мандатів.

Таке рішення 13 червня в ході другої міжпартійної конференції Київської міської регіональної організації політичної партії "Європейська партія України" і регіональної організації політичної партії "Європейська платформа".

Про це на прес-конференції заявив Микола Катеринчук, повідомляє Ліга.

Це депутати Володимир Лановий, Олексій Рєзніков, Павло Тесленко, Борис Гавриленко, Роман Ярошенко.

За словами Катеринчука, у київську виборчу комісію було спрямоване повідомлення про рішення міжпартійної конференції з проханням у триденний термін прийняти рішення про визнання обраними і зареєстрованими наступних за чергою кандидатів у депутати Київради за списком Блоку Миколи Катеринчука.

Рішення про дострокове припинення повноважень 5 депутатів, обраних за списком Блоку Миколи Катеринчука, було ухвалено на підставі відсутності особистих заяв депутатів про входження до складу фракції блоку в Київраді.

Дане рішення учасники конференції ухвалили, керуючись законом "Про статус депутатів місцевих рад", угодою про утворення виборчого блоку місцевих організацій політичних партій на позачергових виборах депутатів у Київраду, а також з огляду на акт від 13.06.08, що затвердив факт відсутності особистих письмових заяв депутатів про входження до складу депутатської фракції Блоку Миколи Катеринчука в Київраді.

"П'ятниця 13 стала для депутатів-зрадників Тесленка, Ярошенка, Гавриленка фатальним днем, я вважаю, що в такий спосіб ми довели нашу вірність заявленим гаслам і тим виборцям, що проголосували за нас на дострокових виборах у Києві", - заявив Катеринчук.

Народний депутат також додав, що дана історія на цьому, можливо, не закінчиться, і названі депутати спробують відстояти свою позицію в суді, однак Катеринчук не сумнівається, що правда на "його стороні".

Як відомо, саме завдяки депутатам Блоку Катеринчука Олесь Довгий вдруге став секретарем Київради.powered by lun.ua