У БЮТ пропонують повісити імена "регіоналів" на хрестах

Середа, 18 червня 2008, 10:41

Депутати від БЮТ і НУ-НС пропонують у середу повернутися до розгляду законопроекту про дорожній рух, який у вівторок не було проголосовано у парламенті.

Про це з трибуни парламенту заявили БЮТвіець Микола Томенко та НУ-НСівець Юрій Кармазин.

"Я пропоную сьогодні першим питанням повернутися до цього законопроекту і консолідуватися у цій залі", - сказав Карманін.

У свою чергу Томенко запропонував спікеру Арсенію Яценюку "виправити цю помилку" і поставити на голосування законопроект про дорожній рух.

"Якщо президент невідкладно не подає (законопроект) знову, ми повинні виправити цю помилку, повернутися до цього законопроекту і проголосувати", - сказав він.

Він додав, що у вівторок у депутати зробили "один з найганебніших кроків в парламенті 6-го скликання".

"Законопроект про дорожній рух, над яким півроку працювало півпарламенту, над яким працювали експерти, психологи, ганебно провалений у сесійній залі. Я хочу спитати, може біля цих хрестів, що в нас по дорогах стоять, як в Афганістані, список депутатів написати, які вчора не голосували?", - сказав Томенко.

БЮТівці також звинуватили Партію регіонів у провалі законопроекту про зняття депутатських пільг.

Так, Володимир Яворівський попросив "закрити тему депутатських пільг раз і назавжди", оскільки "усе стало на свої місця".

"Тема депутатських пільг у цьому скликанні знята раз і назавжди. І народ повинен знати, хто брехав, а хто говорив правду", - сказав він.

"Ви чули цей спіч (Ганни Герман) на 10 хвилин. Колосальна любов до українського народу, це було настільки тепло, настільки гаряче, що не підтримати цей законопроект БЮТ просто не міг. І коли раптом вони всі забігали, що робити далі, в декого здали нерви, БЮТ фактично одноголосно проголосував за цей законопроект. Вони ж самі, ініціатори... Пані Ганна віддала свій голос, я їй дуже вдячний за це, Головатий і Лукашин. Всього на всього 3 голоси", - сказав Яворівський.

При цьому він подякував Герман "за те, що вона насправді працює на БЮТ, і працює дуже плідно і талановито".

powered by lun.ua